Gość: Marlena
IP: *.devs.futuro.pl
12.01.06, 15:46
Za wodę płacimy coraz więcej i drugie tyle za ścieki.Moim zdaniem za ścieki za
dużo bo przecież używamy wody do picia,mycia samochodów,gotowania czy
podlewania kwiatów i ogródków.Wtedy pobraną wodę trudno uznać za
ściek.Wodociagi nabijają sobie kasę a nas w butelkę.