Dodaj do ulubionych

GT6 156 itd

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.04, 20:39
Czy ostatnio dostarczone GT6 są przewidziane do jazdy z B4, czy raczej solo???
Obserwuj wątek
    • Gość: Michał Wojtaszek Re: GT6 156 itd IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 21.02.04, 21:22
      > Czy ostatnio dostarczone GT6 są przewidziane do jazdy z B4, czy raczej solo???

      Wszystkie wyjadą bez doczep. Ewentualnie później mogą otrzymać jakąś z obecnie
      jeżdżących składów.

      Michał Wojtaszek
      • Gość: tramway3 Re: GT6 156 itd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.04, 21:38
        A numeracja jest już ustalona /chodzi o 187/
        • Gość: Michał Wojtaszek Re: GT6 156 itd IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 21.02.04, 21:43
          > A numeracja jest już ustalona /chodzi o 187/

          Ustalona jest od dwóch miesięcy. Będą 156, 157, 158 i 187.

          Michał Wojtaszek
          • Gość: gicek Re: GT6 156 itd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.04, 21:55
            a niewiadomo czy 187 będzie w barwach niemieckich jak S+P 187
            • Gość: Michał Wojtaszek Re: GT6 156 itd IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 21.02.04, 21:57
              > a niewiadomo czy 187 będzie w barwach niemieckich jak S+P 187

              Niedługo wyjedzie, to sami zobaczycie ;P

              Michał Wojtaszek
              • Gość: gicek Re: GT6 156 itd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.04, 22:03
                Ale jesteś wiesz a nie powiesz. Pozatym chyba nie tak szybko ,bo przecież dwa
                są robione a dwa stoją w tzw burokach
                • pavlack Re: GT6 156 itd 21.02.04, 22:07
                  W burakach stoi już tylko jeden.
    • Gość: tramway7 Re: czy 156 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.04, 23:01
      Czy nr 156 widział ktoś na linii??
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka