Dodaj do ulubionych

Restauracje z kąciekiem dla dzieci

01.10.08, 21:09
Witam serdecznie!
dziewczyyny jakie znacie w 3mieście restauracje z kącikiem do zabawy
dla dzieci?


wielkie dziękuję za odp.
Maja
Obserwuj wątek
    • tabaluga0 Re: Restauracje z kąciekiem dla dzieci 02.10.08, 08:29
      znam tylko kawiarnie ANIOŁ w Gdyni. i we włoskiej na Władysława 4 są jakies
      zabawki, ale tak brudne ze nie polecam.
      • jagodasoft2 Re: Restauracje z kąciekiem dla dzieci 02.10.08, 10:22
        To raczej nie restauracja ale też można zjeść smile IKEA.
        W Sfinxie dają dzieciom malowanki i kredki
    • dagbe Re: Restauracje z kąciekiem dla dzieci 02.10.08, 11:27
      Widziałam stolik dla dzieci w "menu.pl" koło Media Markt - ale to było ze dwa
      lata temu. W hotelu Haffner jest podobno koło restauracji sala zabaw z opiekunką
      wink W kawiarni PI-KAWA w Gdańsku na Starówce jest kosz z zabawkami.

      Pozdrawiam,
      Dagmara
      • hubeny1 Re: Restauracje z kąciekiem dla dzieci 03.10.08, 09:10
        W menu.pl był całkiem fajny kącik, ale teraz ta restauracja jest w
        remoncie i wisi tam już jakaś inna nazwa.. nie wiadomo czy kącik
        zostanie...
        W Sopocie na ul.Polnej,jest nowa włoska restauracja - Ristorante
        Tesoro, tam dzieciaki mogą malować kredkami po papierowych obrusach,
        są też różne zabawki i samochodziki. Mojej 4 letniej córeczce bardzo
        się tam podoba.
        • majeczka1208 Re: Restauracje z kąciekiem dla dzieci 03.10.08, 10:34
          wielkie dzięki za odp.
          Ja mogę polecić Pizze Hut w Gdyni oraz restaurację grecka Lukullus
          na ul. Kartuskiej.
    • ewelinaxxi Re: Restauracje z kąciekiem dla dzieci 03.10.08, 13:43
      Gdańsk - T.G.I. FRIDAY'S - dziecko dostaje balonik świeżo
      napompowany i kolorowankę lub papier z kredkami smile
    • turhotel Lukullus, Gdańsk 07.10.08, 16:02
      www.trojmiasto.pl/Lukullus-o8504.html#wyniki
      • tabaluga0 Re: Lukullus, Gdańsk 07.10.08, 19:58
        prawda jest tam kącik dla dzieci, ale te zabawki brudne jak swieta ziemia,
        polamane, zniszczone. Nie polecam.
    • jamajka1612 Re: Restauracje z kąciekiem dla dzieci 07.10.08, 18:16
      W Osowej w Malinowym Ogrodzie podczas niedzielnych obiadów jest pani
      zajmująca sie dziećmi, prowadząca z nimi różne zabawy. Moja córcia
      raczej nieskora do zabaw z nieznanymi osobami była zachwycona.
    • idid Re: Restauracje z kąciekiem dla dzieci 08.10.08, 19:17
      W Gdyni w Santorini jest na dworze piaskownica z zabawkami - oczywiście opcja na
      ciepłe dni.
      • idid Re: Restauracje z kąciekiem dla dzieci 08.10.08, 19:18
        Santorini jest na Świętojańskiej w bramie, knajpka z jedzeniem greckim dla
        uściślenia.
        • majatusia Re: Restauracje z kąciekiem dla dzieci 09.10.08, 19:43
          W Oliwie przy skrecie do ZOO jest taka restauracja Oliwka mają 2 place zabaw dla dzieci: taki dla starszych i młodszych. Nie wiem czy w środku też czegoś nie ma, my bylismy latem więc jedlismy w ogrodowej cześci a synek szalał na placu zabaw
    • aga_martusia Re: Restauracje z kąciekiem dla dzieci 09.10.08, 20:08
      W Oliwie jest takze taka restauracjo-kawiarnia Atlanka - w środku
      super domek dla dzieci, kredki, układanki. A w mini lazience,gdzie
      ledwo mozna sie obrucic na scianie znajdziecie nawet przewijak dla
      dziecka- dla mnie to byl szok - cywilizacja smile
      • an_k_a Re: Restauracje z kąciekiem dla dzieci 10.10.08, 17:08
        Ta w Oliwie to Zajazd Pod Olivką, bodajże. W środku jest kącik-klocki,
        układanki, kredki. No i place zabaw na zewnątrz.
    • ikicia Re: Restauracje z kąciekiem dla dzieci 17.10.08, 00:00
      w Oliwie restauracja el passo, rog lesnej i opata rybinskiego.jest
      kacik z krzesełkami stolikiem, jakis kredki , klocki , autka i
      zabawne rysunki na scianie.moim dzieciakom bardzo odpowiadało, ale
      uwaga jedzenie meksykanskie ,wiec nie kazde dziecko bedzie
      zadowolone, chyba ze zaliczy obiadek wczesniej..
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka