Gość: Andzia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.04, 18:43 Kto leci 16 sierpnia do SSH hotel Kiroseiz z Warszawy. Fajnie by był jak by sie ktos odezwał. A może ktoś już był w tym hotelu i może coś ciekawego powiedzieć. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj