Dodaj do ulubionych

KANADA - to sliski temat

18.10.07, 01:00
w zwiazku z czym czesto nietolerowany przez cenzure
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=70615481

Obserwuj wątek
    • chardonnay11 Re: KANADA - to sliski temat 18.10.07, 01:29
      Nie bardzo rozumien dlaczego admin ciebie jeszcze nie zablokowal ?
      Moze lubi patrzec na twoje konwulsje pajacu?
      • roger39 Re: KANADA - to sliski temat 18.10.07, 03:07
        Dla mnie tez decyzja administratora jest niezrozumiala .
        Czy ktos moze mi wyjasnic przyczyne usuniecia watku z uwzglednieniem
        wykroczen przeciwko regulaminowi forum ?
        • mrzorba Re: KANADA - to sliski temat 18.10.07, 21:39
          Po prostu nie wolno tu pisac prawdy o Kanadzie czy innej Australii,
          i juz. Ambasady Australii i Kanady placa Nadredaktorowi A.M. za
          dobre publicity, wiec tez i wymagaja...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka