Gość: selma IP: *.ppp.get2net.dk 27.05.02, 19:28 tez byl przy okazji pokazywany w programie,prawdziwe nazwisko Koninsberg -Czy on jest Zydem polskim czy rosyjskim? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Swierszc Re: Woddy Allen IP: 212.160.155.* 27.05.02, 19:38 a co to za roznica? Odpowiedz Link Zgłoś
karelia Re: Woddy Allen 27.05.02, 20:32 on jest Zydem amerykanskim, niestety nie mozemy sie pod niego podwiesic, Zreszta nie lubie go, tak jakos ze wzgledu na wzglad.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: selma pytam bo... IP: *.ppp.get2net.dk 27.05.02, 21:10 podobny jest do jednego Zyda z Polski ktory mieszka w Kopenhadze -identyczne sopojrzenie,wzrost ,nos nawet poczucie humoru,no moze ten z Dani jest ladniejszy bo mame mial z Hiszpani,wiec cere ma ciemniejsza.Jak pojechal do Polski ,do Krakowa ludzie mysleli ze to Woddy Allen.Jego ojciec byl rosyjskim Zydem ,mieszkali we Francji,potem przeniesli sie do Polski, a jeszcze pozniej w rozne strony swiata. Polanski podoba mi sie bo ma w sobie jakas sile, a pozatym jego twarz jest taka polska. Odpowiedz Link Zgłoś
baloo1 Re: Woody Allen 27.05.02, 23:48 karelia napisał(a): > Zreszta nie lubie go, .... Karelia ! nawet nie waz sie do tego przyznawac ! ;o) Jak mozna go nie lubic ? Odpowiedz Link Zgłoś
karelia Re: Woody Allen 28.05.02, 00:22 jakos tak zniechecil mnie swoim zyciem prywatnym, a raczej zniesmaczyl Odpowiedz Link Zgłoś
baloo1 Re: Woody Allen 28.05.02, 00:26 Ale jak gra ! Jak pisze ! Jakie filmy robi ! Odpowiedz Link Zgłoś
_szwedka Re: Woody Allen 28.05.02, 00:35 No niech Ci bedzie... ale tylko dlatego zem zmeczona juz...a podroczylabym sie troche z Toba Dobry jest! Odpowiedz Link Zgłoś
karelia Re: Woody Allen 28.05.02, 00:36 no to co, skoro jakis taki pokrecony , jakies minimum przyzwoitosci jest wymagane , nie? czy juz nic, zadnych granic? A brzydal, to fakt Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Swierszc Re: Woody Allen IP: 212.160.155.* 28.05.02, 01:47 Ale jak zapiszczy na trabce, czy saksofonie (chyba nie puzon?), to Tomasz Stanko zielenieje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: theend Re: Woody Allen IP: *.nas.onetel.net.uk 28.05.02, 14:33 dzik jest dziki..wyluzujcie kim on jest ..tylko zacznijcie walczyc..HEY.. szwiersc dwa puzony to nie jeden..jaja ..na solo..na srodku rynku..theend clubu..come on..rebelia.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: theend Re: Woody Allen IP: *.nas.onetel.net.uk 28.05.02, 14:37 baloo1 napisał(a): > karelia napisał(a): > > Zreszta nie lubie go, .... > > Karelia ! nawet nie waz sie do tego przyznawac ! ;o) Jak mozna go nie lubic ? balon..nasze poczucie humoru bedzie roznilo sie zawsze..bardzo bardzo roznilo..a teraz zesraj sie zamiast pierdziec.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: goldi Re: Woddy Allen IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 28.05.02, 14:29 Nazywal sie KONIGSBERG,a nie KONINSBERG pisane z kropkami nad o niemieckim O umlaut. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mister Re: Woddy Allen IP: PROXY* / 145.4.198.* 29.05.02, 21:30 przede wszystkim jest karlowatym pedofilem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kicius Re: Woddy Allen IP: *.speed.planet.nl 29.05.02, 21:35 mister,co jestes tak negatywnie nastawiony-Szwecja totalitarna,rower tylko gorski i Woody karlowaty?Niski jest?Ale jaki utalentowany!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mister Re: Woddy Allen IP: PROXY* / 145.4.198.* 29.05.02, 21:42 bo siedze w robocie i do tego jestem glodny... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kicius Re: Woddy Allen IP: *.speed.planet.nl 29.05.02, 21:43 a to rozumiem,zajrzyj na "etos pracy" Odpowiedz Link Zgłoś