Dodaj do ulubionych

Pytanie do Michala Smolorza

IP: 213.186.78.* 26.03.03, 21:43
Jesli mozna - bo to Pana osobista sprawa. Jaka narodowosc zadeklarowal Pan w
spisie powszechnym?

Pyrsk - Arnold


Obserwuj wątek
    • Gość: Michał Smolorz Re: Pytanie do Michala Smolorza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.03, 23:14
      Iracką
      • Gość: mrW Re: Pytanie do Michala Smolorza IP: *.blueyonder.co.uk 27.03.03, 01:51
        -debilizm nie zna granic!
        -idzcie pomanifestowac m.in. przeciwko wojnie w Iraku! - zwawo pod parlamet RP
        podazajcie!
        • Gość: Dejavu gdzie tam jeszcze B.Narodzenie.. IP: *.kennisnet.nl 27.03.03, 11:51
          Gość portalu: mrW napisał(a):

          > -debilizm nie zna granic!
          > -idzcie pomanifestowac m.in. przeciwko wojnie w Iraku! - zwawo pod parlamet
          RP podazajcie!

          Przy calej niefrasobliwosci podejscia do w/w tematu musze zauwazyc,ze nie kto
          inny ,jak tylko sam Archaniol Gabriel wolal onegdaj do pastuszkow :"do Betlejem
          podazajcie!!!".
          Nie sadze,zeby nasz skromny parlament mogl sie jakosciowo mierzyc z miejscem w
          ktorym 2000 lat temu doszlo do epokowego wydarzenia,sa jednak granice ....
          Ujawnienie sie nowej odmiany narodowosci na polskim Slasku nie jest dla jego
          prawowitych gospodarzy wiekszym szokiem,w przeciwienstwie do Niemcow-
          Slazakow,ktorych czolowy przedstawiciel Arnold jest tutaj prominentnym
          przykladem.Apel o zakonczenie wojny w Iraku jest jak najbardziej sluszny ,ale
          stosowny protest nalezaloby skierowac do ambasady..irackiej!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka