Dodaj do ulubionych

Zmarl Wienczyslaw Glinski...

13.07.08, 06:06
www.filmpolski.pl/fp/
Obserwuj wątek
    • pan666 Re: Zmarl Wienczyslaw Glinski... 13.07.08, 07:10
      www.filmpolski.pl/fp/
      niebo wzbogacilo sie o kilku wspanialych ludzi sztuki
      • edytkus Re: Zmarl Wienczyslaw Glinski... 13.07.08, 08:43
        Kupilam kiedys dla corki Dziadka do orzechow dla corki, ktorego
        kiedys sama ogladalam w dziecinstwie. To bylo tyyyyle lat temu,
        czlowiek na co dzien nie zdaje sobie nawet sprawy jak szybko mija
        czas.
        Ten drugi aktor nie wystail przypadkeim w Akademii Pana Kleksa?

        Obejrzalabym obie bajki dla wspominek ale jak na zlosc odtwarzacz z
        PAL sie zepsul. Moze ktos poleci cos niedrogiego (do dzieciecego
        pokoju)?
        • edytkus Re: Zmarl Wienczyslaw Glinski... 13.07.08, 08:50
          czy to prawda ze odtwarzacze blue ray sa zone free i w amerykanskim
          bedzie dzialac polskie zwykle dvd?
          • waldek.usa Blu-ray sa zone free 13.07.08, 10:00
            edytkus napisała:

            > czy to prawda ze odtwarzacze blue ray sa zone free i w amerykanskim bedzie
            dzialac polskie zwykle dvd?

            ► jest to jedna z zalet formatu.
            • maciekqbn Re: Blu-ray sa zone free 13.07.08, 12:07
              waldek.usa napisał:

              > ► jest to jedna z zalet formatu.

              Nie tyle formatu, co przyjętego sposobu zabezpieczeń.
              Zwykły odtwarzacz DVD też może być "zone-free" jeśli ma odpowiednio
              napisany/zmodyfikowany firmware. Zwykle jednak organizacje typu RIAA
              pilnują, by zabezpieczenia istniały. Podejrzewam zatem, że jest
              tylko kwestią czasu gdy blokady pojawią się i w blue ray.

              Większość najtańszych chińskich odtwarzaczy DVD/DIVX (w cenie ca.
              100-200 PLN) jest zone-free.
              • waldek.usa Region codes istnieja 13.07.08, 17:00
                maciekqbn napisał:

                > waldek.usa napisał:
                >
                > > ► jest to jedna z zalet formatu.
                >
                > Nie tyle formatu, co przyjętego sposobu zabezpieczeń.
                > Zwykły odtwarzacz DVD też może być "zone-free" jeśli ma odpowiednio
                > napisany/zmodyfikowany firmware. Zwykle jednak organizacje typu RIAA
                > pilnują, by zabezpieczenia istniały. Podejrzewam zatem, że jest
                > tylko kwestią czasu gdy blokady pojawią się i w blue ray.

                ► na wszelki wypadek. Jak do tej pory nie mialem z nimi do czynienia. Sony
                ma monopol i od Sony zalezy, czy pojawia sie czy nie...$ ma sie rozumiec.
                >
                > Większość najtańszych chińskich odtwarzaczy DVD/DIVX (w cenie ca.
                > 100-200 PLN) jest zone-free.
                >
                ► o tym formacie mozna zapomniec. Fakt, ze one sa zone-free jest
                podyktowany koniecznoscia wydojenia max$, zanim pojda na smietnik.
                Ja sprawe nowego formatu zalatwilem za pomoca Vaio z full HD Blue i HDMI.
              • jphawajski Re: Blu-ray sa zone free 14.07.08, 10:27
                trend jest calkiem odwrotny. firmy filmowe zrezygnowaly z
                rejonizacji. ten system zabezpieczen juz nie wroci. zabiezpiecza sie
                jedynie przed kopiowaniem.
            • edytkus Re: Blu-ray sa zone free 13.07.08, 16:32
              Dzieki za odpowiedz, czyli problem mam rozwiazany smile
    • adept_itd Re: Zmarl Wienczyslaw Glinski... 13.07.08, 11:19
      Szkoda... sad
    • adept_itd Re: Zmarl Wienczyslaw Glinski... 13.07.08, 11:21
      Obok Andrzeja Lapickiego przedmiot westchnien mych kolezanek...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka