Gość: babiarz-lowelas
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
14.08.06, 21:06
Moje spostrzeżenia o kobietach porzuconych.
O kobietach, ktore dalyby sie sku..c, byleby tylko ich wielka milosc nie
odeszla na zawsze.
Zainspirowal mnie przeczytany swego czasu list zalamanej kobiety po
trzydziestce, ktora byla w szczesliwym zwiazku z mlodszym od siebie facetem,
bodajze 19-letnim. Gó..arz robił z nią co chciał aż w końcu ona mu się
znudziła i "nagle" podziękował za miłą znajomość mowiąc jej, że musi
"przemyslec czy cos do niej czuje". Coraz wiecej jest takich idiotek, ktore
dowartosciuja sie mlodszymi facetami, coraz wiecej jest idiotek, ktore nie
rozumieja, ze jak sie zwiazek rozpie.. to trzeba spie..c, a nie walczyc
o gowno warta pseudomilosc.
Rzygac sie chce czlowiekowi, kiedy widzi jak jakas starsza laska wybiera sobie
mlodego ogiera i jeszcze pozwala sie gowniarzowi kontrolowac. Pozwala, by jej
uczucie do niego bylo silniejsze niz jego uczucie do niej.
Wy glupie szmaty! Zostawcie mlodych facetow mlodym kobietom, jesli nie
potraficie sie z nimi obchodzic. Ku.., zakompleksione, niedowartosciowane
cipki probujace odmlodzic sie poprzez ssanie mlodych kutasow.
Wara od nich. Zajmujecie im drogocenny czas. Mlodosc winna wyszalec sie z
mlodoscia, zeby taki chlopak jak podrosnie nie musial podrywac nastoletnich
dupek, bo kiedy sam byl nastolatkiem, to jakies staruchy wykorzystywalu jego
brak dojrzalosci.
Kobiety, ktore macie zostac porzucone przez faceta, lub zostalyscie porzucone
niedawno! Wiedzcie jedno. Nie ma, ku.., nie ma czegos takiego jak
"przemyslec_czy_cos_do_ciebie_czuje".
Rozumiecie czy powtorzyc?
Gdzie wasz honor?
Gdzie wasza duma?