Gość: 4malina IP: *.futuro.kielce.msk.pl 02.08.06, 14:10 www.telepolis.pl/news.php?id=5892 i co wy na to? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: donatka Re: Nie będzie was stać na WiMAX IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.08.06, 13:13 Bo to nie jest usługa dla końcowego klienta w domku jednorodzinnym tylko dla poważniejszych fitm providerów itp. WiMax to nie radio 2,4 z firmy made by garaż. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: netiakielce Re: Nie będzie was stać na WiMAX IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.06, 23:47 I tu się mylisz.Ponieważ założenie pakietu tel+net to koszt od 101 zł. do 2,44 zł. brutto. Polecam infolinię: 0-801-802-803 Pierwsze linie z netem już są instalowane w Kielcach Odpowiedz Link Zgłoś