Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.05, 10:53 Czy ktoś wie czy na Klinach są plany budowy bloków komunalnych. Myślę okupnie tam mieszkania? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ruczaj.x Re: Kliny 07.06.05, 11:49 jeden już jest... ktoś napisał coś takiego: usenet.gazeta.pl/usenet/0,47943.html?group=pl.regionalne.krakow&tid=1076498&pid=1076844 ale jak zawsze, lepiej podjechać i pogadać bezpośrednio z mieszkańcami Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Kliny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.05, 13:34 DZięki za informację. Fakt najlepiej pogadać z mieszkańcami.Ja myślę bardziej o osiedlu Kliny (Bartla, Kamieniecka, Zaporowska) niż o Klinach Borkowskich. Jeśli ktoś z forum wie jak się tam żyje to bardzo proszę o informację. Odpowiedz Link Zgłoś