Gość: RR
IP: *.ekspres.net.pl
15.01.09, 20:58
Ukazywanie japońskiej wielkiej popularności Uszatka w polskiej
prasie/internecie jest mocno przesadzone. Gazeta.pl nie różni się od reszty i
leczy kompleksy Polaków, wmawiając im niestworzone rzeczy. Radzę zapoznać się
z sprzedażą DVD w Japonii.