cruella 20.04.05, 14:09 oddam: -buty zimowe chłopięce, skórzane, r.34, poza zdartymi czubkami są bardzo dobre, zapinane na trzy rzepy, kolor jasny brąz -półbuty komunijne czarne, r.33, zgięte przody (od klękania) Najchętniej z odbiorem -Bielany. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hella100 Re: Oddam- W-wa 20.04.05, 14:21 Cruella, bylabym bardzo wdzieczna za te komunijne buciki. Napisze pozniej na priv. bo teraz musze juz leciec. Odpowiedz Link Zgłoś