minia282 09.04.07, 12:53 Mam jeszcze pytanka apropo rehabilitacji na Kopernika. Skierowanie powinien wystawic pediatra i czy to skierowanie ma byc na rehabilitacje czy na jakas wizyte do lekarza tam na KOpernika? Pozdrawiam i dziękuję Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
inkaa5 Re: Do inkaa5!!!! 09.04.07, 21:45 Witaj Z tego co ja pamiętam to my dostaliśmy skierowanie od zwykłego lekarza pediatry z przychodni na wizycie przed szczepieniem maluszka. Musiałam o nie trochę zawalczyć Skierowanie było: do poradni rehabilitacyjnej z podejrzeniem..... I mając to skierowanie sama umawiasz się do jakieś poradni, mi lekarka poleciła Kopernika i jeszcze jakąś, więc w te miejsca dzwoniłam.Nie czekałam długo na wizytę, bo jak dzwoniłam to akutat zapisywali na następny mies. Potem słyszałam od mam, że jednak trudno się tam dostać, bo przychodnia ma opinię jednej z lepszych w W-wie. Zapisy są do Pani dok. kierownik przychodni, która najpierw ogląda dokładnie dziecko, ocenia odruchy i.t.p. przy okazji rozmowa jak ciąża, poród i.t.d. ew. prosi jeszcze o konsultację i jeśli widzi, że coś jest nie tak to można się zapisać na rehabilitację w zależności od stanu maluszka na początek 2-4 spotkania i potem znów u niej kontrola i decyzja co dalej. Ja polecam rehabilitanta pana Maćka, wspaniałe podejście do dziecka, delikatny, spokojny. Bardzo dużo nam tam pomogli pozdrawiam jak coś to pisz na priv Odpowiedz Link Zgłoś
minia282 Re: Do inkaa5!!!! 10.04.07, 10:01 Bardzo Ci dziękuję za szybką odpowiedz. A można wiedzieć co dolegało twojemu dzidziusiowi? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
inkaa5 Re: Do inkaa5!!!! 10.04.07, 12:06 Mój synek miał obniżone napięcie mięśniowe. p/s. aaa przypomniałam sobie jeszcze, że wtedy dostaliśmy jeszcze skierowanie do neurologa. Więc ty też na wszelki wypadek poproś od razu skierowanie do poradni i do neurologa, bo na wizytę do neurologa baaaaaardzo długo się czeka, a zawsze możesz jeszcze u kogś córeczkę skontrolować. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
inkaa5 Re: Do inkaa5!!!! 10.04.07, 21:32 minia przeczytaj mail na skrzynce pozdrawiam serdecznie iwona Odpowiedz Link Zgłoś