Dodaj do ulubionych

Foteliki Warszawa

06.04.20, 12:12
FOTELIKI SAMOCHODOWE:

Każdy odpowiedzialny i świadomy opiekun wie, jak ważny jest odpowiednio dobrany fotelik samochodowy. Nie tylko zapewnia on komfortową jazdę, ale przede wszystkich chroni życie w czasie ewentualnego wypadku. Nie bez powodu jest obowiązkowym wyposażeniem auta, w którym podróżować będą najmłodsi. Akcesoria te mają zagwarantować naszym pociechom jak najwyższy poziom bezpieczeństwa. Proponujemy Państwu modele wyróżniające się bardzo wysoką jakością. Są one produkowane z wysokiej klasy materiałów, w oparciu o innowacyjne projekty. Każdy produkt z naszego asortymentu posiada homologację oraz atesty dopuszczające do użytku. Dodatkowe zabezpieczenia i solidna budowa minimalizują ryzyko zagrożenia zdrowia lub życia dziecka.

FOTELIKI DLA DZIECKA I NIEMOWLAKA:

W naszym asortymencie znajdują się modele odpowiednie dla dziecka w każdym wieku. Dla niemowląt przygotowaliśmy nosidełka posiadające wkładkę redukcyjną, pomagającą utrzymać prawidłową pozycję. Nasze produkty, wyposażone są w odpowiednio regulowane pasy, które można dostosować do wzrostu i postawy pociechy, w celu zagwarantowania maksymalnej wygody podczas podróży.

FOTELIKI ISOFIX:

System Isofix umożliwia bezproblemowe i stabilne zamontowanie fotelika samochodowego. Jego montaż przy użyciu pasów bezpieczeństwa nie zawsze wykonany jest prawidłowo, co może wpływać na bezpieczeństwo dziecka. Mocowanie Isofix jest coraz częściej spotykane. Od 2006 roku, powinno znajdować się we wszystkich produkowanych samochodach osobowych.


Zapraszamy !

Sklep internetowy lup stacjonarnie : fotelikiwarszawa.pl

Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka