ysmay1
16.03.07, 09:34
Witam
Mam następujące pytania, ponieważ zbieram opinie na temat wyżej wymienionego
lokalu, bo chce urządzić tam wesele. Czytałam wiele różnych opinii i już sama
nie wiem jak jest.
- jakie jest jedzenie? Jakie porcje?
- czy jest problem z organizacją?
- czy wydanie posiłku dla 80 osób zajmuje im ok. 2h?
- czy to, co w menu to jest rzeczywiście?
Czekam na opinie.