Dodaj do ulubionych

Polacy z Monachium

IP: 195.27.163.* 26.06.02, 13:22
szukam kontaktu z Polakami z Monachium lub okolic zwlaszcza z dziewczynami (bo
tez nia jestem)
Obserwuj wątek
    • Gość: woitek Re: Polacy z Monachium IP: *.dip.t-dialin.net 26.06.02, 21:15
      Wybierz sie w jakas wolna sobote do slynnej polsko-turecko-balkanskiej idioteki
      Sunset przy Münchner Freiheit,a zobaczysz cale grona rodaczek zabiegajacych o
      wzgledy u spoconych kosowcow,turkow itp.
      Bylem tam raz z kumplem z misja socjologiczna po porzedniej reklamie od pewnej
      bywalczyni.To co zobaczylem przeszlo moje najsmielsze wyobrazenia.Mialem juz
      takie odczucie,ze cos tutaj z autoweryfikacja u rodowiczek szfankuje,ale zeby
      upasc tak nisko...?
      Proporcje bywalcow : ok.60% tanich towarow z PL, 30 % wyznawcow islamu,5 %
      Wlochow z Sycylii lub innego poludnia i 5% zagubionych slowianskich
      samcow,ktorzy jednak w wyniku mieszanki klimatu i sporzytego alkoholu i tak po
      godzinie nic juz nie czaja. Po krotkim sondazu u przypadkowo zagadanych pan
      gdzies z PL poludniowej,dowiedzialem sie wszystkiego o determinantach ich
      preferencji.Stwierdzily zgodnie i kolektywnie,iz chlopcy z ziem na poludnie od
      Sarajewa sa ciemni,przystojni,zyczliwi/pomijajac swe zony w domu na lancuchu/ i
      wogole o niebo lepsi od podlych Polakow.To sie dopiero nazywa sila integracji!!
      Jeszcze lekko zbulwersowany zapytalem je /bo z natury jestem uparty/,ze jesli
      juz cudzoziemcy,to dlaczego nie kultury bardziej zblizone,chocby np.Niemcy..?
      Na to dowiedzialem sie iz Niemcy sa be,bo oni chca zaraz rozmawiac,a nie na
      migi jak Muzulmanie/ktorzy notabene inaczej nie moga,gdyz tutejszy jezyk
      urzedowy nie jest ich "mocna"strona../,a tymczasem u pan predyspozycje
      lingwistyczne nie bardzo,wiec one na takich cudzoziemcow to sraja..

Tyle tytulem przewazajacej czesci rodaczek w Monachium.Jezeli wzbudzilem
      zainteresowanie,zycze udanej zabawy.
      Jezeli natomiast jestes zainteresowana kontaktem z separatystyczna sfera
      polskich studentow w monachium,pisz na <vojtek@gmx.de>.

siema

pozdrowionka z uni w augsburgu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka