IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.05, 10:53
Czy ktoś wie czy na Klinach są plany budowy bloków komunalnych. Myślę okupnie
tam mieszkania?
Obserwuj wątek
    • ruczaj.x Re: Kliny 07.06.05, 11:49
      jeden już jest...

      ktoś napisał coś takiego:
      usenet.gazeta.pl/usenet/0,47943.html?group=pl.regionalne.krakow&tid=1076498&pid=1076844
      ale jak zawsze, lepiej podjechać i pogadać bezpośrednio z mieszkańcami
      • Gość: gość Re: Kliny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.05, 13:34
        DZięki za informację. Fakt najlepiej pogadać z mieszkańcami.Ja myślę bardziej o
        osiedlu Kliny (Bartla, Kamieniecka, Zaporowska) niż o Klinach Borkowskich.
        Jeśli ktoś z forum wie jak się tam żyje to bardzo proszę o informację.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka