Dodaj do ulubionych

Bankomat na Podkarczówce

IP: *.wseia.edu.pl / 217.96.114.* 22.01.04, 15:28
Mieszkam w tych okolicach i przyznam, że ten fakt mnie cieszy.
Obserwuj wątek
    • basia996 Re: Bankomat na Podkarczówce 22.01.04, 17:20
      Szkoda że PKO-bp nie pamięta o innych dużych osiedlach takich jak Stok ?
      • drs Re: Bankomat na Podkarczówce 22.01.04, 18:14
        Bank PKO bp jest bankiem detalicznym,bankiem emerytów,rencistów i drobnych
        ciułaczy,szeroko rozumianej budżetówki i dziwi mnie tak marnry rozwój placówek
        tego banku w mieście Kielce.Tylko 2 oddziały,mimo kilkunastu ekspozytur i tak
        marna licznba bankomatów/w mniejszym dużo od Kielc Rzeszowie bankomatów PKOBp
        jest chyba ze 2x więcej/.Przecież na tak duzych osiedlach jak Świętokrzyskie,na
        Ślichowicach czy nawet na Podkarczówce aż się prosi o powstanie samodzielnych
        oddziałów tego banku nie wspominając o bankomatach,których nigdy nie za
        wiele.Ale skoro oddział regionalny zarządzający oddziałami w woj.Świętokrzyskim
        znajduje sie w Krakowie to nie można sie dziwić,że ten bank tak marnie sie
        rozwija na terenie Kielc.Nota bene w takim Lublinie/360tyś/ludności jest
        7oddziałów tego banku/,w takim Rzeszowie/160tyś/ są 3 oddziały.A w Kielcach
        tylko 2.Logika by nakazywała przynajmniej utworzenie jeszcze 1 oddziału takiego
        banku,niewątpliwie potrzebnego,gdyz posiada on w Polsce najwiekszą liczbę
        placówek i bankomatów.Pzdrw.
        • nube Re: Bankomat na Podkarczówce 22.01.04, 20:37
          >Przecież na tak duzych osiedlach jak Świętokrzyskie,na Ślichowicach czy nawet
          >na Podkarczówce aż się prosi o powstanie samodzielnych oddziałów tego banku

          Na Podkarczówce bank PKO BP jest już od kilku lat.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka