jannar
13.01.06, 23:22
Witam,
Mam pytanie o obecna cene kursu przygotowujacego do Dalfa, oraz czy jesli nie
chodzilam w pierwszym semestrze to moge zapisac sie na semestr drugi, czy
musze czekac do pazdziernika?
I jeszcze jedno. Jesli w starym systemie zdalam trzy jednostki z Dalfa B1,
B2, B4, czyli wszystko oprocz syntezy, to teraz moge sie ubiegac o certfikat
C1? Moze ktos mial podobna sytuacje?
Dzieki
Pozdrawiam