balbina73 19.07.04, 08:29 Generalnie dowiedziałam się już wszystkiego z tego formu o Egipcie,są tu fajne wypowiedzi...dziwi mnie jadnak czemu do cholery jasnej mnie "zablokowałeś"??!!Moje gg 2793369...Miałam nicka-Nitika Uparliście sie na mnie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nitika Re: DROGI PC_MANIAC-u 19.07.04, 08:50 Rozumiem ,że już wiesz skąd klikam(nie z Egiptu). Dzięki za sprawne odblokowanie:)) Nina Odpowiedz Link Zgłoś
pc_maniac Re: DROGI PC_MANIAC-u 19.07.04, 12:21 Droga nitiko. Pomimo, że na forum Egipt-hotele jak wół napisane jest: "ZANIM SIĘ WPISZESZ PRZECZYTAJ !!! ----------------------------------------------------- Proszę o NIE ZAMIESZCZANIE na tym forum PYTAŃ (są one kasowane) lecz jedynie INFORMACJE i OPINIE ! Tytuł wątku to: NAZWA HOTELU - MIASTO (ILOŚĆ GWIAZDEK)." Ty oczywiście musiałaś uparcie zakładać wątki z pytaniami. Przecież nie będę codziennie ślęczał i kasował w kółko ten sam wątek po kilkanaście razy bo komuś nie chce się przeczytać zasad działu Egipt-hotele?! Odpowiedz Link Zgłoś
pc_maniac Już Cię odbanowałem ... 19.07.04, 12:28 ...(choc ban dotyczył wyłącznie forum Egipt-hotele). Odpowiedz Link Zgłoś