Dodaj do ulubionych

prosze o opinie-zawodzie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.09, 21:00
mozecie sie wypowiedziec, czy warto zamieszkac na Zawodziu?

pozdr
Obserwuj wątek
    • Gość: Marianek Masakra i chamstwo IP: *.centertel.pl 29.04.09, 21:08
      Zapomnij o zawodziu!

      Najlepsze dzielnice to:
      Piotrowice
      Panewniki
      Ligota Zadole
      Ochota
      • Gość: olszewa Re: Masakra i chamstwo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.09, 21:09
        a dlaczego zla dzielnica?tak to kazdy moze powiedziec;-)
        • Gość: Marianek Re: Masakra i chamstwo IP: *.centertel.pl 29.04.09, 21:18
          o nie dobra!Posiedz na przystanku,strać kasę ,komórkę ,samochód to
          zobaczysz co jets grane!
          • Gość: olszewa Re: Masakra i chamstwo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.09, 21:20
            to samo mozna napisac o centrum, koszutce, szopienicach, sosnowcu...
            bardzo prosze o konkretne odpowiedzi
            • Gość: Laska od Marianka Marianek mówi prawdę IP: *.centertel.pl 29.04.09, 21:32
              wiem bo byłam na zawodziu;-/
      • Gość: Seb Re: Masakra i chamstwo IP: 83.143.98.* 30.04.09, 18:25
        "Najlepsze dzielnice to:
        Piotrowice
        Panewniki
        Ligota Zadole
        "

        Taaa najlepsze. Najlepszy to jest dojazd z tych dzielnic do centrum i z powrotem
        w godzinach szczytu - minimum godzina wyjęte z życiorysu...
    • tolo1 Re: prosze o opinie-zawodzie 30.04.09, 05:37
      Zawodzie to fajna okolica. Dobry dojazd do centrum, dróg wylotowych
      z katowic i na spacery lub ścieżki rowerowe na Muchowcu:-) Dla mnie
      ok.
      • Gość: Marjanek Dobry dojazd do centrum IP: *.centertel.pl 30.04.09, 09:16
        Jasen ze tak 25min tramwajem lub 30min w korkach autobusem.Bloki
        postawione na byłych slumsach...

        Ośrodek sportowy okupowany przez wykęta młodzież...
        • wiggy Re: Dobry dojazd do centrum 30.04.09, 17:05
          witaj ja mieszkam na bulwarach Rawy na Zawodziu mieszka sie
          spokojnie. mieszkam dopero rok wiec moze dlatego nie bylo mi dane
          spotkać "wyklętej młodzieży", najczesciej spotykam mamy z wozeczkami
          i jeszcze zadna mnie nie zaatakowała:D pozdrawiam i warto tu mieszkac
        • Gość: zubi Re: Dobry dojazd do centrum IP: *.chello.pl 01.05.09, 14:47
          Co ty, Marjanek, pieperzysz? Jak mieszkasz na Zawodziu, to
          mieszkasz w centrum. Osiedle St. Etienne zbudowali na starej bazie
          samochodowej. Na "Słowian" przychodzą porządni ludzie. A, jak ci
          się nie podoba, to pakuj walizki i do Sosnowca, łosiu.
        • tolo1 Re: Dobry dojazd do centrum 01.05.09, 16:02
          Do centrum tramwajem jedzie się 10 minut a nie 25 z Zawodzia.
          Codziennie tędy jeżdże. Młodzież bywa różna i gdzieś musi
          wyładowaćnadmiar siły, więc chyba lepiej, że jest to ośrodek
          sportowy niż okoliczny domy, stadion albo jakieś osoby.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka