122_10sto 30.04.07, 18:44 czy ktoś w tym hotelu był, napiszcie jeśli tak to jak tam jest. czy jest czysto, jakie jedzenie, obsługa. czy nie brakuje ręczników czystych, czy w pokojach są suszarki do włosów? czy jest dużo polaków? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marilla43 Re: hotel Aqua Fun 02.05.07, 13:21 122_10sto napisała: > czy ktoś w tym hotelu był, napiszcie jeśli tak to jak tam jest. czy jest > czysto, jakie jedzenie, obsługa. czy nie brakuje ręczników czystych, czy w > pokojach są suszarki do włosów? czy jest dużo polaków? Byłam w tym hotelu w tamtym roku. Pokoje skromne, ale czyste. Ręczniki wymieniane codziennie. Obsługa bardzo miła i życzliwa. Jedzenie dobre, duży wybór, ciast, sałatek, pieczywa. Suszarek w pokojach niestety nie ma. Gdy my byliśmy tam, było bardzo dużo polaków (świetne toważysztwo) ale wiem że nie jeździ tam zbyt wielu polaków. Miłego pobytu :) Odpowiedz Link Zgłoś