Dodaj do ulubionych

HOTEL IRBIS

16.03.07, 09:34
Witam

Mam następujące pytania, ponieważ zbieram opinie na temat wyżej wymienionego
lokalu, bo chce urządzić tam wesele. Czytałam wiele różnych opinii i już sama
nie wiem jak jest.

- jakie jest jedzenie? Jakie porcje?
- czy jest problem z organizacją?
- czy wydanie posiłku dla 80 osób zajmuje im ok. 2h?
- czy to, co w menu to jest rzeczywiście?

Czekam na opinie.
Obserwuj wątek
    • jagoda85 Re: HOTEL IRBIS 16.03.07, 21:48
      Chyba Ibis. A tak wogóle to ten hotel ma inną nazwę, teraz nazywa się Chopin.
      • pawmig.kr Re: HOTEL IRBIS 17.03.07, 08:27
        jagodka...alez oczywiscie jest irbis...wiec to nie blad.
        A po drugie Chopin to chopin (dawny ibis) ale Ibis tez jest kolo Jubilatu (tam
        gdzie Novotel)
        • velon11 Re: HOTEL IRBIS 17.03.07, 12:33
          Cosik ci się popieprzyło. Novotel do lotniska ma 2 km a do najbliższej stacji
          metra 3,5 km.
          • jagoda85 Re: HOTEL IRBIS 17.03.07, 13:07
            A gdzie jest metro w Krakowie? Chyba znów coś przeoczyłam. Czyżby zdążyło
            powstać w ciagu 2 miesiecy mojej nieobecności w Krakowie?
            • velon11 Re: HOTEL IRBIS 17.03.07, 13:09
              O qrwa! Znowu wysadzili mnie pod Wawelem zamiast w wawie.
              • jagoda85 Re: HOTEL IRBIS 17.03.07, 13:13
                Najwyraźniej tak. Szkoda, że w Krakowie nie ma metra, nie byłoby takich korków.
        • jagoda85 Re: HOTEL IRBIS 17.03.07, 13:11
          Przeraszam, najwyraźniej nie jestem na bieżąco. Faktycznie jest hotel Irbis
          przy ul. Księcia Józefa. Przepraszam za wprowadzenie w bład.
          • ysmay1 Re: HOTEL IRBIS 20.03.07, 10:34
            jagoda85 nic nie szkodzi

            szkoda ze nik nic nie wie o tym lolaku :(
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka