Dodaj do ulubionych

Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo propo...

28.08.08, 21:06
Przybyłem, zobaczyłem, załamałem się. Kielce.
Obserwuj wątek
    • Gość: erw Re: Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo pro IP: 77.223.220.* 28.08.08, 21:25
      Wszystko, tylko nie Kielce. Mieszkam tu 30 lat ale mam same złe
      odczucia.Może mam "takie" szczęście ale na słowo Kielce ... krzywię
      się z niesmakiem.
      • Gość: heh Re: Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo pro IP: 193.24.201.* 28.08.08, 21:36
        nie jest tu ci tak zle skoro mieszkasz tu juz 30 lat. Sam sobie zaprzeczasz.
        • sandremag Re: Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo pro 29.08.08, 09:22
          Nie zaprzecza. Dziady nie migrują, tylko narzekają....
          • Gość: pz Re: Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo pro IP: 81.219.133.* 29.08.08, 10:21
            mieszka 30 lat i przyjechał do Kielc w wieku 25-30 lat czyli zgadza się ,jest
            starym ujadającym zgredem!!! nic na to nie poradzimy...
            pocieszające jest, że to pokolenie pomału przechodzi do lamusa, teraz czas na
            Nas - młodych ludzi patrzących optymistycznie na świat i miejsce w którym
            mieszkają czyli KIELCE
            • Gość: dd Re: Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo pro IP: 77.223.220.* 30.08.08, 18:19
              Jak my przejdziemy do lamusa, to wy zajmiecie nasze miejsca w
              kolejce do lamusa..i tak to się kręci...a ci rzekomi porządni
              kielczanie potrafią tylko ubliżać innym....chamstwo na każdym kroku.
        • Gość: erw Re: Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo pro IP: 77.223.220.* 30.08.08, 18:16
          A może są inne powody, że muszę póki co tu mieszkać, mam nadzieję,że
          już niedługo..
          • Gość: xyz Re: Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo pro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.08, 19:09
            Re: Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo proIP: 193.24.201.*
            Gość: heh 28.08.08, 21:36 Odpowiedz

            nie jest tu ci tak zle skoro mieszkasz tu juz 30 lat. Sam sobie zaprzeczasz.
            Re: Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo pro
            sandremag 29.08.08, 09:22 Odpowiedz

            Nie zaprzecza. Dziady nie migrują, tylko narzekają....
            Re: Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo proIP: 81.219.133.*
            Gość: pz 29.08.08, 10:21 Odpowiedz

            mieszka 30 lat i przyjechał do Kielc w wieku 25-30 lat czyli zgadza się ,jest
            starym ujadającym zgredem!!! nic na to nie poradzimy...
            pocieszające jest, że to pokolenie pomału przechodzi do lamusa, teraz czas na
            Nas - młodych ludzi patrzących optymistycznie na świat i miejsce w którym
            mieszkają czyli KIELCE


            Nie ma to jak forumowy "dedektyw" - amator od siedmiu boleści :D (no, dorównuje
            mu może forumowy psychoanalityk-amator)
            Tacy z was znawcy estetyki i potrzeb miasta jak detektywi, co jeden to lepszy :D
            Ciekawe, że jedyne co macie do powiedzenia to krytyka "zgredów" i potraficie
            tylko wyzywać od wieśniaków, dziadów i zaścianka - tak pojmujecie kulturę, acha,
            jeszcze według was wszyscy o innych przekonaniach powinni wyjechać (nie ma to
            jak tolerancja :DDD, którą zresztą sami chcecie promować :DDD). A na pytanie co
            konkretnie zmienia się tu na lepsze żaden z hurraoptymistów i wielbicieli Wela
            jakoś nic nie pisze... Pustosłowie jedynie i pustogłowie, panowie i panie, z
            tego nic nie wynika i skutkuje jedynie stratą energii i czasu...
    • Gość: x Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo propo.. IP: 81.219.210.* 28.08.08, 22:17
      Czy jakimś, nawet najlepszym hasłem zmieni się mentalność
      mieszkańców, czy hasłem da się sprowadzić zastępy odwiedzających,
      wątpię. W wywiadzie udzielonym waszej gazecie spec od marketingu
      powiedział, że to nie jest takie hop siup, a wy cały czas swoje,
      dobre hasło i już będzie fajnie.
    • watpo Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo propo... 28.08.08, 23:54
      1. Wstąp do Kielc - do seminarium.
      2. Kielce- Obice airport international intercosmos.
      3. Kielce- scyzoryk w plecy, serce do przeszczepu.
      4. Nie umrzesz- to Kielce zamierają wieczorami.
      5. Wyjedź z Kielc- twój samochód już wywieźli.
      6. Kleryków miasto bez polotu, ale z Obice airport.
      7. Omiń Kielce, nie zniszczysz samochodu, nerwów, zdrowia.
      8. Kielce- miasto gdzie nie jesteś pewien dnia i godziny.
      9. Kielce - miastem, wybojów i rozbojów,
      10. Kielce- stolicą ściany wschodniej, najbiedniejsze, najcichsze,
      najbardziej zacofane


      • Gość: kilpy Re: Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo pro IP: *.klc.vectranet.pl 29.08.08, 00:33
        Kielce-miasto gdzie władza (prezydent i radni) mieszkańców ma(ją) w
        nosie,
        Kielce-miasteczko z piękną okolicą!!!i nic więcej,
        Kielce-kleryków,dzicz i chamstwo,
      • Gość: ja Re: Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo pro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.08, 10:32
        zabłysłeś? lepiej ci się zrobiło?
      • Gość: pz nie karm TROLLI IP: 81.219.133.* 29.08.08, 11:41
        pl.wikipedia.org/wiki/Trolling
    • Gość: PawelS Kielce. 7km do Raju, 5km do Piekła. IP: *.chello.pl 29.08.08, 01:59
      Kielce. Do Raju blisko, do Piekła bliżej.
      • Gość: maka Re: Kielce. 7km do Raju, 5km do Piekła. IP: *.chello.pl 29.08.08, 09:15
        Kielce miasto nieprzyjazne mieszkańcom,
        z welkimi planami.
    • Gość: michta Re: Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo pro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.08, 10:00
      czy ja mogę się sam zgłosić do psychiatryka aby mnie przywiązali do
      łóżka bo już nie wytrzymuję ???!!!
    • Gość: xtrmntr Wszystkie te hasła w artykule są tragedia IP: *.triad.res.rr.com 29.08.08, 10:38
      Przybyłem. Zobaczyłem, Zostałem. Kielce!
      I co? Co zobaczyłem? Czemu zostałem? Bo nie mogę czy nie chcę?

      Kielce domem wszystkich/Ziemia kielecka domem wszystkich
      ??? Otóż są ludzie którzy uważają że Wawa, pokraków, Poznań, Nowy Jork czy
      cokolwiek innego to ich dom. Więc po co im wmawiać durnoty?

      Kielce blisko i szybko/Wszędzie blisko i szybko. To są właśnie Kielce/Blisko i
      szybko to są właśnie Kielce/Wszędzie blisko i szybko to ekspresowe
      Kielce/Kielce. Szybko osiągniesz swój cel/Kielce. Płynność ruchu zbliża cel
      Tu już mamy grafomanię czystej wody. Normalnie produkcja taśmowa (to nic że
      wszystkie te hasła to w sumie jedno i to samo). Nie wiem jak można przekonać
      kogoś że CK są tak wyjątkowe dzięki temu że (fakt) wszędzie blisko. Bo
      zasadniczo to mówi - nie ma tu co oglądać. Szast-prast i jedź dalej. Poza tym:
      dojazd do CK jest ciężki... I ulica takie sobie - więc jeśli ktoś się skusi
      hasłem i zobaczy że co z tego że blisko skoro ulice takie jakby starsze.

      Kielce... i nie chcę nic więcej/Kielce... czego chcieć więcej/Kielce - tu jest
      Twoje miejsce/serce
      Czyli że to miasto dla takich co uważają że już lepiej być nie może (a na tym
      polega cały dowcip że najpopularniejsze miasta wciąż się zmieniają aby być
      bardziej dostępne, rozwinięte i przyjazne). Zadufanie to nie jest najlepszy
      sposób na promocję. Najlepsze 3cie ale też mu brakuje.

      Ja i tak jestem zwolennikiem:

      Kielce - dobre miejsce

      I wokół tego należy pracować.
    • know1 Ponysł Błyskotliwego Forumowicza 29.08.08, 11:30
      A może takie:
      "Wlazłem na Forum,
      Oplułem Kielce,
      i lżej mi wielce"
      autor: Typowy Forumowicz

      spisała Idiocka Baranowska Skretyniała
      • Gość: z brzuchem Re: Ponysł Błyskotliwego Forumowicza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.08, 12:34
        mam na imię Krystyna. jestem w ciąży i chciałam się zapytac czy
        Ziemowit to ładne imie dla chłopca ?
        • Gość: abigail12 Re: Ponysł Błyskotliwego Forumowicza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.08, 20:46
          wcale nie ładne. Daj dziecku jakieś normalne imię, żeby się dzieci z niego
          później w szkole nie śmiały.
    • kostek_2004 NIech będą pochwalone (Kielce) 29.08.08, 13:23
      jw
      • Gość: m Re: NIech będą IP: *.kielce.net.pl 29.08.08, 14:03
        Może przypadnie do gustu naszym klerykowskim promo-specom:
        Kielce 2008: 100 kleryków na 1000 m 2 (dotyczy centrum miasta).

        albo: Kielce - centrum produkcji powołań.

        Obowiązkowo Lubawski z Florczykiem pod rękę, pije bruderszafta.
        • Gość: wys Re: NIech będą IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.08, 00:21
          Dziś - Ove Arup

          Jutro - Game Over
    • Gość: hmm Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo propo.. IP: 77.223.220.* 29.08.08, 16:06
      Jakie Kielce-każdy widzi.Po co na hasło się silić?
    • Gość: osse Re: Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo pro IP: *.kielce.net.pl 29.08.08, 16:20
      Wszystko w Kielcach jest udawane, na niby: urzędnicy udają że pracują, prezydent
      udaje że coś robi, promocja też jest na niby i nawet ten "konkurs" jest na niby,
      pozorowany. Stwórzmy więc hasło "Kielce - nibylandia".
      • Gość: CK mieszczanin Re: Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo pro IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.08.08, 21:28
        Piękne miasto zrzędzących forumowiczów.
        Sfrustrowani młodzi starcy uzależnieni od internetu,
        tu tylko mogą skanalizować swoje eseldowskie teorie.
        • Gość: hehe Re: Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo pro IP: 77.223.220.* 29.08.08, 22:21
          Jesteś młody i ambitny? Przyjedż i na własne oczy zobacz jak żyje
          się w Kielcach-republice bananowej !
        • Gość: myślący Re: Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo pro IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.08.08, 07:59
          Gość portalu: CK mieszczanin napisał(a):

          > Piękne miasto zrzędzących forumowiczów.
          > Sfrustrowani młodzi starcy uzależnieni od internetu,
          > tu tylko mogą skanalizować swoje eseldowskie teorie.

          A co, mamy pisać z uwielbieniem, że g...no pachnie i jest piękne ?
          • Gość: Filip Re: Jakie hasło dla Kielc. IP: *.dsl.bell.ca 31.08.08, 03:20
            ...a moze warto by bylo jeszcze raz nawiazac do swietnosci
            odrodzenia sie gospodarczego Polski okres miedzywojennego i nawiazac
            do jakze znanego calej elicie polskiej hasla futurystow ;

            "MIASTO, MASA, MASZYNA"...dolaczyc do tego hasla - Kielce, a wowczac
            mielibysmy - "...KIELCE - MIASTO, MASA, MASZYNA..."
            • Gość: jesionka... Re: Jakie hasło dla Kielc. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.08, 09:36
              Gość portalu: Filip napisał(a):

              > "MIASTO, MASA, MASZYNA"...dolaczyc do tego hasla - Kielce, a wowczac
              > mielibysmy - "...KIELCE - MIASTO, MASA, MASZYNA..."

              Raczej Kielce - wiocha, ciemna masa i szczyna...
            • Gość: F. Re: Jakie hasło dla Kielc. IP: *.dsl.bell.ca 31.08.08, 16:17
              ...o zaklamana historie Polski potykasz sie co krok....zmanipulowane
              politycznie spoleczenstwo nawet nie uswiadamia sobie ogromu klamst w
              ktorym przyszlo mu zyc...falszujcie dalej...mozecie bo przeciez
              narod spi....agenci pracuja, to widac ta polska biede widzialem na
              kazdym kroku....to tylko dla wiesniaka pachnie postepem...bo z
              furmanki przesiadl sie do samochodu, do ktorego niestac go na
              benzyne.

              Anna Walentynowicz - podobnie jak inny działacz dawnej opozycji
              Andrzej Gwiazda - od lat nie pojawia się na oficjalnych
              uroczystościach przygotowywanych przez gdański Zarząd Regionu
              Solidarności. Jak powiedziała - zaproszenie dostała, ale z niego nie
              skorzysta. Walentynowicz uważa, że obecny związek jest to
              fałszywa "Solidarność", która istnieje od 17 kwietnia 1989.
              Działaczka wyjaśniła, że Wałęsa zarejestrował nowy związek pod - jak
              się wyraziła - ukradzioną nazwą, na polecenie generała Czesława
              Kiszczaka. Jej zdaniem obecna "Solidarność" nie ma nic wspólnego z
              ideą "Solidarności" 80. roku.
              • Gość: bezłuskowy Re: Jakie hasło dla Kielc. IP: 77.223.220.* 01.09.08, 15:28
                Może nie ma,a może ma. Najważniejsze jest,aby była przeciwwaga dla
                zachłaności i pazerności oligarchów prywatnych i o zgrozo !
                publicznych /do sprawdzenia oświadczenia majątkowe..wpisz w google
                bip ...urząd miasta... starostwo....urząd marszałkowski... itd.../
                • Gość: gdfs Re: Jakie hasło dla Kielc. IP: *.chello.pl 05.09.08, 18:19
                  Kielce-wspaniałe łapki
    • 1internauta Hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo propozycji 10.09.08, 08:44

      Uważam że wszystkie hasła powinno się zaprezentowac
      nie ujmując szanownemu jury
      wybrane hasła sa standartowe
      tylko jedno zwróciło moją uwagę
      bo jest najkrótsze
      czy niezaprezentowanie wszystkich haseł to cenzura
      czy trudności organizacyjne
    • Gość: funiek Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo propo.. IP: 79.139.11.* 10.09.08, 21:35
      Lepsze Kielce niż Sielce. Nad Oką.
    • Gość: ja Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo propo.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.08, 21:43
      Jak dla mnie z zaproponowanych haseł, na uwagę zasługują:
      Dodaj Kielce do Ulubionych - pomysłowe, ale jakieś takie proste.
      Kielce - wszystkiego świętokrzyskiego! - dobre na pocztówkę turystyczną.
      OK!ielce - pomysłowe, tylko obawiam się że może zostać zinterpretowane jako
      kontynuacja słynnego już "don't give up" - O k** kielce...
      Kielce z Koroną - no tak, fakt.

      Kielce - wietrzne miasto - zdecydowanie mój faworyt.
      Hasło:
      1. nawiązuje do negatywnej opinii nt. Kielc, przez co z góry ogranicza
      stosowanie złośliwych interpretacji typu "don't give up".
      2. przywodzi na myśl Chicago - które (co prawda z innych powodów) również nosi
      podobne miano - a co za tym idzie kojarzy się z nowoczesnością wielkiej metropolii.
      3. to doskonałe hasło wyjściowe, które nie jest "ściemą", ani jakąś próbą
      "przymilenia". Kielce to po prostu Wietrzne Miasto ;)
      • Gość: wys Re: Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo pro IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.09.08, 21:51
        Kielce z Koroną, ale bez głowy
        • Gość: gość Kielce-wisielce IP: *.chello.pl 11.09.08, 07:41
          To w nawiązaniu do cecułowych witaczy.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka