Gość: blu Nowy Stadion Śląski robi wrażenie (wideo) IP: 77.79.206.* 28.03.09, 00:21 Wybaczcie, ale każdy kto był na dowolnym stadionie PIŁKARSKIM, na zachodzie to pewnie patrzy na tę wizualizację i się śmieje. Trzeba wziąć ze sobą lornetkę i widać to już na tym filmie. Sam stadion bardzo ładny ale na zawody lekkoatletyczne a nie jako podstawowa arena piłkarska na Śląsku. Odpowiedz Link Zgłoś
babusz Re: Nowy Stadion Śląski robi wrażenie (wideo) 28.03.09, 00:29 Gość portalu: blu napisał(a): > Wybaczcie, ale każdy kto był na dowolnym stadionie PIŁKARSKIM, na > zachodzie to pewnie patrzy na tę wizualizację i się śmieje. Maly penis, duze auto. A tu caly stadion wielki.. Odpowiedz Link Zgłoś
babusz Ok. De gustibus non est disputandum. 28.03.09, 00:27 Dla jednych najwiekszym byl Erazm z Rotterdamu, dla innych Tales z Miletu a jeszcze innym Sedes z Bakelitu bozyszczem. Odpowiedz Link Zgłoś
moritz_rosenberg Re: Ok. De gustibus non est disputandum. 28.03.09, 00:41 Dosis facit venenum... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziggy AKS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.09, 00:41 Ale jaja.Z lotu ptaka widać boisko AKS.Hehe...przecież parę lat temu zostało przeorane i stoi tam SuperHiperMarket. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xcd Śląski - zombie powraca IP: *.echostar.pl 28.03.09, 01:13 to jest żywy trup Odpowiedz Link Zgłoś
ja.ja222 Nowy Stadion Śląski robi wrażenie (wideo) 28.03.09, 01:41 Życzę powodzenia. Pierwszy raz kontakt z tym stadionem miałem podczas meczu reprezentacjim Polski z San Paulo. Po latach nazwa uleciała w niebosa. Było wtedy chyba 5 do 2 dla brazyliczyków. Ale było sielsko i anielsko. Nie było chamstwa, byli normalni kibice. Potem były inne mecze i też normalni kibice i chciało się w takich imprezach uczestniczyć. Teraz w dobie chamstwa osób, które zwą się kibicami, nawet gdyby mi dawano bilet darmo nie pójdę bo z chamstwem nie mam nic wspólnego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bleblu a jakie będzie oświetlenie poza słonecznym? ;) IP: *.chello.pl 28.03.09, 02:03 obecne wieże nie znajdą jak myślę już zastosowania... Odpowiedz Link Zgłoś
neptus Nowy Stadion Śląski robi wrażenie (wideo) 28.03.09, 02:48 A co bedzie z tym dachem, gdy zima spadnie na niego pół metra sniegu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ball Nowy Stadion Śląski robi wrażenie (wideo) IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 28.03.09, 05:59 A ja juz widze, ze bedzie to najbardziej nielubiany przez telewizje i telewidzow stadion. Ogladanie na nim meczu w poznych godzinach popoludniowych (wczesnych porannych), bedzie koszmarem dla oczu, tak jak ogladanie soccera na boisku do footbolu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pukkacz nie wywarl na mnie wrazenia IP: 194.29.137.* 28.03.09, 06:42 Jakos na mnie szczerze nie wywarl jakiegos super wrazenia, fakt faktem nie jest zly ale takich stadionow typowo pilkarskich juz sie nie robi z bierznia :( niestety ale to prawda, u nas caly czzas jest przyzwyczajenie PRLowskie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pietras Nowy Stadion Śląski robi wrażenie (wideo) IP: *.chello.pl 28.03.09, 06:56 Stadion fajny, ale z czym do ludzi? Co Chorzów/Katowice mają do zaoferowania kibicom? Jedna uliczka z knajpkami i nic więcej. Mam uwierzyć, że nagle okolice staną się centrum rozrywkowym? Przecież to bzdura... Niestety, ale ja jestem na NIE kandydaturze Chorzowa jako miasta gospodarza Euro2012. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł Re: Nowy Stadion Śląski robi wrażenie (wideo) IP: *.domainunused.net 28.03.09, 07:12 Skądkolwiek jesteś, nie macie takiego parku jak ten, w którym jest Śląski. Inne ciekawe rzeczy też są, tylko trzeba przyjechać i zobaczyć, a nie ślęczeć i spinać się nad monitorem cały dzień. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hej Re: Nowy Stadion Śląski robi wrażenie (wideo) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.03.09, 11:14 Gość portalu: Pietras napisał(a): > Stadion fajny, ale z czym do ludzi? Co Chorzów/Katowice mają do zaoferowania ki > bicom? Jedna uliczka z knajpkami i nic więcej. Mam uwierzyć, że nagle okolice s > taną się centrum rozrywkowym? Przecież to bzdura... Niestety, ale ja jestem na > NIE kandydaturze Chorzowa jako miasta gospodarza Euro2012. Są obok Pola Marsowe, gdzie ma być strefa dla kibiców, Wesołe Miasteczko, knajpy w parku, kąpielisko, także zajęć to kibice będą mogli mieć wiele, jeśli mają ochotę na nie. A miasta - Chorzów ma dość duży i ładny, tętniący życiem deptak, ale raczej do Chorzowa nikt nie dotrze, Katowice niestety, ale nie mają nic takiego w centrum. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pietras Re: Nowy Stadion Śląski robi wrażenie (wideo) IP: *.chello.pl 30.03.09, 13:51 Właśnie to mam na myśli, głównym miastem, w którym będą kibice to Katowice, które zupełnie nic do zaoferowania nie mają... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kilo Nowy Stadion Śląski robi wrażenie (wideo) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.09, 09:28 wszystko fajnie.. tylko dla siedzących na łuku oglądanie akcji pod drugą bramką PRZEZ LORNETKĘ :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MLEWIDZIANY Re: Nowy Stadion Śląski robi wrażenie (wideo) IP: *.forcenet.com.pl 28.03.09, 21:31 Ale jak trzeba było rozegrać ważny mecz międzypaństwowy, to był najlepszy , szczęśliwy dla drużyny z niepowtarzalną atmosferą tzw. "kocioł czarownic" itd. Nie czarujmy się przy tej wielkości stadionu , mogą się znależć niedowidzący. To wynika z parametrów stadionu i z tego, że ma zarabiać na siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Nowy Stadion Śląski robi wrażenie (wideo) IP: *.chelmnet.pl 28.03.09, 09:38 nie wiem na kim robi wrażenie bo nie na mnie :Stadion Narodowy i Balic Arena są godne uwagi ale nie ten padalec:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miron Nowy Stadion Śląski robi wrażenie (wideo) IP: 84.201.210.* 28.03.09, 09:52 byłem na jednym meczu na Śląskim, więcej tam nie pojadę. po meczu z telewizji się dowiedziałem kto gole strzelał, nic nie widać z wyższych rzędów. strata kasy!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bulawinkaKKS Nowy Stadion Śląski robi wrażenie (wideo) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.09, 10:17 jak to wybuduja mamy 2 po Poznaniu wyjebany stadionik :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ch Nowy Stadion Śląski robi wrażenie (wideo) IP: *.adsl.inetia.pl 28.03.09, 11:05 Na wizualizacji - jak ktoś już zauważył - nie ma krzesełek, ale nie ma też innych bardzo ważnych elementów - ogromnych telebimów, które są nieodzowne na nowoczesnych stadionach. A w przypadku obiektów z trybunami płaskimi - znacznie oddalonymi od areny są wręcz koniecznością. Nie muszę opisywać, że w sytuacji rozgrywania zawodów lekkoatletycznych jest to w obecnej chwili wręcz wymóg. Bo jak ludzie mają śledzić np. skok w dal, gdzie różnice w wynikach są centymetrowe? Tylko duże telebimy pomagają w tym aby emocje udzieliły się wszystkim tym, którzy są kilometr od areny. Odpowiedz Link Zgłoś
krytyk67 Każą nam podziwiać makietę,a w 2011r za późno. 28.03.09, 11:10 Do tego czasu UEFA wszystko już rozdzieli.Na tej modernizacji stadionu jakaś klika chce się obłowić a mistrzostwa mają gdzieś. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mar Nowy Stadion Śląski robi słabe wrażenie IP: *.chello.pl 28.03.09, 12:28 Nie lubię wizualizacji, bo zawsze fałszują rzeczywistość. Śląsk nie jest bezkresnym terenem zieleni, ulice nie są puste, a wszyscy nie chodzą w garniturkach. Wg mnie wywalanie takich ogromnych pieniędzy na obiekt który był projektowany kilkadziesiąt lat temu to pomyłka, jedyne pozytywne zastosowanie dla niego to arena dla spotkań lekkoatletycznych, ale wymagałoby to zainwestowania ogólnie w lekkoatletykę w naszym kraju, wtedy możnaby przyciągnąć tyle ludzi aby taki stadion zapełnić, to byłoby super, może byśmy wrócili do takiej pozycji w lekkiej atletyce jaką kiedyś mieliśmy. Ale bądźmy realistami - przy obecnym zaangażowaniu polityków i tzw. "działaczy" w sport polski nie widzę tego. Tak więc jako arena piłkarska śląski jest przestarzały, żeby nie wiem jak go przemalowywać. Jako arena lekkoatletyczna jest za duży biorąc pod uwagę stan polskiego sportu. Odpowiedz Link Zgłoś
bergman1 Będzie najpiękniejszy mój Narodowy. 28.03.09, 12:56 i tylko tu będę chodził na mecze z synami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: greg Kryminał!!! IP: *.chello.pl 28.03.09, 13:33 Na tych , którzy wyrzucili pieniądze podatników w chłam zwany stadionem narodowym, powinien czekać kryminał za defraudację. To jest stadion? buahahahah Piłkarski? 2x buahahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek Re: Kryminał!!! IP: *.siec2000.pl 29.03.09, 09:56 Masz na mysli Stadion Śląski czy Stadion Narodowy na Stadionie X- lecia? Z tym drugim to rzeczywiście kryminał. Zbudowany w tym samym czasie co Śląski i podobnym kosztem, obecnie budowany od nowa wg wstępnych szacunków za 1.2mld z budzetu państwa ( a jak znam życie to będzie drożej, chociaż w kryzysie ceny materiałów i wykonawstwa spadły). W przypadku przebudowy Śląskiego dotacja z budżetu państwa ma byc 100mln (czyli 12!x mniej) o ile wogóle będzie. Reszta ze skromnego budżetu województwa. Łączny koszt 350mln. Jakich cudów można oczekiwać za takie pieniądze? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tt Nowy Stadion Śląski robi wrażenie (wideo) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.09, 14:05 to nie jest sdadion typowo pilkarski, bieda, w pierwszym rzedzie 30m do murawy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heh uuu.. będzie paskudnie IP: *.softpro2.pl 28.03.09, 16:47 użyją jeszcze tandetnych mat wykończenia i będzie kicz taki jak obecnie we wnetrzach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zu A lornetki beda dawac w cenie biletów? IP: 80.54.190.* 28.03.09, 16:56 motyla noga Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cracus Polacy! Jesteśmy mistrzami w robieniu stadionów IP: 83.13.74.* 28.03.09, 21:19 we flashu ;P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Poznaniak Piękny i mówię to poważnie! IP: *.icpnet.pl 28.03.09, 21:40 Nie sądziłem, że będzie można jeszcze cokolwiek z niego "wycisnąć". Narzekałem dotychczas, że wtopiono setki milionów bez sensu ale warto jeszcze dorzucić "trochę" by uzyskać ten efekt. Poza tym Śląski to jeden z niewielu stadionów, który NA SIEBIE ZAROBI. Gratuluję Ślązakom tego stadionu. Myślę, że powinniśmy wypiąć się na Ukrainę i zrobić projekt Euro sami. Będzie jeszcze stadion Legii, będzie Zabrze, może Łódź. Dlaczego nie mielibyśmy dać rady? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rysiek Re: Nowy Stadion Śląski robi wrażenie (wideo) IP: *.altec.pl 28.03.09, 22:11 murzin a gdzie to przeczytales ze do 20011 roku cos ci sie poepilo Odpowiedz Link Zgłoś