IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 11.03.03, 14:10
takie lekarskie.. ostre i zwykle boli. nie wiem, czy juz o
tym myslec, czy moze dopiero w ostatniej chwili...?

aaa!!!
Obserwuj wątek
    • tosia_ Re: Igly... 11.03.03, 14:13
      Nie myśleć w ogóle ;)
      Jakieś szczepienie?
      • Gość: seven Re: Igly... IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 11.03.03, 14:20
        tosia_ napisała:

        > Nie myśleć w ogóle ;)
        > Jakieś szczepienie?

        taaak :( obowiazkowe, przydaje sie, bo tezec to wszedzie
        moze byc, a jak sie upada to latwiej sie zarazic ;)) w kazdym
        razie - trzeba niestety ;(
        • Gość: peteen Re: Igly... IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 11.03.03, 14:22
          a taka seria bolesnych zastrzyków w brzuch...
          miodzio...
    • m.in Re: Igly... 11.03.03, 14:15
      wkłucie nie boli
      nie ma o czym myśleć :)
      • tripis Re: Igly... 11.03.03, 14:17
        fraszka...
        chyba, ze taka igla, ktora przez mostek ma przejsc
        (~20 cm x 3 mm) albo taka dla potrzeb np. punkcji...

        (zbladłem)
        • Gość: seven Re: Igly... IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 11.03.03, 14:18
          tripis napisał:

          > fraszka...
          > chyba, ze taka igla, ktora przez mostek ma przejsc
          > (~20 cm x 3 mm) albo taka dla potrzeb np. punkcji...
          >
          > (zbladłem)

          a ja pisnalem!! nawet mnie nie przerazaj.. ja juz nie
          pamietam co to zastrzyk normalna, a nie takim bolidem
          • Gość: peteen i musi być długa ! IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 11.03.03, 14:20
            krótka nie robi wrażenia...
            • tripis Re: i musi być długa ! 11.03.03, 14:24
              mówisz tak bo jesteś duży
              ;)))
              • Gość: seven Re: i musi być długa ! IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 11.03.03, 14:30
                tripis napisał:

                > mówisz tak bo jesteś duży
                > ;)))

                to mnie rozbilo :)))))))))
                • Gość: peteen Re: i musi być długa ! IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 11.03.03, 14:42
                  duży może więcej...
                  luuubię zastrzyki, kłucie i takie tam...
                  ;c)
            • m.in nie piszcie o punkcji 11.03.03, 14:25
              bo wam kropeczki kropeczKI, KROPECZKI! głowy poukręcam
              wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
              • Gość: seven Re: nie piszcie o punkcji IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 11.03.03, 14:30
                m.in napisał:

                > bo wam kropeczki kropeczKI, KROPECZKI! głowy poukręcam
                > wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

                a co to punkcja.?:)) bo jak dluga igla to moze wyjsc na druga
                strone...
                • m.in Re: nie piszcie o punkcji 11.03.03, 14:32
                  kropeczki -w - kropeczki - kręgosłup - KROPECZKI!!!!
                  • Gość: mikolaj Re: nie piszcie o punkcji IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 11.03.03, 14:35
                    m.in napisał:

                    > kropeczki -w - kropeczki - kręgosłup - KROPECZKI!!!!
                    >

                    ooo to chyba nierzyjemne..? i co ? wstrzykuja, czy
                    odprowadzaja cos?:)))

                    ps. a i tak najgorsza jest kilkutygodniowa seria po tylku !
                    • m.in Re: nie piszcie o punkcji 11.03.03, 14:40
                      Gość portalu: mikolaj napisał(a):
                      a i tak najgorsza jest kilkutygodniowa seria po tylku !

                      seveniku, nie wiesz co piszesz
                      w tyłek to można brac 10 dziennie
                      pełny luz!

                      daj sobie wkłuc w rdzeń kręgowy
                      kropeczki zaraz zemdleję... :(((((((((
                      • boldhead punkcja ledźwiowa to pikus... 11.03.03, 14:42
                        ...ale dajcie sobie pobrac szpik z mostka.
                        To o tym pisal tripis!!!
                        • mikolaj7 sami kombatanci ;)) 11.03.03, 14:45
                          boldhead napisał:

                          > ...ale dajcie sobie pobrac szpik z mostka.
                          > To o tym pisal tripis!!!

                          tu rdzen, tu szpik /bueee/ z mostka!! ochyda!! juz mi sie
                          nogi trzesa na mysl o zwyklym szczepieniu ;)
                        • m.in Re: punkcja ledźwiowa to pikus... 11.03.03, 14:45
                          boldhead napisał:

                          > ...ale dajcie sobie pobrac szpik z mostka.

                          a adrenalina w serducho?

                          serce jest POD mostkiem
                          • Gość: peteen a ja się zgłosiłem do banku szpiku ! IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 11.03.03, 14:47
                            co i wam radzę...

                            aha, jako DAWCA, rzecz jasna...
                            :c)
                      • mikolaj7 Re: nie piszcie o punkcji 11.03.03, 14:42
                        m.in napisał:

                        > Gość portalu: mikolaj napisał(a):
                        > a i tak najgorsza jest kilkutygodniowa seria po tylku !
                        >
                        > seveniku, nie wiesz co piszesz
                        > w tyłek to można brac 10 dziennie
                        > pełny luz!
                        >
                        > daj sobie wkłuc w rdzeń kręgowy
                        > kropeczki zaraz zemdleję... :(((((((((

                        ooo...
                        hmm...

                        nie wyobrazam sobie takiego bolu:)))

                        ale jesli miales to przyznaje Ci racje!! ja bym nie chcial
                        miec takich doswiadczen...
                        • viking73 Zwykła żyła nie wystarczy? 11.03.03, 14:47
                          Co Was tak wzięło na wymyślanie jakichs egzotycznych miejść na zastrzyki? Mnie
                          się wydawało, że zastrzyk to na ogół w żyłę na na zgięciu prawej ręki, no może
                          jeszcze ze dwa inne konkurencyjne miejsca a Wy mi tu cały repertuar możliwości:)
                          • boldhead Żyła to przeżytek!!!! 11.03.03, 14:49

                            • Gość: peteen a co ma być, tętnica ?!... IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 11.03.03, 14:50
                              • boldhead w tętnicę wbija się na straganie 121 11.03.03, 14:53

                            • mikolaj7 ale hardkor!! 11.03.03, 14:52
                              no jak zyla to przezytek, to ja was zostawiam - delektujcie
                              sie adrenalina w serce!! /byl nawet taki film, epidemia
                              chyba, gdzie surowice walili sobie w serducho....../
                              • peteen ażem sie zalogował ! 11.03.03, 14:55
                                no ssso ty, pulp fiction ! tam jest odjazd !!!
                                • mikolaj7 Re: ażem sie zalogował ! 11.03.03, 15:00
                                  peteen napisał:

                                  > no ssso ty, pulp fiction ! tam jest odjazd !!!

                                  szlo ostatnio i nie widzialem;((

                                  jeden z niewielu filmow, ktore mi notorycznie 'uciekaja'...
                                  • peteen żałuj synu, było na co popatrzeć... 11.03.03, 15:02
                                    scena z wbijaniem igły w serducho umy jest fiu, fiu !!!
                              • viking73 Re: ale hardkor!! 11.03.03, 14:56
                                I jak im potem było? Możesz napisać coś bliżej:)
                                • mikolaj7 Re: ale hardkor!! 11.03.03, 15:03
                                  viking73 napisał:

                                  > I jak im potem było? Możesz napisać coś bliżej:)

                                  przezyli ;)
      • Gość: seven Re: Igly... IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 11.03.03, 14:27
        m.in napisał:

        > wkłucie nie boli
        > nie ma o czym myśleć :)

        no jasne:)) to czego wszyscy tak schizuja? przepraszam, za
        nowomowe;)

        uczucie w kazdym razie nieprzyjemne.. bue
        • viking73 Re: Igly... 11.03.03, 14:30
          Gość portalu: seven napisał:

          > uczucie w kazdym razie nieprzyjemne.. bue

          Ale tężec już rozłożony na łopatki:)
          • Gość: seven Re: Igly... IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 11.03.03, 14:32
            viking73 napisał:

            > Gość portalu: seven napisał:
            >
            > > uczucie w kazdym razie nieprzyjemne.. bue
            >
            > Ale tężec już rozłożony na łopatki:)

            taak tylko, to sie przydaje najczesciej gdy JA jestem tez
            rozlozony na lopatki.. bo inaczej to nie mam zamiaru sie
            tarzac w ziemi;))
            • m.in Re: Igly... 11.03.03, 14:37
              Gość portalu: seven napisała:
              ... gdy JA jestem tez rozlozony na lopatki.. bo inaczej to nie mam zamiaru sie
              tarzac w ziemi;))

              rolki ci w tym pomogą...
              • mikolaj7 Re: Igly... 11.03.03, 14:40
                m.in napisał:

                > Gość portalu: seven napisała:
                > ... gdy JA jestem tez rozlozony na lopatki.. bo inaczej to nie mam zamiaru sie
                > tarzac w ziemi;))
                >
                > rolki ci w tym pomogą...
                >

                a nawet jesli to trudno!! byle tylko obu rak nie zlamac,
                jedna jeszcze przeboleje /odpukac, puk puk/

                nie bede umial sobie odmowic przyjemnosci jezdzenia tylko
                dlatego, ze sie czasem przewracam :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka