15.02.07, 13:52
Drogie mamy doradźcie jakiej firmy wózek najlepiej kupić i żeby jego cena była
rozsądna ( do 1500zł ). Zależy mi również żeby można było zamontować na nim
fotelik 0-13kg.
Obserwuj wątek
    • pinkie5 Re: wózek 15.02.07, 14:24
      Prawdopodobnie nie ma wózka idealnego dla każdego dziecka. My mamy Xlandera
      3kołowego, 3 funkcyjnego (dostaliśmy też moskitierę, folię na gondolę, śpiworek
      na nóżki do spacerówki). Kupiliśmy go własnie za 1500zł, ale tak naprawdę
      bardzo zadowolona jestem tylko ze spacerówki. Każde dziecko jest inne, a nasze
      nienawidziło wręcz spacerów w gondoli (nie jest to wina wózka, ale wkurzały mi
      ete histerie na kazdym spacerze), od 4-go mies był wożony w spacerówce. Też
      koniecznie chcieliśmy zakładac fotelik na stelaz, ale wyobraź sobie, ze ta
      funkcja nie została użyta ani razu!!! Po prostu tak małe dziecko nie powinno za
      długo przebywac w foteliku, skoro wozisz je w samochodzie, to na spacer bierz
      je w gondoli albo w spacerówce. Nie mówiąc już o tym, ze w foteliku jest
      styropian i dzieciak grzeje się niemiłosiernie. Tez myślałam, ze bedziemy sobie
      z fotelikiem jeździć na chociażby zakupy - nic z tego, dziecko chorowało często
      i nie można takiego malucha zabierać do sklepów ze względu na zarazki. A stelaż
      sam zajmuje w bagażniku tyle miejsca co ze spacerówką. Niby ładnie się składa i
      koła tez się zdejmują, ale i tak zajmuje dużo miejsca. W porównaniu z innymi
      tego typu wózkami xlander jest dosyć lekki (14kg) i bardzo lekko się go
      prowadzi. Trochę trudne jest podnoszenie oparcia gdy dziecko jest w środku. Ale
      ten wózek podobno świetnie się sprawdza na plazy, w górach i w trudnym terenie.
      Ostatnio w słoniu widziałam jeszcze delikatniejsze wózki, ale nie sprawdziłam
      ceny, możliwe, ze były jeszcze droższe. Teraz może i kupiłabym xlandera, ale na
      pewno bez fotelika, bo można kupic to o wiele taniej i wydaje mi się, ze
      fotelik xlander nie jest zbyt wygodny ani dla dziecka ani dla rodzica. Za to
      sam stelaż bardzo lekko i przyjemnie się składa, koła tez sie łatwo wyjmuje i
      wkłada. PO roku czasu użytkowania z wózkiem nic się nie dzieje, działa jak na
      poczatku. Acha: xlander ze względu na to, ze jest bardzo stabilny nie ma
      niestety przekładanej na drugą stronę rączki, a czasami bardzo by się to
      przydało - gdy idzie się pod słońce lub pod wiatr. Pozdrawiam
      • jp1112 Re: wózek 15.02.07, 21:40
        dzięki, zaczęłam się zastanawiać bo rozjaśniłaś mi to trochę
        • rubi21 Re: wózek 16.02.07, 15:40
          Ja mam chicco 6WD tech, na wózku mozna montowac fotelik 0-13, funkcji tej
          używałam zwykle gdy jechalismy do dalej polozonego parku np. na Zdrowie, albo
          na działke, wtedy zabieram wózek i wpinam gondole zeby zabrac wszystko i wózek
          i dziecko z parkingu samochodowego itp. na spacery tylko w spacerówce
          rozkładanej na płasko - nie kuowalismy gondoli w ogóle. Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka