mikolaj24 11.01.06, 21:30 dla dziadka mrozu. Z temperatury 20°C jak dla mnie za szybko zrobiło się -10°C. wrr Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj