Gość: Olszewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.09, 21:00 mozecie sie wypowiedziec, czy warto zamieszkac na Zawodziu? pozdr Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Marianek Masakra i chamstwo IP: *.centertel.pl 29.04.09, 21:08 Zapomnij o zawodziu! Najlepsze dzielnice to: Piotrowice Panewniki Ligota Zadole Ochota Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olszewa Re: Masakra i chamstwo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.09, 21:09 a dlaczego zla dzielnica?tak to kazdy moze powiedziec;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marianek Re: Masakra i chamstwo IP: *.centertel.pl 29.04.09, 21:18 o nie dobra!Posiedz na przystanku,strać kasę ,komórkę ,samochód to zobaczysz co jets grane! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olszewa Re: Masakra i chamstwo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.09, 21:20 to samo mozna napisac o centrum, koszutce, szopienicach, sosnowcu... bardzo prosze o konkretne odpowiedzi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Laska od Marianka Marianek mówi prawdę IP: *.centertel.pl 29.04.09, 21:32 wiem bo byłam na zawodziu;-/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Seb Re: Masakra i chamstwo IP: 83.143.98.* 30.04.09, 18:25 "Najlepsze dzielnice to: Piotrowice Panewniki Ligota Zadole" Taaa najlepsze. Najlepszy to jest dojazd z tych dzielnic do centrum i z powrotem w godzinach szczytu - minimum godzina wyjęte z życiorysu... Odpowiedz Link Zgłoś
tolo1 Re: prosze o opinie-zawodzie 30.04.09, 05:37 Zawodzie to fajna okolica. Dobry dojazd do centrum, dróg wylotowych z katowic i na spacery lub ścieżki rowerowe na Muchowcu:-) Dla mnie ok. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marjanek Dobry dojazd do centrum IP: *.centertel.pl 30.04.09, 09:16 Jasen ze tak 25min tramwajem lub 30min w korkach autobusem.Bloki postawione na byłych slumsach... Ośrodek sportowy okupowany przez wykęta młodzież... Odpowiedz Link Zgłoś
wiggy Re: Dobry dojazd do centrum 30.04.09, 17:05 witaj ja mieszkam na bulwarach Rawy na Zawodziu mieszka sie spokojnie. mieszkam dopero rok wiec moze dlatego nie bylo mi dane spotkać "wyklętej młodzieży", najczesciej spotykam mamy z wozeczkami i jeszcze zadna mnie nie zaatakowała:D pozdrawiam i warto tu mieszkac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zubi Re: Dobry dojazd do centrum IP: *.chello.pl 01.05.09, 14:47 Co ty, Marjanek, pieperzysz? Jak mieszkasz na Zawodziu, to mieszkasz w centrum. Osiedle St. Etienne zbudowali na starej bazie samochodowej. Na "Słowian" przychodzą porządni ludzie. A, jak ci się nie podoba, to pakuj walizki i do Sosnowca, łosiu. Odpowiedz Link Zgłoś
tolo1 Re: Dobry dojazd do centrum 01.05.09, 16:02 Do centrum tramwajem jedzie się 10 minut a nie 25 z Zawodzia. Codziennie tędy jeżdże. Młodzież bywa różna i gdzieś musi wyładowaćnadmiar siły, więc chyba lepiej, że jest to ośrodek sportowy niż okoliczny domy, stadion albo jakieś osoby. Odpowiedz Link Zgłoś