Dodaj do ulubionych

Mali Japończycy wolą Uszatka od Godzilli

IP: *.ekspres.net.pl 15.01.09, 20:58
Ukazywanie japońskiej wielkiej popularności Uszatka w polskiej
prasie/internecie jest mocno przesadzone. Gazeta.pl nie różni się od reszty i
leczy kompleksy Polaków, wmawiając im niestworzone rzeczy. Radzę zapoznać się
z sprzedażą DVD w Japonii.
Obserwuj wątek
    • Gość: Kowalski Uspokój się POlakożerco! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.01.09, 08:31
      typowa odp. jakiegoś ukraińca , folksfdojcza lub niżyczliwego żyda.
      • Gość: RR ... IP: *.ekspres.net.pl 16.01.09, 15:22
        Mówię szczerze, a nie jako "Polakożerca". Fakt, że Japończycy kupili polski
        serial dla dzieci to jeszcze nie powód, aby nazywać Uszatka popularnym. Rynek
        DVD w Japonii jest bardzo duży,nie wspomnę o telewizyjnych produkcjach anime dla
        przedszkolaków: Doreamon, Sazae-san (ostatnia tradycyjna animacja bez udziału
        komputera), Chibi Maruko-chan. Wszystkie lecą od co najmniej 30 lat i zawsze są
        w TOP10 anime. A Uszatek? Fakt pokazują w kinach... ale tak "pomiędzy".

        Jeśli nie możesz zaakceptować rzeczywistości, ciesz się z "polskiego sukcesu",
        którego nie ma. Takie artykuły wyssane z palca o sukcesie polskiej produkcji są
        właśnie,aby leczyć Polaków z kompleksów, nawet jeśli większość to kłamstwo.

        Co do Godzili to wśród dzieci w Japonii nie są to popularne filmy, raczej dla
        fanów ;).
      • Gość: tay Re: Uspokój się POlakożerco! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.09, 22:58
        A co z tymi, którym się podoba bardziej japonski niz polski dubbing w uszatku?
        Zdrajcy ojczyzny, masoni, żydokomuna? Slyszalem, ze Niemcy na spółkę z Żydami
        powołali specjalną komórkę, która ma zdyskredytować Uszatka w oczach Polaków! Bo
        nam zazdroszczą popularności misia. Cały świat nam zazdrości. Ja bym go w ogole
        nie sprzedawał za granicę, bo to nasze srebra rodowe.
    • gajane4 Mali Japończycy wolą Uszatka od Godzilli 16.01.09, 14:56
      Nareszcie!!! Przecież mordobicie i gwałt w filmach dla dorosłych to
      tylko twórcze rozwinęcie Godzilli i tego typu historii.
    • Gość: kollor Mali Japończycy wolą Uszatka od Godzilli IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.01.09, 13:39
      może by tak machnąć Uszatek vs Godzilla? pierwsza część w tokio a druga w
      Bielsku-białej
      • Gość: Fereby Re: Mali Japończycy wolą Uszatka od Godzilli IP: *.cyberczad.pl 26.01.09, 15:50
        A dlaczego akurat w Bielsku-Białej?! Ja rozumiem że nienawidziło nas
        pół Polski po tym jak za Gierka katowano ich "Bolkiem i Lolkiem",
        którzy wpierw przenieśli się na Śląsk, a potem - nie pozostając
        obojętni na "Pomożecie?" - zdecydowali się pójść do zawodówki
        górniczej, by zbudować "Drugą Polskę", ale z "Uszatkiem",
        czy "Colargolem" to SFR miał tyle wspólnego, co Ledwig "Bolkiem i
        Lolkiem" w stylu gierkowszczyzny.
    • Gość: ichi51e Mali Japończycy wolą Uszatka od Godzilli IP: *.acn.waw.pl 18.01.09, 18:14
      Podobna popularnoscia cieszy sie w Japonii polska wersja muminkow
      (tak, tak: "nadeszla zima")przez lata nie mozna tego bylo kupic w
      Polsce na dvd, a w Japonii w kazdym sklepie z anime. Tylko ze z
      dubbingiem (><)
    • Gość: xergxda Mali Japończycy wolą Uszatka od Godzilli IP: *.srem.net 18.01.09, 20:00
      japończycy mają już misia - pedobear
      • Gość: xyz Re: Mali Japończycy wolą Uszatka od Godzilli IP: *.ols.vectranet.pl 18.01.09, 23:11
        /b/tard, lol
    • Gość: Yunowa Mali Japończycy wolą Uszatka od Godzilli IP: *.gorzow.mm.pl 18.01.09, 23:33
      oo wdzie znawca kultury japońskiej to pisał xD 'kiuto' xD bajka dla dzieci - godzilla xD lecimy ostro po stereotypach i piszemy to dla ogolu.
      jee!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka