marfi81
19.06.07, 22:15
Kochani! jeśli macie jakieś informacje na temat sali weselnej u Rowdala bardzo
prosimy o wypowiedzi.
Zostaliśmy niedawno oszukani przez właścicielkę innej sali (Margo/Wierzbin)i
tym razem chcemy być bardziej ostrożni. Za późno odwiedziliśmy forum żeby
przekonać się że nie każda sala weselna jest profesjonalna i uczciwa.
Prosimy o opinie młodych par i również gości (z tej perspektywy inaczej to
troszkę wygląda).
Z góry dziękujemy M&M