Dodaj do ulubionych

U Rowdala/Piorunów

19.06.07, 22:15
Kochani! jeśli macie jakieś informacje na temat sali weselnej u Rowdala bardzo
prosimy o wypowiedzi.
Zostaliśmy niedawno oszukani przez właścicielkę innej sali (Margo/Wierzbin)i
tym razem chcemy być bardziej ostrożni. Za późno odwiedziliśmy forum żeby
przekonać się że nie każda sala weselna jest profesjonalna i uczciwa.
Prosimy o opinie młodych par i również gości (z tej perspektywy inaczej to
troszkę wygląda).
Z góry dziękujemy M&M
Obserwuj wątek
    • resetka Re: U Rowdala/Piorunów 22.06.07, 22:19
      Witam,
      my mieliśmy przyjęcie weselne w tym domu weselnym; 150% satysfakcji;
      jedenieprzepyszne (nie skąpią); obsługa bardzo miła (obydwoje właściciele dbają
      o to by podczas całej nocy było czysto, jedzenia nie zabrakło, kelnerzy
      obsługiwali jak trzeba) wogóle bardzo bardzo miła obsługa; jeśli się
      zdecydujecie napewno nie pożałujecie; byłam na 3 przyjeciach weselnych (mje
      własne było czwarte) i za każdy mrazem było bardzo dobrze zorganizowane i goście
      byli zadowoleni.
      warto

    • misumi Re: U Rowdala/Piorunów 23.06.07, 07:52
      Byłam gościem miesiąc temu
      Salę moge pochwalić wink jedzenie pyszne obsługa ok, teren
      piekny, jednynym "mankamentem" ale to takim delikatnym jest brak
      miejsca na stołach tzn. na duzych paterach jest stosunkowo mało
      jedzenia a jakbyś chciał cos dostawić np. dzbanek z piciem
      zapomnij wink i tu mieliśmy problem jak podawali posiłki ciepłe -
      ponieważ podawali je na jednej wielkiej tacy i kazdy sobie nakładał
      no i pozniej kompletnie nie było co z nia zrobić - ale to w zabawie
      napewno nie przeszkadzało wink
      Ogolnie oceniam na 4+ i w sumie polecam.
    • anekwww00 Re: U Rowdala/Piorunów 03.07.07, 22:43
      Witam, my robilismy swoje wesele 16.06.2007 "u Rowdala" - nigdy w zyciu bym ten
      sali nie zamienila na inna! Bylo super! Jedzenie przepyszne, wlasciciele
      przemili i do konca wszytskiego pilnowali. Czesto chodzimy na wesela i mamy
      porownanie, wiec wiem co mowie smile Po za tym teren jest tam wspanialy smile Goscie
      byli zachwyceni wszystkim smile
      pozdrawiam i powodzenia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka