Dodaj do ulubionych

Woddy Allen

IP: *.ppp.get2net.dk 27.05.02, 19:28
tez byl przy okazji pokazywany w programie,prawdziwe nazwisko Koninsberg -Czy
on jest Zydem polskim czy rosyjskim?
Obserwuj wątek
    • Gość: Swierszc Re: Woddy Allen IP: 212.160.155.* 27.05.02, 19:38
      a co to za roznica?
    • karelia Re: Woddy Allen 27.05.02, 20:32
      on jest Zydem amerykanskim, niestety nie mozemy sie pod niego podwiesic,
      Zreszta nie lubie go, tak jakos ze wzgledu na wzglad....
      • Gość: selma pytam bo... IP: *.ppp.get2net.dk 27.05.02, 21:10
        podobny jest do jednego Zyda z Polski ktory mieszka w Kopenhadze -identyczne
        sopojrzenie,wzrost ,nos nawet poczucie humoru,no moze ten z Dani jest
        ladniejszy bo mame mial z Hiszpani,wiec cere ma ciemniejsza.Jak pojechal do
        Polski ,do Krakowa ludzie mysleli ze to Woddy Allen.Jego ojciec byl rosyjskim
        Zydem ,mieszkali we Francji,potem przeniesli sie do Polski, a jeszcze pozniej w
        rozne strony swiata.
        Polanski podoba mi sie bo ma w sobie jakas sile, a pozatym jego twarz jest taka
        polska.
      • baloo1 Re: Woody Allen 27.05.02, 23:48
        karelia napisał(a):
        > Zreszta nie lubie go, ....

        Karelia ! nawet nie waz sie do tego przyznawac ! ;o) Jak mozna go nie lubic ?
        • karelia Re: Woody Allen 28.05.02, 00:22
          jakos tak zniechecil mnie swoim zyciem prywatnym, a raczej zniesmaczyl
          • _szwedka Re: Woody Allen 28.05.02, 00:23
            i brzyyydkiiii taaaaakiiii bleeeee....
            • baloo1 Re: Woody Allen 28.05.02, 00:26
              Ale jak gra ! Jak pisze ! Jakie filmy robi !
              • _szwedka Re: Woody Allen 28.05.02, 00:35
                No niech Ci bedzie... ale tylko dlatego zem zmeczona juz...a podroczylabym sie
                troche z Toba wink
                Dobry jest!
              • karelia Re: Woody Allen 28.05.02, 00:36
                no to co, skoro jakis taki pokrecony , jakies minimum przyzwoitosci jest
                wymagane , nie? czy juz nic, zadnych granic? A brzydal, to fakt
                • Gość: Swierszc Re: Woody Allen IP: 212.160.155.* 28.05.02, 01:47
                  Ale jak zapiszczy na trabce, czy saksofonie (chyba nie puzon?), to Tomasz
                  Stanko zielenieje.
                  • Gość: theend Re: Woody Allen IP: *.nas.onetel.net.uk 28.05.02, 14:33
                    dzik jest dziki..wyluzujcie kim on jest ..tylko zacznijcie walczyc..HEY..
                    szwiersc dwa puzony to nie jeden..jaja ..na solo..na srodku rynku..theend
                    clubu..come on..rebelia..
        • Gość: theend Re: Woody Allen IP: *.nas.onetel.net.uk 28.05.02, 14:37
          baloo1 napisał(a):

          > karelia napisał(a):
          > > Zreszta nie lubie go, ....
          >
          > Karelia ! nawet nie waz sie do tego przyznawac ! ;o) Jak mozna go nie lubic ?

          balon..nasze poczucie humoru bedzie roznilo sie zawsze..bardzo bardzo roznilo..a
          teraz zesraj sie zamiast pierdziec..
    • Gość: goldi Re: Woddy Allen IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 28.05.02, 14:29
      Nazywal sie KONIGSBERG,a nie KONINSBERG pisane z kropkami nad o niemieckim O
      umlaut.
    • Gość: mister Re: Woddy Allen IP: PROXY* / 145.4.198.* 29.05.02, 21:30
      przede wszystkim jest karlowatym pedofilem
      • Gość: kicius Re: Woddy Allen IP: *.speed.planet.nl 29.05.02, 21:35
        mister,co jestes tak negatywnie nastawiony-Szwecja totalitarna,rower tylko
        gorski i Woody karlowaty?Niski jest?Ale jaki utalentowany!!!!!
        • Gość: mister Re: Woddy Allen IP: PROXY* / 145.4.198.* 29.05.02, 21:42
          bo siedze w robocie i do tego jestem glodny...
          • Gość: kicius Re: Woddy Allen IP: *.speed.planet.nl 29.05.02, 21:43
            a to rozumiem,zajrzyj na "etos pracy"smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka