Dodaj do ulubionych

Oddam- W-wa

20.04.05, 14:09
oddam:
-buty zimowe chłopięce, skórzane, r.34, poza zdartymi czubkami są bardzo
dobre, zapinane na trzy rzepy, kolor jasny brąz
-półbuty komunijne czarne, r.33, zgięte przody (od klękania)


Najchętniej z odbiorem -Bielany.
Obserwuj wątek
    • hella100 Re: Oddam- W-wa 20.04.05, 14:21
      Cruella, bylabym bardzo wdzieczna za te komunijne buciki.
      Napisze pozniej na priv. bo teraz musze juz leciec.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka