Dodaj do ulubionych

Poświątecznie

17.04.06, 22:02
Nie zdążyłam przed świętami z życzeniami - wiecie, jak jest, porządki,
przygotowania, a i tak wszystko na ostatnią chwilę.
No a jak tam po świętach?
U nas OK, chociaż trochę za dużo jeżdżenia w tą i spowrotem. Młody nabawił
się kataru i był trochę rozbity, bo nie mógł pospać w dzień. Ja chyba
załapałam jakieś dodatkowe 2 kg. Ale było bardzo miło.
Obserwuj wątek
    • mamadacja Re: Poświątecznie 18.04.06, 08:23
      U nas też fajnie byłosmile I duuużo za dużo jedzeniasmile Jakaś taka ciężka się czujęsmile
      Pozdrowieniasmile
      • mala67 Re: Poświątecznie 18.04.06, 09:36
        my bylsimy w kaliszu u tescia, zaliczylismy chyba z 12 wizyt, nie wiem jak mala
        to przezyla-ale byla b dzielna, usmiechala sie do wszystkich mimo tego ze
        prawie nie spala, jak dobrze byc spowrotem w domku/!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka