Dodaj do ulubionych

Nowy Stadion Śląski robi wrażenie (wideo)

    • Gość: blu Nowy Stadion Śląski robi wrażenie (wideo) IP: 77.79.206.* 28.03.09, 00:21
      Wybaczcie, ale każdy kto był na dowolnym stadionie PIŁKARSKIM, na
      zachodzie to pewnie patrzy na tę wizualizację i się śmieje. Trzeba
      wziąć ze sobą lornetkę i widać to już na tym filmie.
      Sam stadion bardzo ładny ale na zawody lekkoatletyczne a nie jako
      podstawowa arena piłkarska na Śląsku.
      • babusz Re: Nowy Stadion Śląski robi wrażenie (wideo) 28.03.09, 00:29
        Gość portalu: blu napisał(a):

        > Wybaczcie, ale każdy kto był na dowolnym stadionie PIŁKARSKIM, na
        > zachodzie to pewnie patrzy na tę wizualizację i się śmieje.

        Maly penis, duze auto. A tu caly stadion wielki..
    • babusz Ok. De gustibus non est disputandum. 28.03.09, 00:27
      Dla jednych najwiekszym byl Erazm z Rotterdamu, dla innych Tales z
      Miletu a jeszcze innym Sedes z Bakelitu bozyszczem.
      • moritz_rosenberg Re: Ok. De gustibus non est disputandum. 28.03.09, 00:41
        Dosis facit venenum...
    • Gość: ziggy AKS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.09, 00:41
      Ale jaja.Z lotu ptaka widać boisko AKS.Hehe...przecież parę lat temu zostało przeorane i stoi tam SuperHiperMarket.
    • Gość: xcd Śląski - zombie powraca IP: *.echostar.pl 28.03.09, 01:13
      to jest żywy trup
    • ja.ja222 Nowy Stadion Śląski robi wrażenie (wideo) 28.03.09, 01:41
      Życzę powodzenia. Pierwszy raz kontakt z tym stadionem miałem
      podczas meczu reprezentacjim Polski z San Paulo. Po latach nazwa
      uleciała w niebosa. Było wtedy chyba 5 do 2 dla brazyliczyków. Ale
      było sielsko i anielsko. Nie było chamstwa, byli normalni kibice.
      Potem były inne mecze i też normalni kibice i chciało się w takich
      imprezach uczestniczyć. Teraz w dobie chamstwa osób, które zwą się
      kibicami, nawet gdyby mi dawano bilet darmo nie pójdę bo z chamstwem
      nie mam nic wspólnego.
    • Gość: bleblu a jakie będzie oświetlenie poza słonecznym? ;) IP: *.chello.pl 28.03.09, 02:03
      obecne wieże nie znajdą jak myślę już zastosowania...
    • neptus Nowy Stadion Śląski robi wrażenie (wideo) 28.03.09, 02:48
      A co bedzie z tym dachem, gdy zima spadnie na niego pół metra sniegu?
    • Gość: ball Nowy Stadion Śląski robi wrażenie (wideo) IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 28.03.09, 05:59
      A ja juz widze, ze bedzie to najbardziej nielubiany przez telewizje
      i telewidzow stadion. Ogladanie na nim meczu w poznych godzinach
      popoludniowych (wczesnych porannych), bedzie koszmarem dla oczu, tak
      jak ogladanie soccera na boisku do footbolu.
    • Gość: Pukkacz nie wywarl na mnie wrazenia IP: 194.29.137.* 28.03.09, 06:42
      Jakos na mnie szczerze nie wywarl jakiegos super wrazenia, fakt faktem nie
      jest zly ale takich stadionow typowo pilkarskich juz sie nie robi z bierznia
      :( niestety ale to prawda, u nas caly czzas jest przyzwyczajenie PRLowskie
    • Gość: Pietras Nowy Stadion Śląski robi wrażenie (wideo) IP: *.chello.pl 28.03.09, 06:56
      Stadion fajny, ale z czym do ludzi? Co Chorzów/Katowice mają do zaoferowania kibicom? Jedna uliczka z knajpkami i nic więcej. Mam uwierzyć, że nagle okolice staną się centrum rozrywkowym? Przecież to bzdura... Niestety, ale ja jestem na NIE kandydaturze Chorzowa jako miasta gospodarza Euro2012.
      • Gość: Paweł Re: Nowy Stadion Śląski robi wrażenie (wideo) IP: *.domainunused.net 28.03.09, 07:12
        Skądkolwiek jesteś, nie macie takiego parku jak ten, w którym jest Śląski.
        Inne ciekawe rzeczy też są, tylko trzeba przyjechać i zobaczyć, a nie ślęczeć i
        spinać się nad monitorem cały dzień.
      • Gość: hej Re: Nowy Stadion Śląski robi wrażenie (wideo) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.03.09, 11:14
        Gość portalu: Pietras napisał(a):

        > Stadion fajny, ale z czym do ludzi? Co Chorzów/Katowice mają do
        zaoferowania ki
        > bicom? Jedna uliczka z knajpkami i nic więcej. Mam uwierzyć, że
        nagle okolice s
        > taną się centrum rozrywkowym? Przecież to bzdura... Niestety, ale
        ja jestem na
        > NIE kandydaturze Chorzowa jako miasta gospodarza Euro2012.


        Są obok Pola Marsowe, gdzie ma być strefa dla kibiców, Wesołe
        Miasteczko, knajpy w parku, kąpielisko, także zajęć to kibice będą
        mogli mieć wiele, jeśli mają ochotę na nie. A miasta - Chorzów ma
        dość duży i ładny, tętniący życiem deptak, ale raczej do Chorzowa
        nikt nie dotrze, Katowice niestety, ale nie mają nic takiego w
        centrum.
        • Gość: Pietras Re: Nowy Stadion Śląski robi wrażenie (wideo) IP: *.chello.pl 30.03.09, 13:51
          Właśnie to mam na myśli, głównym miastem, w którym będą kibice to Katowice,
          które zupełnie nic do zaoferowania nie mają...
    • Gość: kilo Nowy Stadion Śląski robi wrażenie (wideo) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.09, 09:28
      wszystko fajnie.. tylko dla siedzących na łuku oglądanie akcji pod drugą
      bramką PRZEZ LORNETKĘ :)
      • Gość: MLEWIDZIANY Re: Nowy Stadion Śląski robi wrażenie (wideo) IP: *.forcenet.com.pl 28.03.09, 21:31
        Ale jak trzeba było rozegrać ważny mecz międzypaństwowy, to był
        najlepszy , szczęśliwy dla drużyny z niepowtarzalną atmosferą tzw.
        "kocioł czarownic" itd.
        Nie czarujmy się przy tej wielkości stadionu , mogą się znależć
        niedowidzący. To wynika z parametrów stadionu i z tego, że ma
        zarabiać na siebie.
    • Gość: ja Nowy Stadion Śląski robi wrażenie (wideo) IP: *.chelmnet.pl 28.03.09, 09:38
      nie wiem na kim robi wrażenie bo nie na mnie :Stadion Narodowy i Balic Arena
      są godne uwagi ale nie ten padalec:)
    • Gość: miron Nowy Stadion Śląski robi wrażenie (wideo) IP: 84.201.210.* 28.03.09, 09:52
      byłem na jednym meczu na Śląskim, więcej tam nie pojadę. po meczu z telewizji
      się dowiedziałem kto gole strzelał, nic nie widać z wyższych rzędów. strata
      kasy!!!!
    • Gość: bulawinkaKKS Nowy Stadion Śląski robi wrażenie (wideo) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.09, 10:17
      jak to wybuduja mamy 2 po Poznaniu wyjebany stadionik :)
    • Gość: ch Nowy Stadion Śląski robi wrażenie (wideo) IP: *.adsl.inetia.pl 28.03.09, 11:05
      Na wizualizacji - jak ktoś już zauważył - nie ma krzesełek, ale nie ma też
      innych bardzo ważnych elementów - ogromnych telebimów, które są nieodzowne na
      nowoczesnych stadionach. A w przypadku obiektów z trybunami płaskimi - znacznie
      oddalonymi od areny są wręcz koniecznością.
      Nie muszę opisywać, że w sytuacji rozgrywania zawodów lekkoatletycznych jest to
      w obecnej chwili wręcz wymóg. Bo jak ludzie mają śledzić np. skok w dal, gdzie
      różnice w wynikach są centymetrowe? Tylko duże telebimy pomagają w tym aby
      emocje udzieliły się wszystkim tym, którzy są kilometr od areny.

    • krytyk67 Każą nam podziwiać makietę,a w 2011r za późno. 28.03.09, 11:10
      Do tego czasu UEFA wszystko już rozdzieli.Na tej modernizacji stadionu jakaś
      klika chce się obłowić a mistrzostwa mają gdzieś.
    • Gość: mar Nowy Stadion Śląski robi słabe wrażenie IP: *.chello.pl 28.03.09, 12:28
      Nie lubię wizualizacji, bo zawsze fałszują rzeczywistość. Śląsk nie
      jest bezkresnym terenem zieleni, ulice nie są puste, a wszyscy nie
      chodzą w garniturkach. Wg mnie wywalanie takich ogromnych pieniędzy
      na obiekt który był projektowany kilkadziesiąt lat temu to pomyłka,
      jedyne pozytywne zastosowanie dla niego to arena dla spotkań
      lekkoatletycznych, ale wymagałoby to zainwestowania ogólnie w
      lekkoatletykę w naszym kraju, wtedy możnaby przyciągnąć tyle ludzi
      aby taki stadion zapełnić, to byłoby super, może byśmy wrócili do
      takiej pozycji w lekkiej atletyce jaką kiedyś mieliśmy. Ale bądźmy
      realistami - przy obecnym zaangażowaniu polityków i tzw. "działaczy"
      w sport polski nie widzę tego. Tak więc jako arena piłkarska śląski
      jest przestarzały, żeby nie wiem jak go przemalowywać. Jako arena
      lekkoatletyczna jest za duży biorąc pod uwagę stan polskiego sportu.
    • bergman1 Będzie najpiękniejszy mój Narodowy. 28.03.09, 12:56
      i tylko tu będę chodził na mecze z synami.
    • Gość: greg Kryminał!!! IP: *.chello.pl 28.03.09, 13:33
      Na tych , którzy wyrzucili pieniądze podatników w chłam zwany stadionem
      narodowym, powinien czekać kryminał za defraudację. To jest stadion?
      buahahahah Piłkarski? 2x buahahahaha
      • Gość: tomek Re: Kryminał!!! IP: *.siec2000.pl 29.03.09, 09:56
        Masz na mysli Stadion Śląski czy Stadion Narodowy na Stadionie X-
        lecia? Z tym drugim to rzeczywiście kryminał. Zbudowany w tym samym
        czasie co Śląski i podobnym kosztem, obecnie budowany od nowa wg
        wstępnych szacunków za 1.2mld z budzetu państwa ( a jak znam życie
        to będzie drożej, chociaż w kryzysie ceny materiałów i wykonawstwa
        spadły). W przypadku przebudowy Śląskiego dotacja z budżetu państwa
        ma byc 100mln (czyli 12!x mniej) o ile wogóle będzie. Reszta ze
        skromnego budżetu województwa. Łączny koszt 350mln. Jakich cudów
        można oczekiwać za takie pieniądze?
    • Gość: tt Nowy Stadion Śląski robi wrażenie (wideo) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.09, 14:05
      to nie jest sdadion typowo pilkarski, bieda, w pierwszym rzedzie 30m
      do murawy
    • Gość: heh uuu.. będzie paskudnie IP: *.softpro2.pl 28.03.09, 16:47
      użyją jeszcze tandetnych mat wykończenia i będzie kicz taki jak obecnie we
      wnetrzach
    • Gość: zu A lornetki beda dawac w cenie biletów? IP: 80.54.190.* 28.03.09, 16:56

      motyla noga
    • Gość: Cracus Polacy! Jesteśmy mistrzami w robieniu stadionów IP: 83.13.74.* 28.03.09, 21:19
      we flashu ;P
    • Gość: Poznaniak Piękny i mówię to poważnie! IP: *.icpnet.pl 28.03.09, 21:40
      Nie sądziłem, że będzie można jeszcze cokolwiek z niego "wycisnąć". Narzekałem
      dotychczas, że wtopiono setki milionów bez sensu ale warto jeszcze dorzucić
      "trochę" by uzyskać ten efekt. Poza tym Śląski to jeden z niewielu stadionów,
      który NA SIEBIE ZAROBI. Gratuluję Ślązakom tego stadionu. Myślę, że powinniśmy
      wypiąć się na Ukrainę i zrobić projekt Euro sami. Będzie jeszcze stadion
      Legii, będzie Zabrze, może Łódź. Dlaczego nie mielibyśmy dać rady?
    • Gość: rysiek Re: Nowy Stadion Śląski robi wrażenie (wideo) IP: *.altec.pl 28.03.09, 22:11
      murzin a gdzie to przeczytales ze do 20011 roku cos ci sie poepilo
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka