Gość: ejsi IP: *.bartoszyce.sdi.tpnet.pl 20.03.02, 18:05 ....wraz z pierwszym dniem wiosny ,serdeczne:-)). Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dm_ Re: Pozdrowienia...:-)) 20.03.02, 18:25 Gość portalu: ejsi napisał(a): > ....wraz z pierwszym dniem wiosny ,serdeczne:-)). witaj ejsi:)))) pozdr wzajemnie:)))))** Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aussie Re: Pozdrowienia...:-)) IP: *.kielce.sdi.tpnet.pl 20.03.02, 19:22 wiosennie i kwiatowo pozdrawiam:)) zakręcona aussie Odpowiedz Link Zgłoś
quak Re: Pozdrowienia...:-)) 20.03.02, 21:09 cześć "zakręcone" dziewczyny ja też lubię wiosnę :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: Pozdrowienia...:-)) IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 21.03.02, 07:00 *.bartoszyce.sdi.tpnet.pl W bartoszycach mają SDI a w pieprzonych Kielcach tej dziurze pieprzona Telekomuna nie chce mi podłączyć. Wejdą na rynek amerykanie to Telekomuna zostanie na bruku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Muki Re: Pozdrowienia...:-)) IP: *.bnet.pl / 10.10.40.* 21.03.02, 08:06 I tu masz rację niech zostanie na bruku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oak Re: Pozdrowienia...:-)) IP: 217.96.114.* 21.03.02, 11:15 o j o j o j, a l e W a m f i u b ź d z i u w g ł o w i e :-) P o z d r a w i a m h u r a m a m y w i o s n ę ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oak Re: Pozdrowienia...:-)) IP: 217.96.114.* 21.03.02, 11:17 aha, i dla Pana spod "szóstki" Odpowiedz Link Zgłoś