Dodaj do ulubionych

NIE DAJMY SIE ZWARIOWAC

IP: *.dip0.t-ipconnect.de 30.01.06, 12:57
i ja sledzilam uwaznie niemieckie relacje z akcji ratunkowej.
Ze strony niemieckich fachowcow nie padlo ANI JEDNO slowo KRYTYKI pod adresem
polskich ratownikow , przeciwnie byli pelni uznania dla umiejetnosci i
wyposazenia polskich kolegow. Natomiast fakt nie przyjecia pomocy niemieckiej
tlumaczono brakiem takiej potrzeby, na miejscu bylo przeciez ok.1300
doswiadczonych polskich ratownikow i wystarczajaco duzo sprzetu .
Jedynie pewien niemiecki reporter siedzacy wygodnie w cieplym hotelu ,
relacjonujac z balkonu przebieg akcji , mial stale cos komus do zarzucenia i
to nie wprost,tylko uzywajac "subtelnych" insynuacji.No ale to chyba
oczywiste , ze dla mediow tylko ZLA wiadomosc jest DOBRA , wiec chyba trudno
mu sie dziwic , ze wszedzie weszyl za sensacja. ( np. , ze polskie ekipy nie
doposcily niemcow tylko dlatego ,ze chciano ukryc porazone pradem
zwloki...itp.)Jednak wszystkie te sugestie byly odzucane przez niemieckich
specjalistow...a chyba ich zdanie jest wazniejsze, niz opinia jakiegos tam
dziennikarza . Nawiasem mowiac takich dziennikarzy nie brakuje ani tu ani
tam..... . NIE DAJMY SIE ZWARJOWAC .
Obserwuj wątek
    • Gość: lin Re: NIE DAJMY SIE ZWARIOWAC IP: *.dip0.t-ipconnect.de 30.01.06, 13:04
      kto ich tam wie , ele to fakt i ja tego dupka widzialem i slyszalem
      • Gość: sqro Re: NIE DAJMY SIE ZWARIOWAC IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.06, 14:44
        a jak sie ten paciulok nazywa? Dobrze byłoby wiedziec jak nazywa sie niemuiecki
        odpowiednik p. Wrony z tvn


        sqro
        --------
        www.buhaha.pl
    • Gość: piotrek Re: NIE DAJMY SIE ZWARIOWAC IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.06, 15:43
      tym bardziej ze juz i w Polskiej telewizji slychc ze popelniono bledy. Ludzie
      jakie bledy. Pamietam jak kiedys gdzies stuklo sie kilka samochodow 3 osoby
      ranne i wozili je od szpitala do szpitala i nigdzie nie chcieli ich przyjąc. A
      tu 140 ludzi w kilka godzin i miejsce dla nastepnych 500. albo i wiecej. fakty
      mowia same za siebie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka