Gość: gicek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.04, 20:39 Czy ostatnio dostarczone GT6 są przewidziane do jazdy z B4, czy raczej solo??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Michał Wojtaszek Re: GT6 156 itd IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 21.02.04, 21:22 > Czy ostatnio dostarczone GT6 są przewidziane do jazdy z B4, czy raczej solo??? Wszystkie wyjadą bez doczep. Ewentualnie później mogą otrzymać jakąś z obecnie jeżdżących składów. Michał Wojtaszek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tramway3 Re: GT6 156 itd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.04, 21:38 A numeracja jest już ustalona /chodzi o 187/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michał Wojtaszek Re: GT6 156 itd IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 21.02.04, 21:43 > A numeracja jest już ustalona /chodzi o 187/ Ustalona jest od dwóch miesięcy. Będą 156, 157, 158 i 187. Michał Wojtaszek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gicek Re: GT6 156 itd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.04, 21:55 a niewiadomo czy 187 będzie w barwach niemieckich jak S+P 187 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michał Wojtaszek Re: GT6 156 itd IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 21.02.04, 21:57 > a niewiadomo czy 187 będzie w barwach niemieckich jak S+P 187 Niedługo wyjedzie, to sami zobaczycie ;P Michał Wojtaszek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gicek Re: GT6 156 itd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.04, 22:03 Ale jesteś wiesz a nie powiesz. Pozatym chyba nie tak szybko ,bo przecież dwa są robione a dwa stoją w tzw burokach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tramway7 Re: czy 156 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.04, 23:01 Czy nr 156 widział ktoś na linii?? Odpowiedz Link Zgłoś