Dodaj do ulubionych

DROGI PC_MANIAC-u

19.07.04, 08:29
Generalnie dowiedziałam się już wszystkiego z tego formu o Egipcie,są tu
fajne wypowiedzi...dziwi mnie jadnak czemu do cholery jasnej
mnie "zablokowałeś"??!!Moje gg 2793369...Miałam nicka-Nitika
Uparliście sie na mnie.

Obserwuj wątek
    • nitika Re: DROGI PC_MANIAC-u 19.07.04, 08:50
      Rozumiem ,że już wiesz skąd klikam(nie z Egiptu).
      Dzięki za sprawne odblokowanie:))
      Nina
      • pc_maniac Re: DROGI PC_MANIAC-u 19.07.04, 12:21
        Droga nitiko.

        Pomimo, że na forum Egipt-hotele jak wół napisane jest:
        "ZANIM SIĘ WPISZESZ PRZECZYTAJ !!!
        -----------------------------------------------------
        Proszę o NIE ZAMIESZCZANIE na tym forum PYTAŃ (są one kasowane) lecz jedynie
        INFORMACJE i OPINIE !
        Tytuł wątku to: NAZWA HOTELU - MIASTO (ILOŚĆ GWIAZDEK)."

        Ty oczywiście musiałaś uparcie zakładać wątki z pytaniami. Przecież nie będę
        codziennie ślęczał i kasował w kółko ten sam wątek po kilkanaście razy bo komuś
        nie chce się przeczytać zasad działu Egipt-hotele?!
        • pc_maniac Już Cię odbanowałem ... 19.07.04, 12:28
          ...(choc ban dotyczył wyłącznie forum Egipt-hotele).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka