Gość: jaa Ślub w Silesii. Jaka przebije go promocja? IP: *.satfilm.net.pl 16.02.09, 14:23 coś strasznego... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tereska Re: Ślub w Silesii. Jaka przebije go promocja? IP: 212.2.101.* 16.02.09, 15:50 Ale się was zebrało ujadająch hien. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gofik Ślub w Silesii. Jaka przebije go promocja? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.09, 15:49 Czas umierać! A właśnie może sponsorzy są zainteresowani spektakularnym pogrzebem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: watchman brawo matołki IP: *.pl.tesco-europe.com 16.02.09, 15:53 Noc poślubna na materacu w IKEA. Poród w Multikinie. Chrzest w samolocie. Rozwód (ewentualnie) na dworcu PKP. A ceremonia pogrzebowa w dyskotece. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hedonia Ślub w Silesii. Jaka przebije go promocja? IP: 62.29.133.* 16.02.09, 16:01 ten nasz kraj juz kompletnie sie zamerykanizowal ... dlaczego musielismy sobie obrac najgorszy model ??? konsumpcjonizm, pieniadze, rozglos czemu problemem jest slub na miare mozliwosci danej pary? jezeli nie zarabia sie kroci to trzeba zrobic male przyjecia dla najblizszej rodziny i koniec ... dla kogo ten slub??? dla tych wszystkich totalnie przypadkowych klientow centrum handlowego? dla sponsorow? bo zdecydowanie nie dla pray i ich rodziny ... to najgorszy pomysl o jakim od dawna slyszalam ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .. Ślub w Silesii. Jaka przebije go promocja? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.09, 18:12 świadkowa ubrała się jak na pogrzeb anie na wesele..:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciekawa Ślub Grzegorza i Izy w Barze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.09, 19:44 czy ktos pamięta ten ślub? ciekawa jestem czy to przetrwało próbę czasu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Firiduripumpum Jaka przebije go promocja? A Ch... to wie IP: *.chello.pl 16.02.09, 19:46 Ludzie! Wy tu wypisujecie jakieś tam swoje opinie, a tam w Silesii już po imprezie i teraz jest wyprzedaż. Całkiem w niezłym stanie panna młoda po niewielkim przebiegu, pan młody przecudnej urody, wokół śliczne druhenki, tylko chrupać, konsumować, zajadać. Może da się nawet załapać na całkiem dobrą teściową - nie mylić ze świekrą. Odpowiedz Link Zgłoś
vomitorium1 Ślub w Silesii. Jaka przebije go promocja? 17.02.09, 09:10 jeszcze można zrobić sekcję a potem reinkarnację (byle nie w karalucha) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aacc Re: Ślub w Silesii. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.02.09, 09:14 Po co jest potrzebny ślub? Czasami ślub daje więcej złego niż dobrego. Ślub zniewala jedną ze stron. Dwoje ludzi wiążą dzieci, wszystko dla dobra dziecka i tak powinno być. Dorośli sami na siebie powinni zapracować, a nie wykorzystywać drugą stronę. Odpowiedz Link Zgłoś
mmena Ślub w Silesii. Jaka przebije go promocja? 17.02.09, 09:21 Kto by nie chcial? Ja bym nie chciala. Zenujace. Niczym slub Ibisza. Odpowiedz Link Zgłoś
kruszyna25 Ślub w Silesii. Jaka przebije go promocja? 17.02.09, 09:38 ciekawe po ilu latach się rozstaną... ludzie co wy widzicie w tych wszystkich centrach handlowych...dla mnie porażka. Odpowiedz Link Zgłoś
kaja06 Ten ślub był piękny!!!!!!!! 17.02.09, 13:29 Jak dla mnie co po nie którzy chyba trochę zazdroszczą Młodej Parze!!!!Ja osobiście skorzystałabym z takiej okazji!!!!!A jeśli i tak planowali ślub cóż w tym dziwnego!!!Po prostu powinno się im gratulować a nie głupie komentarze dawać! A jak Wiśniewski na Islandie pojechał to patrzyliście z zazdrością!!!Moniko I Przemku wszystkiego najlepszego i nie przejmujcie się głupimi ludźmi bo oni tylko wam zazdroszczą !!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jaro Re: Ten ślub był piękny!!!!!!!! IP: *.tvwisla.com.pl 18.02.09, 10:48 Kajuś, dziecko drogie, proszę nie krzycz tak... Wykrzykniki nie sprawią, że Twoja opinia przekona kogokolwiek... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ula Ślub w Silesii. Jaka przebije go promocja? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.09, 13:36 Ślub to nie szopka ale coś "intymnego" - dla rodziny a nie dla "tłumu z ulicy" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: crit Ślub w Silesii. Jaka przebije go promocja? IP: 83.238.170.* 20.02.09, 11:06 Może wrócimy do publicznej chłosty albo wieszania? Centrum Handlowe to taki wspólczesny rynek, byłoby idealnie. Przy okazji chłosty można zaprosić organizację sado-maso i zrobić kolorową paradę równości. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mała Głupi pomysł IP: *.adsl.inetia.pl 20.02.09, 18:36 Dla pieniędzy to zrobiliście ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ....... Ślub w Silesii. Jaka przebije go promocja? IP: 94.254.131.* 07.03.09, 13:51 Kto by nie chciał? Jezu,ludzie każdy normalny człowiek by nie chciał! Ja miałam wesele,za które zapłaciłam i jakoś nie żałuję,przynajmniej sama decydowałam co gdzie i jakie!Dla mnie to jest tragedia i kompletne sprzedanie siebie-zrobili teatrzyk z tego ważnego dnia! I po co? Bo było "gratis" hahahaha A Ty Kaju widocznie jesteś tak samo płytka jak Ci państwo młodzi! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bill poraszka IP: 94.254.247.* 07.03.09, 22:28 poprostu wtyd dla jaworznian sprzedali sie i z powaznego dnia ktory powinni zapamientac zrobili cyrk wsumie ich sprawa ale wiecie co najlepsi byli ludzie nazakupach ehehhehe ciekawe jak monika i przemek opowedza to swoim dziecia ''a poznalismy sie na internecie wzielismy slub w centrum handlowym miedzy kosmetycznym a sklepem z garniturami'' buahahahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LIs kaja IP: 188.33.40.* 26.03.09, 20:14 widać że ta całą kaja niewie co pisze dziewczyno jak to ich prywatna sprawa gdzie sie pobieraja to poco to pokazuja przed ludzmi w sklepie czy ty jesteś normalna znalazla sie dobra kolezanka........ Odpowiedz Link Zgłoś