dagolandia Re: TATRY!!!! 06.06.20, 20:32 a czy w Tatrach są jakieś miasta, kursują tramwaje, jeżdżą jakieś autobusy na sam szczyt rysów 2499 m.n.p.m?? Odpowiedz Link Zgłoś