Gość: Arnold IP: 213.186.78.* 26.03.03, 21:43 Jesli mozna - bo to Pana osobista sprawa. Jaka narodowosc zadeklarowal Pan w spisie powszechnym? Pyrsk - Arnold Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Michał Smolorz Re: Pytanie do Michala Smolorza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.03, 23:14 Iracką Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mrW Re: Pytanie do Michala Smolorza IP: *.blueyonder.co.uk 27.03.03, 01:51 -debilizm nie zna granic! -idzcie pomanifestowac m.in. przeciwko wojnie w Iraku! - zwawo pod parlamet RP podazajcie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dejavu gdzie tam jeszcze B.Narodzenie.. IP: *.kennisnet.nl 27.03.03, 11:51 Gość portalu: mrW napisał(a): > -debilizm nie zna granic! > -idzcie pomanifestowac m.in. przeciwko wojnie w Iraku! - zwawo pod parlamet RP podazajcie! Przy calej niefrasobliwosci podejscia do w/w tematu musze zauwazyc,ze nie kto inny ,jak tylko sam Archaniol Gabriel wolal onegdaj do pastuszkow :"do Betlejem podazajcie!!!". Nie sadze,zeby nasz skromny parlament mogl sie jakosciowo mierzyc z miejscem w ktorym 2000 lat temu doszlo do epokowego wydarzenia,sa jednak granice .... Ujawnienie sie nowej odmiany narodowosci na polskim Slasku nie jest dla jego prawowitych gospodarzy wiekszym szokiem,w przeciwienstwie do Niemcow- Slazakow,ktorych czolowy przedstawiciel Arnold jest tutaj prominentnym przykladem.Apel o zakonczenie wojny w Iraku jest jak najbardziej sluszny ,ale stosowny protest nalezaloby skierowac do ambasady..irackiej! Odpowiedz Link Zgłoś