25.10.03, 15:45
Studenka pedagogiki (zaocznie) zaopiekuje się dzieckiem (Kraków).
e-mail- kama__b@poczta.fm, tel. 609635416
Obserwuj wątek
    • sylwiap25 Re: Opiekunka 26.10.03, 17:22
      Witaj.Chcaialm zapytac jaka stawka za godzine i czy opiekujesz sie dzieckiemw
      jego domu???czy u siebie?
      • gosiak_k Re: Opiekunka 01.11.03, 22:14
        Jeśli chodzi o miejsce opieki to jest to sprawa do uzgodnienia, natomiast co do
        zapłaty - 6zł/h.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka