Dodaj do ulubionych

16-08 Sharm

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.04, 18:43
Kto leci 16 sierpnia do SSH hotel Kiroseiz z Warszawy. Fajnie by był jak by
sie ktos odezwał.
A może ktoś już był w tym hotelu i może coś ciekawego powiedzieć.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka