Gość: marian IP: *.wseia.edu.pl / 217.96.114.* 22.01.04, 15:28 Mieszkam w tych okolicach i przyznam, że ten fakt mnie cieszy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
basia996 Re: Bankomat na Podkarczówce 22.01.04, 17:20 Szkoda że PKO-bp nie pamięta o innych dużych osiedlach takich jak Stok ? Odpowiedz Link Zgłoś
drs Re: Bankomat na Podkarczówce 22.01.04, 18:14 Bank PKO bp jest bankiem detalicznym,bankiem emerytów,rencistów i drobnych ciułaczy,szeroko rozumianej budżetówki i dziwi mnie tak marnry rozwój placówek tego banku w mieście Kielce.Tylko 2 oddziały,mimo kilkunastu ekspozytur i tak marna licznba bankomatów/w mniejszym dużo od Kielc Rzeszowie bankomatów PKOBp jest chyba ze 2x więcej/.Przecież na tak duzych osiedlach jak Świętokrzyskie,na Ślichowicach czy nawet na Podkarczówce aż się prosi o powstanie samodzielnych oddziałów tego banku nie wspominając o bankomatach,których nigdy nie za wiele.Ale skoro oddział regionalny zarządzający oddziałami w woj.Świętokrzyskim znajduje sie w Krakowie to nie można sie dziwić,że ten bank tak marnie sie rozwija na terenie Kielc.Nota bene w takim Lublinie/360tyś/ludności jest 7oddziałów tego banku/,w takim Rzeszowie/160tyś/ są 3 oddziały.A w Kielcach tylko 2.Logika by nakazywała przynajmniej utworzenie jeszcze 1 oddziału takiego banku,niewątpliwie potrzebnego,gdyz posiada on w Polsce najwiekszą liczbę placówek i bankomatów.Pzdrw. Odpowiedz Link Zgłoś
nube Re: Bankomat na Podkarczówce 22.01.04, 20:37 >Przecież na tak duzych osiedlach jak Świętokrzyskie,na Ślichowicach czy nawet >na Podkarczówce aż się prosi o powstanie samodzielnych oddziałów tego banku Na Podkarczówce bank PKO BP jest już od kilku lat. Odpowiedz Link Zgłoś