IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.07, 13:19
Czy może ktoś pokierować mnie jak dojechać na ul.Waloszka w Siemianowicach Bytków?
Pozdrawiam
Przemek
Obserwuj wątek
    • Gość: up Re: Bytków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.07, 14:40
      up
      • bajeranek Re: Bytków 16.08.07, 14:44
        szukaj.onet.pl/lokalizator.html
        • Gość: Przemek Re: Bytków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.07, 18:00
          dzieki;-)
          znalazłem,ze dojade 30,110.
          Czy mozecie mi powiedziec czy autobus jedzie obok tej ulicy?nie znam Katowic nie mowiąc o Siemianowicach w Bytkowie.Także nie chce sie zgubić;-)
          Pozdr
          P.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka