sylwana15 11.05.06, 12:37 Uwaga!!!!! wspaniały gospodarz i polska gospodyni mają jeszcze wolne pokoje w czerwcu i lipcu na wyspie Prvic Luka w Dalmacji. Gorąco polecam- www.wakacjewchorwacji.com Piękne widoki, smaczna kuchnia, tanie noclegi. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj