Gość: seven IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 11.03.03, 14:10 takie lekarskie.. ostre i zwykle boli. nie wiem, czy juz o tym myslec, czy moze dopiero w ostatniej chwili...? aaa!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: seven Re: Igly... IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 11.03.03, 14:20 tosia_ napisała: > Nie myśleć w ogóle ;) > Jakieś szczepienie? taaak :( obowiazkowe, przydaje sie, bo tezec to wszedzie moze byc, a jak sie upada to latwiej sie zarazic ;)) w kazdym razie - trzeba niestety ;( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: peteen Re: Igly... IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 11.03.03, 14:22 a taka seria bolesnych zastrzyków w brzuch... miodzio... Odpowiedz Link Zgłoś
tripis Re: Igly... 11.03.03, 14:17 fraszka... chyba, ze taka igla, ktora przez mostek ma przejsc (~20 cm x 3 mm) albo taka dla potrzeb np. punkcji... (zbladłem) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: seven Re: Igly... IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 11.03.03, 14:18 tripis napisał: > fraszka... > chyba, ze taka igla, ktora przez mostek ma przejsc > (~20 cm x 3 mm) albo taka dla potrzeb np. punkcji... > > (zbladłem) a ja pisnalem!! nawet mnie nie przerazaj.. ja juz nie pamietam co to zastrzyk normalna, a nie takim bolidem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: peteen i musi być długa ! IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 11.03.03, 14:20 krótka nie robi wrażenia... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: seven Re: i musi być długa ! IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 11.03.03, 14:30 tripis napisał: > mówisz tak bo jesteś duży > ;))) to mnie rozbilo :))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: peteen Re: i musi być długa ! IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 11.03.03, 14:42 duży może więcej... luuubię zastrzyki, kłucie i takie tam... ;c) Odpowiedz Link Zgłoś
m.in nie piszcie o punkcji 11.03.03, 14:25 bo wam kropeczki kropeczKI, KROPECZKI! głowy poukręcam wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: seven Re: nie piszcie o punkcji IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 11.03.03, 14:30 m.in napisał: > bo wam kropeczki kropeczKI, KROPECZKI! głowy poukręcam > wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr a co to punkcja.?:)) bo jak dluga igla to moze wyjsc na druga strone... Odpowiedz Link Zgłoś
m.in Re: nie piszcie o punkcji 11.03.03, 14:32 kropeczki -w - kropeczki - kręgosłup - KROPECZKI!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mikolaj Re: nie piszcie o punkcji IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 11.03.03, 14:35 m.in napisał: > kropeczki -w - kropeczki - kręgosłup - KROPECZKI!!!! > ooo to chyba nierzyjemne..? i co ? wstrzykuja, czy odprowadzaja cos?:))) ps. a i tak najgorsza jest kilkutygodniowa seria po tylku ! Odpowiedz Link Zgłoś
m.in Re: nie piszcie o punkcji 11.03.03, 14:40 Gość portalu: mikolaj napisał(a): a i tak najgorsza jest kilkutygodniowa seria po tylku ! seveniku, nie wiesz co piszesz w tyłek to można brac 10 dziennie pełny luz! daj sobie wkłuc w rdzeń kręgowy kropeczki zaraz zemdleję... :((((((((( Odpowiedz Link Zgłoś
boldhead punkcja ledźwiowa to pikus... 11.03.03, 14:42 ...ale dajcie sobie pobrac szpik z mostka. To o tym pisal tripis!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj7 sami kombatanci ;)) 11.03.03, 14:45 boldhead napisał: > ...ale dajcie sobie pobrac szpik z mostka. > To o tym pisal tripis!!! tu rdzen, tu szpik /bueee/ z mostka!! ochyda!! juz mi sie nogi trzesa na mysl o zwyklym szczepieniu ;) Odpowiedz Link Zgłoś
m.in Re: punkcja ledźwiowa to pikus... 11.03.03, 14:45 boldhead napisał: > ...ale dajcie sobie pobrac szpik z mostka. a adrenalina w serducho? serce jest POD mostkiem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: peteen a ja się zgłosiłem do banku szpiku ! IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 11.03.03, 14:47 co i wam radzę... aha, jako DAWCA, rzecz jasna... :c) Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj7 Re: nie piszcie o punkcji 11.03.03, 14:42 m.in napisał: > Gość portalu: mikolaj napisał(a): > a i tak najgorsza jest kilkutygodniowa seria po tylku ! > > seveniku, nie wiesz co piszesz > w tyłek to można brac 10 dziennie > pełny luz! > > daj sobie wkłuc w rdzeń kręgowy > kropeczki zaraz zemdleję... :((((((((( ooo... hmm... nie wyobrazam sobie takiego bolu:))) ale jesli miales to przyznaje Ci racje!! ja bym nie chcial miec takich doswiadczen... Odpowiedz Link Zgłoś
viking73 Zwykła żyła nie wystarczy? 11.03.03, 14:47 Co Was tak wzięło na wymyślanie jakichs egzotycznych miejść na zastrzyki? Mnie się wydawało, że zastrzyk to na ogół w żyłę na na zgięciu prawej ręki, no może jeszcze ze dwa inne konkurencyjne miejsca a Wy mi tu cały repertuar możliwości:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: peteen a co ma być, tętnica ?!... IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 11.03.03, 14:50 Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj7 ale hardkor!! 11.03.03, 14:52 no jak zyla to przezytek, to ja was zostawiam - delektujcie sie adrenalina w serce!! /byl nawet taki film, epidemia chyba, gdzie surowice walili sobie w serducho....../ Odpowiedz Link Zgłoś
peteen ażem sie zalogował ! 11.03.03, 14:55 no ssso ty, pulp fiction ! tam jest odjazd !!! Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj7 Re: ażem sie zalogował ! 11.03.03, 15:00 peteen napisał: > no ssso ty, pulp fiction ! tam jest odjazd !!! szlo ostatnio i nie widzialem;(( jeden z niewielu filmow, ktore mi notorycznie 'uciekaja'... Odpowiedz Link Zgłoś
peteen żałuj synu, było na co popatrzeć... 11.03.03, 15:02 scena z wbijaniem igły w serducho umy jest fiu, fiu !!! Odpowiedz Link Zgłoś
viking73 Re: ale hardkor!! 11.03.03, 14:56 I jak im potem było? Możesz napisać coś bliżej:) Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj7 Re: ale hardkor!! 11.03.03, 15:03 viking73 napisał: > I jak im potem było? Możesz napisać coś bliżej:) przezyli ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: seven Re: Igly... IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 11.03.03, 14:27 m.in napisał: > wkłucie nie boli > nie ma o czym myśleć :) no jasne:)) to czego wszyscy tak schizuja? przepraszam, za nowomowe;) uczucie w kazdym razie nieprzyjemne.. bue Odpowiedz Link Zgłoś
viking73 Re: Igly... 11.03.03, 14:30 Gość portalu: seven napisał: > uczucie w kazdym razie nieprzyjemne.. bue Ale tężec już rozłożony na łopatki:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: seven Re: Igly... IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 11.03.03, 14:32 viking73 napisał: > Gość portalu: seven napisał: > > > uczucie w kazdym razie nieprzyjemne.. bue > > Ale tężec już rozłożony na łopatki:) taak tylko, to sie przydaje najczesciej gdy JA jestem tez rozlozony na lopatki.. bo inaczej to nie mam zamiaru sie tarzac w ziemi;)) Odpowiedz Link Zgłoś
m.in Re: Igly... 11.03.03, 14:37 Gość portalu: seven napisała: ... gdy JA jestem tez rozlozony na lopatki.. bo inaczej to nie mam zamiaru sie tarzac w ziemi;)) rolki ci w tym pomogą... Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj7 Re: Igly... 11.03.03, 14:40 m.in napisał: > Gość portalu: seven napisała: > ... gdy JA jestem tez rozlozony na lopatki.. bo inaczej to nie mam zamiaru sie > tarzac w ziemi;)) > > rolki ci w tym pomogą... > a nawet jesli to trudno!! byle tylko obu rak nie zlamac, jedna jeszcze przeboleje /odpukac, puk puk/ nie bede umial sobie odmowic przyjemnosci jezdzenia tylko dlatego, ze sie czasem przewracam :) Odpowiedz Link Zgłoś