Dodaj do ulubionych

Czy Larson to...

17.09.02, 05:31
...kierowca autobusu???

www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=20&w=2992026&a=2996223
Obserwuj wątek
      • ozpol Re: Czy Larson to...a ja juz Tobie zazdroscilem 17.09.02, 07:34
        larson napisał:

> canadian napisał:
        >
        > > ...kierowca autobusu???
        > >
        > Nie, ja tam tylko sprzatam.

A ja juz sadzilem ze ty takie masz wejscia i zalapalaes sie na autobus. A ja
        tyle lat sie staram i ciagle kaza mi jakimis taczkami jezdzic. No widac ze jest
        sprawiedliwosc. Ja tez zaczalem od sprzatania i teraz mam taczke z gumowym
        kolem - to jest to.
        • larson Re: Czy Larson to...a ja juz Tobie zazdroscilem 17.09.02, 07:44
          Sprzatam autobus, ale moze zalapie sie do sprzatania taczek. Przynajmniej nikt
          tam gumy nie przyklei a to jest dopiero upierdliwe, ani Sprite'a nie rozleje.

Byl tu taki jeden na forum co sie zalapal do wyciagania gum z pisuarow, ten to
          na pewno wie lepiej jak to jest. Ale nie chcial wysypac gdzie te fuche zalapal.

Larson

Pomiedzy baczkami a taczkami
            • Gość: Sar Re: Czy Larson to...a ja juz Tobie zazdroscilem IP: 144.139.176.* 17.09.02, 12:25
              luiza-w-ogrodzie napisała:

> Ozpol, Larson, usmialam sie jak norka...
              > Larson, badz kolega, powiedz, gdzie te fuche mozna zlapac?
              >
              > Luiza-zza-szczotki

EEE, nie tak latwooo, Luiza...!!!
              Jak ci zapewne wiadomo, larson jest przystojny ( zapytaj canadiana, ona to juz
              m...ki przez glowe) a jak wiesz, to zdecydowanie przekonywujacy atrybut w Au.

(Jakos tak sie sklada ze wszyscy "biznesmeni" I CEO jakich udalo mi sie poznac
              w AU byli "six foot tall" i mieli "Army Bacground")

A ode mnie: on na to zasluguje, bo ma dobry gust!! i to sie liczy!!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka