Gość: harc mistrz
IP: 62.233.241.*
24.06.04, 16:06
Zmienia się gatunkowa jakość przestępstw i przestępców. Coraz więcej
małoletnich, a właściwie to dzieci, popelnia grożne przestępstwa bandyckie, a
nawet te najcięższe - zbrodnie.
JEST TO WIELKI "SUKCES WYCHOWAWCZY" PUBLICZNYCH MEDIÓW, A ZWŁASZCZA TELEWIZJI.
- TYLKO TAK DALEJ, PANOWIE, A WKRÓTCE BĘDZIEMY MIELI W KRAJU "DZIKI
ZACHÓD" , CHICAGO i... "GANGI NOWEGO JORKU"!!! A m e r y k a !!!
(HKP)
...CZUWAJ-cie, JURY - "OSCARY" DLA TV-PODSYCACZY!!!