Dodaj do ulubionych

Wirtualne Biuro

23.07.13, 14:18
Witam

Czy korzystał ktoś z oferty firmy Śląskie Kamienice S.A. w zakresie prowadzenia wirtualnego biura jestem freelancerem i szukam dobrego rozwiązania w tym zakresie.
Obserwuj wątek
  • pionierka3 Re: Wirtualne Biuro 19.09.13, 19:47
   Polecam usługi wirtualnego biura, o którym możecie poczytać pod tym adresem: www.biurowirtualnewarszawa.pl/. Korzystam z niego już 2 lata i jestem bardzo zadowolona. Szczególnie podobają mi się te dodatkowe usługi :)
    • rada24online Wirtualne Biuro byle gdzie 12.10.13, 09:21
     Może być byle gdzie bo korespondencję zeskanują i przyślą emailem choćby z drugiego końca Polski.

     Problem tylko taki, że organy coraz bardziej się doczepiają to takich adresów. Lepiej wynająć tania klitkę gdzieś w familoku, wyremontować za parę złotych i mieć firmę "realną".

     Uruchomimy biznes lub poprowadzimy przedstawicielstwo
  • nowybor Re: Wirtualne Biuro 29.10.13, 12:18
   Z własnego doświadczenia wiem, że wirtualne biuro nie przekonuje starszego pokolenia. Wolą mieć wszystko na papierze i widzieć z kim pracują. Specjaliści z biura 12tka kiedyś o tym opowiadali na szkoleniach.
  • anna.d1 Re: Wirtualne Biuro 14.11.16, 10:35
   Tej firmy niestety nie znamy, ale gdyby zdecydował się Pan na Warszawę zapraszamy do OmniOffice Wirtualne biuro Warszawa na omówienie szczegółów i kawę :)
   Obsługujemy firmy z całej Polski.
   Oferta dostępna jest na naszej stronie internetowej www.omnioffice.pl :)
  • adrian1999pz Re: Wirtualne Biuro 12.04.21, 18:37
   Dobrą ofertę z usługą: wirtualne biuro Poznań ma firma Biuro S24 będąca liderem tego typu rozwiązań optymalizujących koszty prowadzenia działalności, ale oprócz adresu dla firmy też mają usługi związane z księgowością, ubezpieczeniami czy też kadrami i płacami, więc dobrym rozwiązaniem jest zajrzeć na ich stronę.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka