Gość: Wisła Mistrz IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 19.04.04, 15:29 lirojki liroki kupa gowna male gnojki.ale z zwaz lejki obszczymurki zapraszamy do placka wixe z kielc pozdro.tede;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Koronafan Re: Wisła Płock Mistrz Polski IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 19.04.04, 17:02 Z tego co wiem to w płocku jest największe w Polsce zagłębie qrew i złodziei. Chyba nie zaprzeczysz temu, w końcu jesteś tego najlepszym przykładem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wislafan KIELCE TO WIOSKA TYPOWO ZYDOWKA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.04, 18:37 zapraszamy wszystkich burakow z kielc 8 maja , jak tak bardzo chcecie dostac wpierdol to dostaniecie , viva viva viva WISELKA !!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: no pięknie Re: Wisła Płock Mistrz Polski IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 20.04.04, 13:49 prawda he;) Odpowiedz Link Zgłoś