nelly123
30.01.09, 11:22
Witam drogie mamy, moj synek w marcu skończy 2 latka. Chciałabym
posłać Go do przedszkola za rok 2010, będzie wtedy miał 3,5 roku.
Kiedy powinnam zacząć szukać przedszkola, i czy to prawda że muszę
zapisać Go juz teraz?? Myślałam że mam jeszcze czas ale znajoma
twierdzi że jest tak ogromne przepełnienie że muszę zapisywać już w
tej chwili. Druga sprawa to taka że nie wiem co wybrać, jakie
przedszkole jest dobre i pomocne rodzicom na Grunwaldzie ok.Łazarza?
Pozdrawiam Gosia