Dodaj do ulubionych

Pytanie o wyniki ZOZ

IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 16.01.03, 18:36
Wybacz Gazeto, lecz jak się czyta, to nie wiadomo czy się śmiać,
czy płakać. Jestem przekonany, że standardy finansowo-księgowe w
ZOZ są zbliżone do ogólnych. W związku z tym twierdzenie
cyt: "...że spośród osiemnastu przychodni rejonowych wchodzących
w skład ZOZ tylko dwie osiągnęły zysk w 2002 roku. Pozostałe
poniosły w sumie ponad 4 mln zł strat. Jak udało się nie popaść
w długi dwóm przychodniom?..." jest co najmniej naiwne. Nie
przeczę, że kategorię zysku lub straty można łączyć z długami i
istnieje pomiędzy nimi związek. Jednak można podać mnóstwo
przykładów firm nie zadłużonych i przynoszących straty i
odwrotnie zyskownych lecz zadłużonych a niekiedy upadających.
Może na wstępie należałoby wyjaśnić co to jest zysk a co dług?
Pozdrowienia!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka