Gość: MCk 74 IP: *.centertel.pl 01.07.11, 01:23 To wszysko jest dla mnie smutne bo nie widzę perspektyw Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: koziol Sokołowski a GW IP: *.dynamic.chello.pl 01.07.11, 06:42 Sokołowski może i nie był wybitnym grajkiem, może i nie wypowiadał się ważąc pewne słowa ale ten artykuł to jedna wielka kpina i powinien Pan dziennikarz zostać za to rozliczony. Do Marketu sam na regały towar rozkładać a nie brednie pisać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pseudo-pismak Maciej Blaut pisze wypociny na zamówienie innych! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.11, 08:58 Panie Blaut - skoncz pan z tymi wypocinami i wstydu oszczedz!!! - kto Ci czlowieku zlecil napisanie tego steku bzdur? Falszywy i kiepski grajek Napierala?, ktory Sokolowskiemu moze tylko buty czyscic, czy ktos z tego smiesznego klubiku GKS Katowice w ktorym rzadza pseudokibice? Napierała jest tak wybitnym grajkiem jak Ty redaktorem - chlop byl tak wybitny ze runde jesienna skonczyl na przedostatnim miejscu w tabeli. Super osiagniecie ;) Prawda jest taka ze Sokołowski powiedzial prawde i to niektorych zabolalo. Niech pan prezes lepiej wyplaci pilkarzom zalegla kase i zadba o bezpieczenstwo pilkarzy oraz trenera. A taczka to nalezy sie jemu, kilku pseudodzialaczom i panu Blautowi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pseudo-pismak Promocja slabego Napieraly trwa nadal ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.11, 09:25 Jesli zawodnik, ktory konczy razem z druzyna przedostatnie miejsce w rundzie jesiennej 1 ligi zostaje "wybrany" przez internautow pilkarzem rundy to ja gratuluje wszystkim poczucia humoru. Zwyciesca tego plebiscytu nie mogl byc kto inny jak "super" Adrian Napierala, ktorego tak promuje sie w GKS i jak to robi pan Blaut. W takim wypadku nawet nie osmieszalbym sie organizowaniem takiego pozal sie Boze "plebiscytu" Ciekawe czego tej kwestii nie poruszyl pan Blaut w swoich "felietonach" jedynie slusznej tresci ;) Pozdro dla kumatych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pawelivek Re: Promocja slabego Napieraly trwa nadal ;) IP: *.com-promis.3s.pl 01.07.11, 16:56 Wojtuś, Bartuś, Tomuś i pozostali "synkowie" - zabolało, co? Prawda ma to do siebie, że boli. Pozdro dla kumatych, ale tych prawdziwie kumatych! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ikar Amatorka w amatorskim klubiku bez stadionu IP: *.saite.com.pl 01.07.11, 19:38 Akurat kmiotku nie jestem zadnym z nich - widze co wyczyniali dzialacze amatorzy w tym klubie. Skoro pensji nie placi sie na czas przez kilka miechow, to niech zakichane slunzoki z GKS zatrudnia kopaczy z C klasy. Ave!!! Za niedlugo prezesa wywioza na taczce a pseudokibice trafia do paki, bo tam ich miejsce. Niech karki pojda na odwyk sterydowy a od Stawowego to wara! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pawelivek Re: Amatorka w amatorskim klubiku bez stadionu IP: *.com-promis.3s.pl 01.07.11, 19:43 Odnosząc się do sformułowania "kmiotku" mam jednak dziwne wrażenie, że jednak masz jakieś związki z Wojciechem S. i jego "synkami". Ale tak czy inaczej po chrześcijańsku wybaczam obrazę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ikar Napierala skonczyl runde na 17 miejscu IP: *.saite.com.pl 01.07.11, 19:43 Bartus, Wojtus i Tomus skonczyli sezon pajacu na 11 miejscu a twoj slabiutki Napierala - "zwyciezca" plebiscytu na 17. Zycze przejrzec na oczy zaklamany czlowieku bo fakty sa widoczne golym okiem. Jednak pseudo-kibice GKS nadal sa zaklamani!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pawelivek Re: Napierala skonczyl runde na 17 miejscu IP: *.com-promis.3s.pl 01.07.11, 19:51 Kończąc zastanów się i odpowiedz sobie w ilu meczach na jesieni grał napierala, czy on konczył rundę, jaką kadrą dysponował Fornalak, ile to wszystko kosztowało i co najważniejsze ile dla klubu znaczył przeed tym sezonem Adrian. I tak Cię nie przekonam, ale zastanów się na spokojnie zanim zaczniesz obrażać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pedro Maciej Blaut: Jak specjalista budowlaniec oceni... IP: *.147.7.116.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 01.07.11, 13:02 Hm...niby taki krasomowca z tego Blauta a taki jelop!!!nawet miedzy wierszami nie potrafi wyczytac prostych rzeczy...nikt raczej nie strzela sobie w stope jak twierdzi grajek stawiajac na gorszych bo przeciez krecilby sobie sznur na szyje...ale widac ze jedyne co pseudoredaktorzyna jest w stanie"splodzic " to tylko artykul na zamowienie bo inaczej tego nazwac nie mozna...a co do sokolowskiego to kilka bledow popelnil ale szczytem tyletanctwa jest nazwac go slabym zawodnikiem w obliczu kadry gks...szacun za jaja chlopie ze potrafiles sie odezwac w obliczu amatorstwa jakie tam egzystuje!!gks Odpowiedz Link Zgłoś