Dodaj do ulubionych

hotel Aqua Fun

30.04.07, 18:44
czy ktoś w tym hotelu był, napiszcie jeśli tak to jak tam jest. czy jest
czysto, jakie jedzenie, obsługa. czy nie brakuje ręczników czystych, czy w
pokojach są suszarki do włosów? czy jest dużo polaków?
Obserwuj wątek
    • marilla43 Re: hotel Aqua Fun 02.05.07, 13:21
      122_10sto napisała:

      > czy ktoś w tym hotelu był, napiszcie jeśli tak to jak tam jest. czy jest
      > czysto, jakie jedzenie, obsługa. czy nie brakuje ręczników czystych, czy w
      > pokojach są suszarki do włosów? czy jest dużo polaków?

      Byłam w tym hotelu w tamtym roku. Pokoje skromne, ale czyste. Ręczniki wymieniane codziennie. Obsługa bardzo miła i życzliwa. Jedzenie dobre, duży wybór, ciast, sałatek, pieczywa. Suszarek w pokojach niestety nie ma. Gdy my byliśmy tam, było bardzo dużo polaków (świetne toważysztwo) ale wiem że nie jeździ tam zbyt wielu polaków. Miłego pobytu :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka