oma-rr
12.11.08, 08:58
Na poczatek przeprosze za moje jezyk. ja nie umiem bardzo dobrze po
polsku. mam na ime Omar. ja urodzilem sie w Cairo. Moja narzeczona
urodzila sie w polska. Ja nie jestem taki chlopak z egyptu jak
chlopaki z hotel i z miejsc turystyczych. dziewczyny bardzo mnie
smutno jak wy piszecie tu ze my wszyscy zli i tacy sami. w egipcie
wstydzimy sie tych co oszukuja, ja nie mowie ze oni sa zle albo
dobre ale truno to zrozumiec. Oni maja ciezki zycie, maja duza
problemow i nie maja pieniedzy. uwazajcie na nich ale nie myscie ze
my wszyscy oszusty. ja pzdrawiam