• dagolandia Re: TATRY!!!! 06.06.20, 20:32
      a czy w Tatrach są jakieś miasta, kursują tramwaje, jeżdżą jakieś autobusy na sam szczyt rysów 2499 m.n.p.m??
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka