Dodaj do ulubionych

Wisła Płock Mistrz Polski

IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 19.04.04, 15:29
lirojki liroki kupa gowna male gnojki.ale z zwaz lejki obszczymurki
zapraszamy do placka wixe z kielc pozdro.tede;)
Obserwuj wątek
    • Gość: Koronafan Re: Wisła Płock Mistrz Polski IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 19.04.04, 17:02
      Z tego co wiem to w płocku jest największe w Polsce zagłębie qrew i złodziei.
      Chyba nie zaprzeczysz temu, w końcu jesteś tego najlepszym przykładem.
      • Gość: Wislafan KIELCE TO WIOSKA TYPOWO ZYDOWKA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.04, 18:37
        zapraszamy wszystkich burakow z kielc 8 maja , jak tak bardzo chcecie dostac
        wpierdol to dostaniecie , viva viva viva WISELKA !!!!!!!
    • Gość: no pięknie Re: Wisła Płock Mistrz Polski IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 20.04.04, 13:49
      prawda he;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka