Dodaj do ulubionych

Ślub w Silesii. Jaka przebije go promocja?

    • Gość: jaa Ślub w Silesii. Jaka przebije go promocja? IP: *.satfilm.net.pl 16.02.09, 14:23
      coś strasznego...
      • Gość: tereska Re: Ślub w Silesii. Jaka przebije go promocja? IP: 212.2.101.* 16.02.09, 15:50
        Ale się was zebrało ujadająch hien.
    • Gość: Gofik Ślub w Silesii. Jaka przebije go promocja? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.09, 15:49
      Czas umierać! A właśnie może sponsorzy są zainteresowani
      spektakularnym pogrzebem?
    • Gość: watchman brawo matołki IP: *.pl.tesco-europe.com 16.02.09, 15:53
      Noc poślubna na materacu w IKEA. Poród w Multikinie. Chrzest w samolocie. Rozwód
      (ewentualnie) na dworcu PKP. A ceremonia pogrzebowa w dyskotece.
    • Gość: hedonia Ślub w Silesii. Jaka przebije go promocja? IP: 62.29.133.* 16.02.09, 16:01
      ten nasz kraj juz kompletnie sie zamerykanizowal ...
      dlaczego musielismy sobie obrac najgorszy model ???
      konsumpcjonizm, pieniadze, rozglos
      czemu problemem jest slub na miare mozliwosci danej pary? jezeli nie zarabia
      sie kroci to trzeba zrobic male przyjecia dla najblizszej rodziny i koniec ...
      dla kogo ten slub??? dla tych wszystkich totalnie przypadkowych klientow
      centrum handlowego? dla sponsorow?
      bo zdecydowanie nie dla pray i ich rodziny ...

      to najgorszy pomysl o jakim od dawna slyszalam ...
    • Gość: .. Ślub w Silesii. Jaka przebije go promocja? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.09, 18:12
      świadkowa ubrała się jak na pogrzeb anie na wesele..:(
    • Gość: ciekawa Ślub Grzegorza i Izy w Barze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.09, 19:44
      czy ktos pamięta ten ślub? ciekawa jestem czy to przetrwało próbę
      czasu?
    • Gość: Firiduripumpum Jaka przebije go promocja? A Ch... to wie IP: *.chello.pl 16.02.09, 19:46
      Ludzie! Wy tu wypisujecie jakieś tam swoje opinie, a tam w Silesii już po
      imprezie i teraz jest wyprzedaż. Całkiem w niezłym stanie panna młoda po
      niewielkim przebiegu, pan młody przecudnej urody, wokół śliczne druhenki,
      tylko chrupać, konsumować, zajadać. Może da się nawet załapać na całkiem dobrą
      teściową - nie mylić ze świekrą.
    • vomitorium1 Ślub w Silesii. Jaka przebije go promocja? 17.02.09, 09:10
      jeszcze można zrobić sekcję
      a potem reinkarnację
      (byle nie w karalucha)
    • Gość: aacc Re: Ślub w Silesii. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.02.09, 09:14
      Po co jest potrzebny ślub? Czasami ślub daje więcej złego niż
      dobrego. Ślub zniewala jedną ze stron. Dwoje ludzi wiążą dzieci,
      wszystko dla dobra dziecka i tak powinno być. Dorośli sami na siebie
      powinni zapracować, a nie wykorzystywać drugą stronę.
    • mmena Ślub w Silesii. Jaka przebije go promocja? 17.02.09, 09:21
      Kto by nie chcial? Ja bym nie chciala. Zenujace. Niczym slub Ibisza.
    • kruszyna25 Ślub w Silesii. Jaka przebije go promocja? 17.02.09, 09:38
      ciekawe po ilu latach się rozstaną... ludzie co wy widzicie w tych wszystkich
      centrach handlowych...dla mnie porażka.
    • kaja06 Ten ślub był piękny!!!!!!!! 17.02.09, 13:29
      Jak dla mnie co po nie którzy chyba trochę zazdroszczą Młodej Parze!!!!Ja
      osobiście skorzystałabym z takiej okazji!!!!!A jeśli i tak planowali ślub cóż w
      tym dziwnego!!!Po prostu powinno się im gratulować a nie głupie komentarze
      dawać! A jak Wiśniewski na Islandie pojechał to patrzyliście z
      zazdrością!!!Moniko I Przemku wszystkiego najlepszego i nie przejmujcie się
      głupimi ludźmi bo oni tylko wam zazdroszczą !!!!!!!!
      • Gość: Jaro Re: Ten ślub był piękny!!!!!!!! IP: *.tvwisla.com.pl 18.02.09, 10:48
        Kajuś, dziecko drogie, proszę nie krzycz tak...
        Wykrzykniki nie sprawią, że Twoja opinia przekona kogokolwiek...
    • Gość: Ula Ślub w Silesii. Jaka przebije go promocja? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.09, 13:36
      Ślub to nie szopka ale coś "intymnego" - dla rodziny a nie
      dla "tłumu z ulicy"
    • Gość: crit Ślub w Silesii. Jaka przebije go promocja? IP: 83.238.170.* 20.02.09, 11:06
      Może wrócimy do publicznej chłosty albo wieszania? Centrum Handlowe
      to taki wspólczesny rynek, byłoby idealnie. Przy okazji chłosty
      można zaprosić organizację sado-maso i zrobić kolorową paradę
      równości.
    • Gość: mała Głupi pomysł IP: *.adsl.inetia.pl 20.02.09, 18:36
      Dla pieniędzy to zrobiliście ?
    • Gość: ....... Ślub w Silesii. Jaka przebije go promocja? IP: 94.254.131.* 07.03.09, 13:51
      Kto by nie chciał? Jezu,ludzie każdy normalny człowiek by nie chciał! Ja miałam wesele,za które zapłaciłam i jakoś nie żałuję,przynajmniej sama decydowałam co gdzie i jakie!Dla mnie to jest tragedia i kompletne sprzedanie siebie-zrobili teatrzyk z tego ważnego dnia! I po co? Bo było "gratis" hahahaha A Ty Kaju widocznie jesteś tak samo płytka jak Ci państwo młodzi!
    • Gość: bill poraszka IP: 94.254.247.* 07.03.09, 22:28
      poprostu wtyd dla jaworznian sprzedali sie i z powaznego dnia ktory
      powinni zapamientac zrobili cyrk wsumie ich sprawa ale wiecie co
      najlepsi byli ludzie nazakupach ehehhehe ciekawe jak monika i
      przemek opowedza to swoim dziecia ''a poznalismy sie na internecie
      wzielismy slub w centrum handlowym miedzy kosmetycznym a sklepem z
      garniturami'' buahahahahaha
    • Gość: LIs kaja IP: 188.33.40.* 26.03.09, 20:14
      widać że ta całą kaja niewie co pisze dziewczyno jak to ich prywatna
      sprawa gdzie sie pobieraja to poco to pokazuja przed ludzmi w
      sklepie czy ty jesteś normalna znalazla sie dobra kolezanka........
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka