katka74 29.01.04, 11:01 Poszukuje dobrego pediatry lub przychodni najlepiej państwowej ale niekoniecznie. Warszawa okolice Targówka, Zacisza, ew. Bródna. Będę bardzo wdzięczna za wskazówki. Pozdrawiam, Katka Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
katka74 Re: szukam dobrego pediatry W-wa Targowek 03.02.04, 13:54 Podnoszę wątek. Może ktoś coś poradzi? K. Odpowiedz Link Zgłoś
ania.k00 Re: szukam dobrego pediatry W-wa Targowek 09.03.04, 19:37 Polecam pediatrów z przychodni przy ul. Korzona, w takim nowym bloku, wejście od Trockiej, po podjeździe. Absolutnie odradzam lekarzy z ul. Remiszewskiej, leczą tam od ponad 20tu lat co poniektórzy i niedowidzą niedosłyszą, a dzieci się ich boją Odpowiedz Link Zgłoś
ludek_edziecko Re: szukam dobrego pediatry W-wa Targowek 15.03.04, 08:53 My chodzimy na ul. Rembielińską do dr Rybak. Jest miła poświęca dużo czasu na zbadanie dziecka. Nie ma problemu ze skierowaniami do specjalistów. Uważam, że jest nawet "przewrażliwiona", ale w pozytywnym aspekcie. Dostaliśmy skierowania do specjalistów i na różne badania, które na szczęście nic nie wykazały. Pozdrawiam, Ludek Odpowiedz Link Zgłoś
kowcia Re: szukam dobrego pediatry W-wa Targowek 17.03.04, 14:18 polecam dr Pawliszak z łojewskiej !!! Jest bardzo miła, uśmiechnięta, wszystko wytłumaczy, zawsze pomoże itd......... Odpowiedz Link Zgłoś
dg77 Re: szukam dobrego pediatry W-wa Targowek 27.03.04, 17:43 Przychodnia ZDROWIE na Kondratowicza Pani Hanna Sokołowska Odpowiedz Link Zgłoś
agata1112 do dg77 31.03.04, 09:30 Cześć! Własnie stoję przed wyborem czy zapisac moje maleństwo (na razie jeszcze w brzuszku) do przychodni na Łojewskiej, czy do poradni ZDROWIE. Na Łojewskiej byłam raz i nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia ta przychodnia. Czy możesz mi napisac coś o poradnii ZDROWIE? Czy warto sie tam zapisac? Czy sa duże kolejki? Czy nie robia problemów ze skierowaniami na badania i do specjalistów? Czy personel jest miły i kompetentny? Jak bedziesz miała wolną chwilke, to napisz do mnie na priva agata.sadowska@gazeta.pl albo jak wolisz odpowiedz na forum. Dziekuje i pozdrawiam, Agata i Maja 38 tyg. Odpowiedz Link Zgłoś