muzi
10.12.01, 15:04
do założenia tego wątku skłoniła mnie dyskusja w jednym z poprzednich. Kilka
osób pisało tam, że w Kielcach to zarabiaja tyle i tyle, a w Wawie to tyle i
tyle. Wtedy sobie pomyslałem: "skąd ci ludzie sie zerwali ?". Kto zarabia w
Kielcach - 6 -7 tys. złotych ? Dla mnie to abstrakacja.
Znajoma była kilka dni temu na rozmowie w sprawie pracy w Mustangu (Real).
Zaproponowali jej 760 zl (najnizsza krajowa) za pracę 7 dni w tygodniu w
godzinach pracy Reala (np. sobota,niedziela 9-20).
Rozumiem, że w rożnych branzach rożnie się zarabia (wyksztalcenie już nie jest
decydujące) i dlatego chcialbym poznać kieleckie zarobki - bez ściemy. Można
podawac branżę (jak ktoś chciałby więcej szczegółów mile widziane) - kwote -
netto - ile bierzesz na rekę + ew. dodatki (auto, komóra itp.).
Ja zaczynam. 1800 stanowisko kierownicze - branża wydawnicza.
Pozd. :-)