Dodaj do ulubionych

Kielcau - rozwoj bez perspektywy

IP: *.proxy.aol.com 17.02.07, 22:59
Wasze kielcau jest zacofane, gdyz brakuje wam konstruktywnych kontaktow
z obcokrajowcami, gotowymi uczyc was pracy, dyscypliny, porzadku i dokladnosci
w procesach produkcyjnych. Samo przedstawicielstwo zagranicznych firm, ktore
jest obsadzone wylacznie polskimi pracownikami nie jest w stanie realizowac
innej, zachodniej mentalnosci pracownikow. Ja np. jako niemiec chetnie
nauczylbym was innego niz wasze podejscia do pracy i obowiazkow, ale zaden z
zakladow u was nie jest nawet gotowy podjac sie takiej revolucji. Szkoda.
Obserwuj wątek
    • Gość: papo Re: Kielcau - rozwoj bez perspektywy IP: *.chello.pl 12.08.07, 15:33
      Postaraj się ściągnąć tu jakąś niemiecką firmę to będziesz mógł się
      popisać. Takich "wiejskich" filozofów co troszkę posiedziało w
      niemczech to ja znam. Ale niestety nie żyjesz w naszych realiach
      więc się nie wypowiadaj. W niemczech podczas MŚ zakłady stawały gdy
      grali gospodarze, czy wyobrażasz sobie to u nas? A Ty będziesz
      mądrzył się... próżniaku!!!
    • Gość: w_us Re: Kielcau - rozwoj bez perspektywy IP: 141.154.195.* 13.08.07, 14:15
      Drogi "Niemcu",
      Czytalem twoj post w obydwu jezykach (majac nadzieje ze niemiecki
      bedzie bardziej politycznie poprawny)i pierwsze wrazenie jest
      totalny brak taktu. Jestem pewny ze znajdziesz zatrudnienie bez
      problemu nauczajac twoich wschodnich (DDR) pobratymcow.
      Kielce (nie kielcau) w porownaniu do 10 czy 15 lat wstecz to
      wspaniale miejsce. Powodzenia zycze w Zwikau i dzieki za "krytyke".
      • robert.zimnicki o widze, ze koledzy lubia rodzimy syf? 16.08.07, 14:00
        niestety, ale gdyby wykopac naszym rodzimych "umyslowych", to nie musialbym sie
        wqwiac czytajac co sie dzieje w moim rodzinnym miescie.....

        no i nauczyc faktycznie niektorych (polowe mieszkancow), co to znaczy porzadek i
        zycie miedzy ludzmi.....
      • Gość: Deutsche Re: Kielcau - Entwicklung ohne Zukunft IP: *.proxy.aol.com 08.09.07, 06:24
        Es ist recht erfreulich, dass Du auch des Deutschen mächtig bist.
        Wir Deutsche von heute sind wirklich recht positiv zu euch
        eingestellt, obwohl ihr euch sehr feindlich uns gegenüber zeigt und
        manche von euch versuchen sogar mit den Säbeln zu rasseln. Eure
        Militärmesse deutet unmissversändlich darauf hin, dass ihr in
        Kielcau weiter mit dem Tod Geschäfte machen wolltet. Ich möchte euch
        daher jedoch freundlich errinnern, dass die Qualität der Ausrüstung
        der Bundeswehr mit der der US-Armee vergleichbar ist und durch die
        weltbeste Armee gerne zum Einsatz gebracht wird,und dass die
        deutsche Wirtschaft Weltmeister im Export der hochentwickelten
        Technologie ist. Als stolzer Mitglied der friedlichsten Nation in
        Europa wünsche ich euch, ohne die Geschichte ins Abseits zu
        stellen, alles Gute.
    • Gość: Marian Kalina Re: Kielcau - rozwoj bez perspektywy IP: *.skr.vectranet.pl 22.08.07, 13:45
      Spieprzaj niemiecka świnio z tego forum.
      • Gość: kielczanka Re: Kielcau - rozwoj bez perspektywy IP: 195.116.245.* 23.08.07, 09:13
        Maaariaaan, ależ takim zachowaniem to Ty mu tylko rację
        przyznajesz...
      • Gość: Deutscher Re: Kielcau - rozwoj bez perspektywy IP: *.adsl.alicedsl.de 23.02.08, 20:34
        Wir sind nicht so arrogant zu all den Polen, die bei uns in
        Deutschland Brot und ihre Zukunft suchen. Auch zu denen, die uns
        hassen und primitiv beschimpfen. Etwas Kultur wäre dir somit
        bestimmt angebracht.
    • Gość: winertaxi Re: Kielcau - rozwoj bez perspektywy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.07, 17:16
      osoba która się chwali swymi zaletami tak jak ten NIEMIEC to BUC
      zakochany w sobie .zna formułki nie zna życia.dwa razy pokazali
      europie w czym chcieli być najlepsi ,a potem lizali łapy aliantom
      • Gość: baux Re: Kielcau - rozwoj bez perspektywy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.07, 00:57
        Niemiec? Bohaha, chodź koleś trawnik mi skosisz, matole.
        • Gość: wsiowy Re: Kielcau - rozwoj bez perspektywy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.08, 18:06
          niestety, ale chłopoumysłowi kieleccy do nieczego się nie nadają. Dno łentelegencke
    • giwia Miły Niemcze, 26.12.08, 13:06
      z takimi kwalifikacjami, jakimi się popisujesz, czemu to nie
      znajdziesz pracy u siebie?
      a tak na moj polski marny rozum toś :Asinus asinorum in secula
      seculorum
      • Gość: ~Deutscher* Re: Nette Polin IP: *.adsl.alicedsl.de 31.12.08, 18:39
        Denke bitte immer daran, dass ein wirtschaftlich schwaches Polen der
        ausschlaggebenede Grund für ein unstabiles Frieden in diesem Teil
        Europas war und immer noch leider ist. So war es in 1939, als der
        Führer lächerliche polnische Schwäche mühelos ausnutzte und den 2 WK
        entfaltete. Und wer braucht nun wieder einen Krieg? Die Deutschen
        von heute jedenfalls nicht!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka