antywel 28.08.08, 21:06 Przybyłem, zobaczyłem, załamałem się. Kielce. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: erw Re: Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo pro IP: 77.223.220.* 28.08.08, 21:25 Wszystko, tylko nie Kielce. Mieszkam tu 30 lat ale mam same złe odczucia.Może mam "takie" szczęście ale na słowo Kielce ... krzywię się z niesmakiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heh Re: Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo pro IP: 193.24.201.* 28.08.08, 21:36 nie jest tu ci tak zle skoro mieszkasz tu juz 30 lat. Sam sobie zaprzeczasz. Odpowiedz Link Zgłoś
sandremag Re: Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo pro 29.08.08, 09:22 Nie zaprzecza. Dziady nie migrują, tylko narzekają.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pz Re: Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo pro IP: 81.219.133.* 29.08.08, 10:21 mieszka 30 lat i przyjechał do Kielc w wieku 25-30 lat czyli zgadza się ,jest starym ujadającym zgredem!!! nic na to nie poradzimy... pocieszające jest, że to pokolenie pomału przechodzi do lamusa, teraz czas na Nas - młodych ludzi patrzących optymistycznie na świat i miejsce w którym mieszkają czyli KIELCE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dd Re: Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo pro IP: 77.223.220.* 30.08.08, 18:19 Jak my przejdziemy do lamusa, to wy zajmiecie nasze miejsca w kolejce do lamusa..i tak to się kręci...a ci rzekomi porządni kielczanie potrafią tylko ubliżać innym....chamstwo na każdym kroku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: erw Re: Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo pro IP: 77.223.220.* 30.08.08, 18:16 A może są inne powody, że muszę póki co tu mieszkać, mam nadzieję,że już niedługo.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz Re: Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo pro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.08, 19:09 Re: Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo proIP: 193.24.201.* Gość: heh 28.08.08, 21:36 Odpowiedz nie jest tu ci tak zle skoro mieszkasz tu juz 30 lat. Sam sobie zaprzeczasz. Re: Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo pro sandremag 29.08.08, 09:22 Odpowiedz Nie zaprzecza. Dziady nie migrują, tylko narzekają.... Re: Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo proIP: 81.219.133.* Gość: pz 29.08.08, 10:21 Odpowiedz mieszka 30 lat i przyjechał do Kielc w wieku 25-30 lat czyli zgadza się ,jest starym ujadającym zgredem!!! nic na to nie poradzimy... pocieszające jest, że to pokolenie pomału przechodzi do lamusa, teraz czas na Nas - młodych ludzi patrzących optymistycznie na świat i miejsce w którym mieszkają czyli KIELCE Nie ma to jak forumowy "dedektyw" - amator od siedmiu boleści :D (no, dorównuje mu może forumowy psychoanalityk-amator) Tacy z was znawcy estetyki i potrzeb miasta jak detektywi, co jeden to lepszy :D Ciekawe, że jedyne co macie do powiedzenia to krytyka "zgredów" i potraficie tylko wyzywać od wieśniaków, dziadów i zaścianka - tak pojmujecie kulturę, acha, jeszcze według was wszyscy o innych przekonaniach powinni wyjechać (nie ma to jak tolerancja :DDD, którą zresztą sami chcecie promować :DDD). A na pytanie co konkretnie zmienia się tu na lepsze żaden z hurraoptymistów i wielbicieli Wela jakoś nic nie pisze... Pustosłowie jedynie i pustogłowie, panowie i panie, z tego nic nie wynika i skutkuje jedynie stratą energii i czasu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo propo.. IP: 81.219.210.* 28.08.08, 22:17 Czy jakimś, nawet najlepszym hasłem zmieni się mentalność mieszkańców, czy hasłem da się sprowadzić zastępy odwiedzających, wątpię. W wywiadzie udzielonym waszej gazecie spec od marketingu powiedział, że to nie jest takie hop siup, a wy cały czas swoje, dobre hasło i już będzie fajnie. Odpowiedz Link Zgłoś
watpo Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo propo... 28.08.08, 23:54 1. Wstąp do Kielc - do seminarium. 2. Kielce- Obice airport international intercosmos. 3. Kielce- scyzoryk w plecy, serce do przeszczepu. 4. Nie umrzesz- to Kielce zamierają wieczorami. 5. Wyjedź z Kielc- twój samochód już wywieźli. 6. Kleryków miasto bez polotu, ale z Obice airport. 7. Omiń Kielce, nie zniszczysz samochodu, nerwów, zdrowia. 8. Kielce- miasto gdzie nie jesteś pewien dnia i godziny. 9. Kielce - miastem, wybojów i rozbojów, 10. Kielce- stolicą ściany wschodniej, najbiedniejsze, najcichsze, najbardziej zacofane Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kilpy Re: Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo pro IP: *.klc.vectranet.pl 29.08.08, 00:33 Kielce-miasto gdzie władza (prezydent i radni) mieszkańców ma(ją) w nosie, Kielce-miasteczko z piękną okolicą!!!i nic więcej, Kielce-kleryków,dzicz i chamstwo, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo pro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.08, 10:32 zabłysłeś? lepiej ci się zrobiło? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pz nie karm TROLLI IP: 81.219.133.* 29.08.08, 11:41 pl.wikipedia.org/wiki/Trolling Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PawelS Kielce. 7km do Raju, 5km do Piekła. IP: *.chello.pl 29.08.08, 01:59 Kielce. Do Raju blisko, do Piekła bliżej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maka Re: Kielce. 7km do Raju, 5km do Piekła. IP: *.chello.pl 29.08.08, 09:15 Kielce miasto nieprzyjazne mieszkańcom, z welkimi planami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michta Re: Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo pro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.08, 10:00 czy ja mogę się sam zgłosić do psychiatryka aby mnie przywiązali do łóżka bo już nie wytrzymuję ???!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xtrmntr Wszystkie te hasła w artykule są tragedia IP: *.triad.res.rr.com 29.08.08, 10:38 Przybyłem. Zobaczyłem, Zostałem. Kielce! I co? Co zobaczyłem? Czemu zostałem? Bo nie mogę czy nie chcę? Kielce domem wszystkich/Ziemia kielecka domem wszystkich ??? Otóż są ludzie którzy uważają że Wawa, pokraków, Poznań, Nowy Jork czy cokolwiek innego to ich dom. Więc po co im wmawiać durnoty? Kielce blisko i szybko/Wszędzie blisko i szybko. To są właśnie Kielce/Blisko i szybko to są właśnie Kielce/Wszędzie blisko i szybko to ekspresowe Kielce/Kielce. Szybko osiągniesz swój cel/Kielce. Płynność ruchu zbliża cel Tu już mamy grafomanię czystej wody. Normalnie produkcja taśmowa (to nic że wszystkie te hasła to w sumie jedno i to samo). Nie wiem jak można przekonać kogoś że CK są tak wyjątkowe dzięki temu że (fakt) wszędzie blisko. Bo zasadniczo to mówi - nie ma tu co oglądać. Szast-prast i jedź dalej. Poza tym: dojazd do CK jest ciężki... I ulica takie sobie - więc jeśli ktoś się skusi hasłem i zobaczy że co z tego że blisko skoro ulice takie jakby starsze. Kielce... i nie chcę nic więcej/Kielce... czego chcieć więcej/Kielce - tu jest Twoje miejsce/serce Czyli że to miasto dla takich co uważają że już lepiej być nie może (a na tym polega cały dowcip że najpopularniejsze miasta wciąż się zmieniają aby być bardziej dostępne, rozwinięte i przyjazne). Zadufanie to nie jest najlepszy sposób na promocję. Najlepsze 3cie ale też mu brakuje. Ja i tak jestem zwolennikiem: Kielce - dobre miejsce I wokół tego należy pracować. Odpowiedz Link Zgłoś
know1 Ponysł Błyskotliwego Forumowicza 29.08.08, 11:30 A może takie: "Wlazłem na Forum, Oplułem Kielce, i lżej mi wielce" autor: Typowy Forumowicz spisała Idiocka Baranowska Skretyniała Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z brzuchem Re: Ponysł Błyskotliwego Forumowicza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.08, 12:34 mam na imię Krystyna. jestem w ciąży i chciałam się zapytac czy Ziemowit to ładne imie dla chłopca ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abigail12 Re: Ponysł Błyskotliwego Forumowicza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.08, 20:46 wcale nie ładne. Daj dziecku jakieś normalne imię, żeby się dzieci z niego później w szkole nie śmiały. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: NIech będą IP: *.kielce.net.pl 29.08.08, 14:03 Może przypadnie do gustu naszym klerykowskim promo-specom: Kielce 2008: 100 kleryków na 1000 m 2 (dotyczy centrum miasta). albo: Kielce - centrum produkcji powołań. Obowiązkowo Lubawski z Florczykiem pod rękę, pije bruderszafta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wys Re: NIech będą IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.08, 00:21 Dziś - Ove Arup Jutro - Game Over Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hmm Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo propo.. IP: 77.223.220.* 29.08.08, 16:06 Jakie Kielce-każdy widzi.Po co na hasło się silić? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: osse Re: Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo pro IP: *.kielce.net.pl 29.08.08, 16:20 Wszystko w Kielcach jest udawane, na niby: urzędnicy udają że pracują, prezydent udaje że coś robi, promocja też jest na niby i nawet ten "konkurs" jest na niby, pozorowany. Stwórzmy więc hasło "Kielce - nibylandia". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CK mieszczanin Re: Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo pro IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.08.08, 21:28 Piękne miasto zrzędzących forumowiczów. Sfrustrowani młodzi starcy uzależnieni od internetu, tu tylko mogą skanalizować swoje eseldowskie teorie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehe Re: Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo pro IP: 77.223.220.* 29.08.08, 22:21 Jesteś młody i ambitny? Przyjedż i na własne oczy zobacz jak żyje się w Kielcach-republice bananowej ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: myślący Re: Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo pro IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.08.08, 07:59 Gość portalu: CK mieszczanin napisał(a): > Piękne miasto zrzędzących forumowiczów. > Sfrustrowani młodzi starcy uzależnieni od internetu, > tu tylko mogą skanalizować swoje eseldowskie teorie. A co, mamy pisać z uwielbieniem, że g...no pachnie i jest piękne ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Filip Re: Jakie hasło dla Kielc. IP: *.dsl.bell.ca 31.08.08, 03:20 ...a moze warto by bylo jeszcze raz nawiazac do swietnosci odrodzenia sie gospodarczego Polski okres miedzywojennego i nawiazac do jakze znanego calej elicie polskiej hasla futurystow ; "MIASTO, MASA, MASZYNA"...dolaczyc do tego hasla - Kielce, a wowczac mielibysmy - "...KIELCE - MIASTO, MASA, MASZYNA..." Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jesionka... Re: Jakie hasło dla Kielc. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.08, 09:36 Gość portalu: Filip napisał(a): > "MIASTO, MASA, MASZYNA"...dolaczyc do tego hasla - Kielce, a wowczac > mielibysmy - "...KIELCE - MIASTO, MASA, MASZYNA..." Raczej Kielce - wiocha, ciemna masa i szczyna... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: F. Re: Jakie hasło dla Kielc. IP: *.dsl.bell.ca 31.08.08, 16:17 ...o zaklamana historie Polski potykasz sie co krok....zmanipulowane politycznie spoleczenstwo nawet nie uswiadamia sobie ogromu klamst w ktorym przyszlo mu zyc...falszujcie dalej...mozecie bo przeciez narod spi....agenci pracuja, to widac ta polska biede widzialem na kazdym kroku....to tylko dla wiesniaka pachnie postepem...bo z furmanki przesiadl sie do samochodu, do ktorego niestac go na benzyne. Anna Walentynowicz - podobnie jak inny działacz dawnej opozycji Andrzej Gwiazda - od lat nie pojawia się na oficjalnych uroczystościach przygotowywanych przez gdański Zarząd Regionu Solidarności. Jak powiedziała - zaproszenie dostała, ale z niego nie skorzysta. Walentynowicz uważa, że obecny związek jest to fałszywa "Solidarność", która istnieje od 17 kwietnia 1989. Działaczka wyjaśniła, że Wałęsa zarejestrował nowy związek pod - jak się wyraziła - ukradzioną nazwą, na polecenie generała Czesława Kiszczaka. Jej zdaniem obecna "Solidarność" nie ma nic wspólnego z ideą "Solidarności" 80. roku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bezłuskowy Re: Jakie hasło dla Kielc. IP: 77.223.220.* 01.09.08, 15:28 Może nie ma,a może ma. Najważniejsze jest,aby była przeciwwaga dla zachłaności i pazerności oligarchów prywatnych i o zgrozo ! publicznych /do sprawdzenia oświadczenia majątkowe..wpisz w google bip ...urząd miasta... starostwo....urząd marszałkowski... itd.../ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gdfs Re: Jakie hasło dla Kielc. IP: *.chello.pl 05.09.08, 18:19 Kielce-wspaniałe łapki Odpowiedz Link Zgłoś
1internauta Hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo propozycji 10.09.08, 08:44 Uważam że wszystkie hasła powinno się zaprezentowac nie ujmując szanownemu jury wybrane hasła sa standartowe tylko jedno zwróciło moją uwagę bo jest najkrótsze czy niezaprezentowanie wszystkich haseł to cenzura czy trudności organizacyjne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: funiek Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo propo.. IP: 79.139.11.* 10.09.08, 21:35 Lepsze Kielce niż Sielce. Nad Oką. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo propo.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.08, 21:43 Jak dla mnie z zaproponowanych haseł, na uwagę zasługują: Dodaj Kielce do Ulubionych - pomysłowe, ale jakieś takie proste. Kielce - wszystkiego świętokrzyskiego! - dobre na pocztówkę turystyczną. OK!ielce - pomysłowe, tylko obawiam się że może zostać zinterpretowane jako kontynuacja słynnego już "don't give up" - O k** kielce... Kielce z Koroną - no tak, fakt. Kielce - wietrzne miasto - zdecydowanie mój faworyt. Hasło: 1. nawiązuje do negatywnej opinii nt. Kielc, przez co z góry ogranicza stosowanie złośliwych interpretacji typu "don't give up". 2. przywodzi na myśl Chicago - które (co prawda z innych powodów) również nosi podobne miano - a co za tym idzie kojarzy się z nowoczesnością wielkiej metropolii. 3. to doskonałe hasło wyjściowe, które nie jest "ściemą", ani jakąś próbą "przymilenia". Kielce to po prostu Wietrzne Miasto ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wys Re: Jakie hasło dla Kielc. Dostaliśmy mnóstwo pro IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.09.08, 21:51 Kielce z Koroną, ale bez głowy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Kielce-wisielce IP: *.chello.pl 11.09.08, 07:41 To w nawiązaniu do cecułowych witaczy. Odpowiedz Link Zgłoś