IP: *.devs.futuro.pl 12.01.06, 15:46
Za wodę płacimy coraz więcej i drugie tyle za ścieki.Moim zdaniem za ścieki za
dużo bo przecież używamy wody do picia,mycia samochodów,gotowania czy
podlewania kwiatów i ogródków.Wtedy pobraną wodę trudno uznać za
ściek.Wodociagi nabijają sobie kasę a nas w butelkę.
Obserwuj wątek
    • Gość: megadeth Re: Wodociagi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.06, 16:04
      można założyć 2 licznik - taki np. do podlewania ogródka - wtedy nie będzie
      opłaty za kanał
    • Gość: woda Re: Wodociagi IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 24.01.06, 14:44
      w Kielcach nie zamarzają,w porządku
    • Gość: cakar Re: Wodociagi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.01.06, 15:04
      Powinien ci ktoś przysolić mandat to byś wiedziała gdzie się myje samochody.
      • Gość: miska Re: Wodociagi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.01.06, 20:47
        zeby dostac prace w wodociagach bo tam maja dobre pensje i biora nagrody bo w
        lwcie wyjezdzaja sobie na wczasy za granice ja eiem imnie nikt nie oszuka to
        zlodziejski zakladf bo oszczedzam na wodzie
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka