IP: *.futuro.kielce.msk.pl 02.08.06, 14:10
www.telepolis.pl/news.php?id=5892
i co wy na to?
Obserwuj wątek
    • bmwariat Re: WiMAX 02.08.06, 14:16
      już działa. Zakłada go Netia
    • Gość: donatka Re: Nie będzie was stać na WiMAX IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.08.06, 13:13
      Bo to nie jest usługa dla końcowego klienta w domku jednorodzinnym tylko dla
      poważniejszych fitm providerów itp. WiMax to nie radio 2,4 z firmy made by
      garaż.
      • Gość: netiakielce Re: Nie będzie was stać na WiMAX IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.06, 23:47
        I tu się mylisz.Ponieważ założenie pakietu tel+net to koszt od 101 zł. do 2,44
        zł. brutto.
        Polecam infolinię: 0-801-802-803
        Pierwsze linie z netem już są instalowane w Kielcach

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka