kuba.peerelski 18.10.07, 01:00 w zwiazku z czym czesto nietolerowany przez cenzure forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=70615481 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
chardonnay11 Re: KANADA - to sliski temat 18.10.07, 01:29 Nie bardzo rozumien dlaczego admin ciebie jeszcze nie zablokowal ? Moze lubi patrzec na twoje konwulsje pajacu? Odpowiedz Link Zgłoś
roger39 Re: KANADA - to sliski temat 18.10.07, 03:07 Dla mnie tez decyzja administratora jest niezrozumiala . Czy ktos moze mi wyjasnic przyczyne usuniecia watku z uwzglednieniem wykroczen przeciwko regulaminowi forum ? Odpowiedz Link Zgłoś
mrzorba Re: KANADA - to sliski temat 18.10.07, 21:39 Po prostu nie wolno tu pisac prawdy o Kanadzie czy innej Australii, i juz. Ambasady Australii i Kanady placa Nadredaktorowi A.M. za dobre publicity, wiec tez i wymagaja... Odpowiedz Link Zgłoś