Dodaj do ulubionych

Kielce miastem bez dróg !!! >>Długie<< WEJDZ

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.07, 13:41
I nie chodzi tylko o stan nawierzchni. Kielce stały się miastem w którym po
prostu dróg brakuje. Co będzie się działo na Czarnowskiej kiedy zostanie
otwarty wiadukt na Krakowskiej? Co będzie się działo kiedy zamkną pękniety
wiadukt i południowy (stary) pas Łódzkiej. Dlaczego taka mizerna inwestycyjka
na w/wspomnianej ulicy wlecze się trzy lata - ile panowie robicie? 500 metrów
drogi rocznie? Dlaczego nie ma żadnych inwestycji pozwalających na szybkie
opuszczenie miasta po południu i szybkie wjechanie do niego rano. Co się
dzieje z przedłużeniem Krakowskiej dwupasmówki w strone Krakowa tam się nie
da jechać - takie są dziury do węzła w CHęcinach. Kto do cholery poniesie w
końcu odpowiedzialność za wypadki jeden po drugim przy salonie KIA i przy
wyjeżdzie z Kruszelnickiego na Łódzką. Dlaczego i wjakim celu zamknięto
Paderewskiego dla ruchu i co to dało miastu i kierowcom. Kto i kiedy wyłączy
rano światła przy Makro. Kiedy pojawią się patrole Policji nie tylko na
giełdzie samochodowej w Miedzianej Górze ale i w miejscach newralgicznych
udrażniając ruch powrotny. Co z drugim pasem na Manifestu Zaspaliście czy co
do cholery? Kiedy doczekamy się w Kielcach inteligentnej sygnalizacji. Czemu
nie buduje się wiaduktu na Skrzetlach. Dlaczego nie wymienia się barier
międzyjezdniowych. PO CO KOMU MIASTO BEZ DRÓG? PO CO KOMU URZĘDNICY BEZ
ROZUMU.

Drodzy Kielczanie - sytuacja jest tragiczna wpisujcie posty może ktoś w końcu
ruszy swoją tłustą d.. i się tym zajmie. Proszę o sygnały z innych części
Kielc
Obserwuj wątek
    • Gość: ss Re: Kielce miastem bez dróg !!! >>Długie& IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.07, 14:05
      dodam - wyjazd w kierunku Opatowa - horror , brak ciągłych przejazdów :zielona
      linia: całkowita dewastacja chodników brak nadziemnych przejsc dla pieszych
      i totalne bezgłowie , gdzie jest ta Policja - tak swietnie oceniona - oni mysla
      ze radary zastąpia ich lub manekiny w rowie ? itd itd -
    • awa160 Re: Kielce miastem bez dróg !!! >>Długie& 23.03.07, 14:06
      Szanowny Edku,na tym forum ten temat wałkuje sie już od 5 lat a włodarze miasta
      tego udają sie nie widzieć.Pisałem już kilkakrotnie wskazując proste błedy
      w inżynierii drogowej lecz tylko"dobrzy " doradcy na tym forum kpili z tego
      a efekt juz widać .Dziś jazda po mieście to istna udręka i ryzyko/czy pod kałużą
      wody jest dziura czy nie/
      Czy "władcy" miasta nie mają już uprawnień do prowadzenia pojazdów? I udaja iż
      nie widzą problemów na drogach i ulicach ?
    • Gość: zorro nic z tego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.07, 14:17
      szkoda naszego (kierowców-kielczan) czasu na pisanie na forum!
      MZD Z WÓJCIKIEM NA CZELE TO KRETYNI I DEBILE!!!!!!!!!!!!!!!!!
      mzd-miejce zatrudniania debilii
      mzd-mamy zajebistych drogowców
      Przykład:
      Węzeł Skrzetle - dlaczego węzeł? Czym różni się od akrzyzowania
      jagiellońskiej z Grunwaldzką? Toż to zwykłe skrzyżowanie z wyspą centralną.
      Ani tam estakad, tuneli, kładek, przejść podziemnych czy inny rozwiązań
      komunikacyjnych-tak normalnych w miastach gdzie jest duże natężenie ruchu.
      Setki stłuczek i wypadków - BRAK powtarzaczy.
      Debile z MZD:
      Ale po co - przecież gdyby kierowcy stosowali zasady ruchu!!!!
      Może zrobią w tym roku? A może nie?
      Ale jest powtarzacz w kierunku Zagnańska !!!!!!!!!
      To jedyny sygnalizator na wyspie centralnej skrzyzowania w KIELCACH!!!!
      Przecież manewr skrętu w lewo jest równie niebezpieczny jak opusczanie
      skrzyzowania na wprost.
      I jeszcze jeden temat którego w Kielcach "nie ma".
      OSWIETLENIE SKRZYŻOWAŃ.
      W każdym więszym miescie (W-wa, Kraków, łodż, radom ,piotrków itp)
      skrzyżowania czy nawet całe ciągi komunikacyjne oświetlone są
      oświetleniem wielopunktowym.
      Skrzyżowanie przy tesco ma 8 latarni-patyczków z 8 zarówkami.
      Podobne w innych miastach to 8 słupów i na każdym 6-8-10 lamp.
      Widniej, ładniej bezpieczniej.
      W KIELCACH NIE!!!!!
      CIEMNE NIEBEZPIECZNE SKRZYŻOWANIA Z BEBILNYMI SYGNALIZATORAMI
      (BEZ LWEOSKRĘTÓW-SYGNALIZATORÓW KIERUNKOWYCH) CIEMNIE !!!!!!!

      KIELCE- KOMUNIKACYJNA WIOCHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      niestety jako kielczanina, kochającego swoje miasto - boli!
      oj bardzo boli!
      chyba, że zrobimy stowzrzysznie kieleckich kierowców i CUŚ
      wywalczymy.
      inaczej jest i będzie beznadziejnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


      • Gość: efred Re: Fantastyczne roawiązanie przy SHELLU IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.07, 15:06
        Jadąc w stronę Pasażu, każdy kto tamtędy jeżdzi ten wie. Kiedy wreszcie
        odwrócicie pierszeństwo (tak jak było kiedyś) z drogą do Piekoszowa?? Przecież
        to kretynizm jest. Na Malikowie w strone kościoła z czerwonym krzyżem na czubku
        są takie dziury, że trudno to drogą nazwać no ale za to mamy stadion - jesscze
        nie byłem na meczu - a jeżdżę codziennie po dziurach.
      • Gość: edek Re: nic z tego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.07, 15:14
        Widzę, że temat nie jest ci obcy - w końcu trzeba potrząsnąć tymi panami bo za
        przeroszeniem leją na nas i nasze miasto. Emeryci na emeryturę łodzi ludzie z
        otwartymi umysłami do pracy. Choć sam nie jestem młody uważam, że dziadków z
        przechowalni MZD trzeba wysłać na zasłużony odpoczynek. Niech powożą swoje
        wnuki -pokażą im jezdnie i powiedzą: "Patrz wnusiu tyle dziadziuś przez 50 lat
        zwojował"
    • Gość: xxx Re: Kielce miastem bez dróg !!! >>Długie& IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.07, 19:01
      droga asfaltowa z dziurami to bardzo dobra droga. Jeszcze dużo osób musi
      mieszkać przy drogach tzw. utwardzonych, które po deszczu są nieprzejezdne.
    • Gość: Śmgius Zróbcie masę k. IP: 80.48.137.* 25.03.07, 20:03
      Może zorganizujcie się i zróbcie masę krytyczną, na wzór tych, co zrobili cykliści, albo wespół, w końcu to wspólny interes.
      Bo pisać ( bez urazy) ... to tak możecie do us....j śmierci, mało efektywne.

      • Gość: melo Re: Zróbcie masę k. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.03.07, 20:45
        Chyba nie sadzicie drodzy ze za te marne 8 tys ktore bierze co miesiac szanowny
        pan Wojcik , bedzie zajmowal sie takimi pie..mi o jakich wy tu piszecie..
    • Gość: Drań Kielce miastem bez dróg i pieniędzy ! Bieda ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.07, 11:59
      Tak wygospodarzył wsz ulubio0ny prezydent, w kasie miejskiej jest pustka ! Nie
      ma grosza na nic ! Alem maja na remont magistratru 5 mln ! To jest
      szalbierstwo ! Nie było 1,2 mln na lodowisko ddla dzieci, na ferie zimowe , nie
      ma na remont szkoł, a jest na głupia eleweację ! Stop remontowi magistratu !
      Naprawic dach i nic wiecej, podreperowac tynki i koniec !Uoice naprawiac,
      synagloizacje, drogi wyjazdowe ! A nie po znajomości uliczki do prywatnych
      posesji asfaltować ! I oświetlać jak w Europie !Dośc tego draństwa !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka