Gość: Niemiec
IP: *.proxy.aol.com
17.02.07, 22:59
Wasze kielcau jest zacofane, gdyz brakuje wam konstruktywnych kontaktow
z obcokrajowcami, gotowymi uczyc was pracy, dyscypliny, porzadku i dokladnosci
w procesach produkcyjnych. Samo przedstawicielstwo zagranicznych firm, ktore
jest obsadzone wylacznie polskimi pracownikami nie jest w stanie realizowac
innej, zachodniej mentalnosci pracownikow. Ja np. jako niemiec chetnie
nauczylbym was innego niz wasze podejscia do pracy i obowiazkow, ale zaden z
zakladow u was nie jest nawet gotowy podjac sie takiej revolucji. Szkoda.