Dodaj do ulubionych

Siekierski dużo mówi, Włosowicz... wagarowiczem

19.01.12, 08:44
Mój Boże... Co się z tym światem porobiło? Napiętnować chłopa, bo w necie swoją nadaktywnością ludzi nie molestuje. I ze świętego fejsa nie korzysta. Na stos z zacofańcem!
To, że Cesio Siekierski w necie prymusem jest to nawet i dobrze, bo na żywo... czyste "wicie rozumicie", orator z niego po byku. Miałem tę groteskową przyjemność słuchać kiedyś jego wystękiwań i pomijając już formę, to treść była arcyzabawna. Temat był z grubsza o wchodzeniu Polski do instytucji europejskich, a ten dowcipny chłop stwierdził, ni mniej ni więcej, że otwarcie naszego kraju na Europę zapoczątkował... Gierek, bo za tegoż pierwszego sekretarza poluzowano politykę paszportową. Fajny ten Cesio i fajnie, że fejsbuka chłop se ma i korzysta. Niezaprzeczalny postęp w świecie jest!
Obserwuj wątek
    • Gość: taka prawda Pochrzaniona ordynacja IP: *.dynamic.chello.pl 01.08.12, 08:37
     Jacek Włosowicz: "W 2009 w wyborach do Parlamentu Europejskiego uzyskał mandat deputowanego, startując z listy PiS w okręgu krakowskim. Otrzymał 5610 głosów, najmniej spośród nowo wybranych deputowanych."

     "Włosowicz jest prawdziwym antyrekordzistą na liscie PiS. Dostał się do Brukseli z listy Małopolskiej tylko dzięki ordynacji. Do europarlamentu paradoksalnie wciągnął go Zbigniew Ziobro. Świetny wynik byłego ministra sprawiedliwości pozwolił PiS na wprowadzenie trzech europosłów z tego regionu. Trzecim z nich jest Paweł Kowal, który także dostał niewiele głosów - trochę ponad 18 tys.
     Paradoks polega na tym, że Ziobro oficjalnie popierał Arkadiusza Mularczyka, który startował do Brukseli z Warszawy. Mularczyk dzięki plakatom, na których pozował z byłym ministrem, zdobył ponad 50 tysięcy głosów. Do Brukseli jednak nie pojedzie, bo... Ziobro zapewnił awans innym kandydatom z listy PiS."
     wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/90640,antyrekordzisci-pojada-do-brukseli.html

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka