aniavi1
20.06.07, 08:46
Zastanawiam się czy nie zaangazować mojej małej siostrzyczki w naszą
ceremonię. Nie byłam nigdy na slubie, podczas którego dzieci (para lub jedno)
idą przed młodą parą, zanosząc do ołtarza obrączki. Co sądzicie o takim
rozwiązaniu? Jak to wygląda? Czy wart?o